Kočík Brio Sing. Máte skúsenosti?

ketrinz
15. aug 2010

Má prosím vás niekto skusenosti s kocikom Brio sing??Velmi sa mi paci a chcela by som vediet onom viac info,tak dajte prosim vediet,dakujem.

jozefine
20. okt 2010

my ho mame... co by si chcela o nom vediet?

zuzankazuzi
19. nov 2010

@jozefine Ahoj. Hľadala som tu vo fórume niečo o kočíku Brio Sing a našla som nič 🙂 Len to,že Ty ho máš. Môžeš mi o ňom niečo napísať? Napr. či je dobre skladatelný do auta, to ma veľmi zaujíma. A vlastne všetky plus aj mínus. Ďakujem Ti pekne 😵

jozefine
20. nov 2010

Ahoj,
ano mame Brio sing... komplet - hlboka vanicka, vajicko a sportovy kocik. Ja som s nim spokojna.. ma priestrannu hlboku vanicku - mala v nej doteraz doma spava lebo nechce spinkat v postielke, tak ked nejdeme von tak spinka v nej a to uz ma 10 mesiacov a ma tam stale dost miesta. Von chodime uz v sportaku. Kocik je lahucky, dobre ovladatelny, lahko sa sklada, jednoduche naklikavanie a striedanie vajicka, hlbokej vanicky a sportaku.. klik klik a je to.. ziadne adaptery. Sportak ma vyhodu ze sa da otocat do oboch stran - v smere jazdy aj oproti. Ked sa da v smere jazdy, tak sa da zlozit aj priamo s konstrukciou... ma aj taky jak silt aj na sportaku aj na vanicke to je dobre ked fuka alebo slnko svieti.. to vyuzivam. Vanicka sa da tiez zlozit na uplnu placku, co je tiez vyhoda, kedze ked ideme napr. na chatu tak bereme oba aj vanicku aj sportak a nie je problem s miestom. Sportak ma tri polohy sedenia.. do uplneho lahu sa ale neda dat.. ja som sa toho obavala ale mozem povedat ze nie je problem.. mala v nom vonku stale spinka. Ma velikansky kosik - strasne dobra vec... vsetko tam vzdy napracem 🙂
Ja som zatial nasla len dva minusy : je dost siroky - myslim zadne kolesa od seba, celkova sirka 79 cm, do maleho vytahu s nim nevojdes, musi sa dat dole koleso, ale to je tiez len klik - my mame velky vytah, tak ja problem nemam ale ked idem nasim tak tam maju len maly vytah tak musim dat dole koleso. No a druhe minus: Boli sme s nim na dovolenke v chorvatsku a trosku mi vytahalo farbu - mam cierny .. ale to neviem ci je aj u druhych kocikov.. nie je to nejak extremne moc ale ja to vidim 🙂))
No neviem co este by si chcela vediet.. kludne sa pytaj.

jozefine
20. nov 2010
zuzankazuzi
20. nov 2010

@jozefine úplne mi stačí, ďakujem pekne, si veľmi zlatá. Moja kamarátka má Brio Go a nevie si ho vynachváliť. Mne sa ale dizajnovo viac páči tento sing. Aj za ten košík, vypadá to krajšie a nezachytí to toľko špiny. No bude uvažovať 🙂 A tú farbu by asi vyťahalo z každého kočíku, čierna je raz taká. A ja som tiež za čiernu 😉

jozefine
20. nov 2010

@zuzankazuzi moja kamoska ma tiez Go a tiez je s nim spokojna.. ale mne sa tiez dizajnovo tento sing viacej pacil.. hlavne hlboka vanicka, sing ju ma krajsiu ako go, myslim tak lepsie robenu, biele futrovanie je zvnutra aj na strieske u go nie... ale zas sto ludi sto chuti. Go je zas viacej skladny, a je aj uzsi. Na go sa jej na rukovati zacala olupovat ta guma.. sing ma take penove drzadlo a vie sa na nom nastavit vyska... a kosik ma naozaj sing suprovy 🙂)

zlatat
10. máj 2011

@jozefine môžem sa ťa spýtať na rozmery plochy na ležanie? Myslím pri športovej časti, je rovnako úzka ako pri Go?

jozefine
10. máj 2011

@zlatat športová sedacia časť 30x22cm - 102cm

zlatat
10. máj 2011

@jozefine ďakujem veľmi pekne - nie je tých 30 cm málo? Zmestí sa tam v zime aj bábo v overali a fusaku - myslím také väčšie dieťatko, povedzme aj okolo 2 rokov ?

jozefine
10. máj 2011

No my sme sa tam zmestili.. v overali, fusaku a este aj spanielsku deku som tam mala ked bolo moc zima vonku a v pohode.

jozefine
10. máj 2011
zuj
16. aug 2011

My ho mame tiez - komplet a som s nim velmi spokojna, hlavne ten kosik je parada, odniesla som v nom nejeden velky nakup 🙂 Jedinou nevyhodou je asi len ta sirka zadnych koliesok, my mame maly vytah, takze vzdy davam dole koliesko ale je to o zvyku... ja mam vanicku cervenu a sportak zeleny ale zatial nevybledol...celkovo sa mi zda vacsi ako ine kociky, aj vanicka aj sportova cast.

katrenka111
24. júl 2012

Baby da sa dat aj do lahu tento kocik???

venny26
13. okt 2012

Brio go - aký je dobrý zimný rukávnik na tie baranie rúčky? Baby poraďte. Ďakujem

zlatat
14. okt 2012

kočky, našla som toto: http://www.brio.net/en/To_Go_Stroller/Prams_and... .. vyzerá podobne ako Sing, len je užší 😅 a tuším to nie je korýtkové sedenie, ale klasika do ľahu

cerimi77
3. dec 2012

@jozefine baby môžem sa opýtať na brio sing, či má rovné sedenie, alebo korýtko? díky

kapokapo
4. dec 2012

@cerimi77 ahoj, ja som nazivo videla len hlboky, ale podla mna je to take korytko, novy brio smile je do lahu rovno...

cerimi77
4. dec 2012

@kapokapo brio smile sa mi veľmi páči čo som videla, vyzerá byť fakt super a silno uvažujem nad jeho kúpou, a hej ten sing má korýtkové sedenie a smile nie 😉

kapokapo
5. dec 2012

@cerimi77 ahoj, to je skoda, ze nikde nemaju vystaveny ten brio sing.... videla som ho casto v nemecku, ale vzdy ako hlboky...

kapokapo
8. dec 2012

@cerimi77 ahoj, ja sa neviem rozhnodnut ci smile alebo sing.... najviac ma stve, ze som si ani jeden nemala moznost vyskusat ....nikde ich nemaju vystavene...

cerimi77
8. dec 2012

@kapokapo hej toto je veľký problém, smile je novinka a zatiaľ ho žiadny obchod nemá na predajni a čo som sa pýtala, tak dodacia doba je 2mesiace, výrobca ho vyrába len na objednávku, takže teraz čakať, kým ho nejaký obchod bude mať na predajni a či vôbec a potom ešte dlho čakať na dodanie 😝 ja sing určite nie, lebo ja nechcem korýtkové sedenie, takže u mňa jednoznačne smile, vyhovuje mi, že sa tam dá dať len tá prenosná taška pre malé bábo, taký kočík som mala pri dcérke a vyhovovalo mi to, ľahko som ju v nej vyniesla na 5 poschodie, lebo nemáme výťah a nemusela som ju prebudiť a potom sa mi tam páči aj tá väčšia strieška, že sa dá pekne dole zatiahnuť a na dieťa nefúka v zime 😉

kapokapo
9. dec 2012

ahoj, to mas ptravdu s tym korytkovym sedenim.... neviem sa fakt rozhodnut.... taky velky vyber, ze to cloveku zamota hlavu :D

pav83
13. mar 2013

Ahojte, to je naozaj pravda o sirke zadnych kolies -79cm? To je akosi moc. Ved dvere maju sirku 80cm, to je teda pekne na tesno...