Kočík Buggy Kiss 4Wheels

zuzuh
26. jan 2008

Ma niektora z vas skusenosti s tymto golfacom. Uvazujem o jeho kupe hlavne kvoli hmotnosti.
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

aponchie
26. jan 2008

jedna holka ho ma a jezdi s ni ale neznam ji tak ti neporadim jinak je zajimavy

mata79
26. jan 2008

Zuzuh, tiez po nom pozerame. Nazivo sme ho nevideli. Tiez uvitam info.
Len sa mi zda, ze je dost maly ten kocik na nozicky. Myslim, ked si don sadne 2rocne dieta a polozi nozicky na nanoznik, ci nebude mat hlavu medzi kolienkami. 🙂
Inak, taketo kolieska mame na kociku teraz, (mame ABC Astro) a velmi lahko sa ovlada. Lepsie, nez kamoskina 3kolka Quiny. Preto sa nam tento buggy pozdava. 🙂

katze
27. jan 2008

Zrovna minuly tyden jsem koupila v obchode (jsem v Nemecku) Moon 3 fit. Vypadaji takhle:

http://www.e-broucek.cz/nove-zbozi/kocarky/golf...

Je vlastne stejny jak ten kiss 4, jen ma predni kola u sebe, takze vypada jak trojkolka. Je opravdu super lehky, dobre se sklada.
Velke minus vidim v tom, ze operka zad neni nijak zpevnena. Pripada ma, ze v tom potahu vevnitr je jen nejaka takova docela tenka operka z plastu nebo neco z takoveho materialu. Asi bych v nem kazdy den dlouhe prochazky nedelala. Teda aspon ted, kdy dcera jeste nesedi, v golfaci je uhnizdena spise v pololehu. Az bude sedet a vaha tela bude hlavne na zadku, asi by me to tak nevydilo.
Jinak je to super golfac na cestovani. V aute nezabere moc mista, rychle se rozlozi nebo slozi. Vcera jsem objeviila dalsi minus. 🙂)) Golfac nema slunecnik, male svitilo slunko do oci, tak knourala. A vest pozpadku se tento golfac kvuli tomu prednimlu otacivemu kolu neda. Mozna s tim kiss 4 by to slo.
Ale jinak zatim jsem spokojena, ikdyz ho mame necely tyden.
😀

macanet
27. jan 2008

Já jezdila v prodejně s tímtohttp://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10432755&tab=1 uvažujeme že ho koupíme, je fakt super, lehký a perfektně se ovládá 😉

vrtule83
27. jan 2008

mě se ten kiss 4 také moc líbí, ale odrazuje mne že nemá polohování nožiček. koukám že máte dítka přibližně stejného věku, jak to řešíte?

marika6
27. jan 2008

mne sa tiež kiss 4 veľmi páči a chcem ho kúpiť, ale len za podmienky že strieška sa dá polohovať proti slnku, tiež som sa pýtala cez mail predajcu a tá mi potvrdila že strieška sa dá demontovať a polohovať a katze ty píšeš že malej vadilo slnko, chceš povedať že strieška sa nedá sklápať??
Tiež sa chcem spýtať či je tam dosť miesta pre 14 mesačné naobliekané dieťa? Neni mu tam tesno??

tilly
27. jan 2008

aj ja mám otázku, do koľko je kíl?
je vhodný tak ako zapp pre väčšie deti? alebo je to len klasická bugina do 15 kíl pre deti do troch rokov?

natalien
27. jan 2008

My zatím golfky nemáme, ani o nich zatím neuvažujem, ale jak tu píšete, že vadí mimiskům sluníčko, tak můžu doporučit clounu TEUTONIA, stojí cca 470,- a dá se připevnit na jakoukoliv boudu. Sama ji mám a je fakt super 😉

zuzuh
autor
28. jan 2008

Katze, velmi si ma nepotesila tou nespevnenou opierkou ☹ . Este by ma zaujimalo a do akej polohy sa da sklapat ta opierka? Ci sa da dat az do lahu? Ja som chcela tento kociarik vyuzivat casto.

Potrebujem nejaky lahky sportovy kociar pretoze ho musim vynasat kazdy den hore schodny k vytahu. Naviete mi poradit nejaky dobry?

katze
28. jan 2008

Zuzuh,
operka se da polohovat temer do lehu, asi do 160ti stupnu, takze miminko tam muze pekne lezet. Asi bych doporucovala, jestli mas moznost, tento golfac omrknout nekde v obchode, hlavne tu operku, protoze s ni opravdu nejsem az tak nadsena a kdybych mela tento golfac pouzivat denne, nejspis bych sla do neceho jineho, kor kdyz se v nem vozi miminko, ktere jeste nesedi. Ale to je jen muj nazor, treba se pletu, ze by to mohlo miminku skodit. Moje kamaradka treba na te operce nevidi nic hroznyho. Takze nejlepe bude to omrknout a posoudit sama. Jinak do schodu se ten golfac s miminkem vynasi skvele.

Natalien
Skvely tip na tu clounu. Me se totiz slunecniky na kocarech vubec nelibi.

Marika6,
striska se da polohovat i odmontovat. Ted v zime je slunicko docela nizko na obloze, takze i zatahnuta striska nepomuze a slunce sviti dovnitr. Jeste pockam jak to bude z jara nebo v lete, to je slunce vysoko, takze by mozna jen ta striska stacila.
Navic ted se musim priznat, ze az dnes jsem zjistila, ze to predni kolo se da zamknout, aby nebylo otacive, takze je mozne, ze golf se bude dat vest pozpatku, kdyz bude slunko dovnitr svitit. Jeste jsem to ale nevyzkousela.
Ted spis resim nanoznik. V CR i na Slovensku je soucasti k temto golfum nanoznik, ale tady v Nemecku se ho marne snazim sehnat. Zkusim zjistit u ceskych prodejcu, jestli je mozna tento nanoznik koupit zvlast.
Nevite nahodou, jesli jsou nejake univerzalni nanozniky, ktere pasuji do vsech golfu nebo tak?.

mirka755
3. máj 2008

Já už mám Moon buggy 3 objednaný, do Čech má další várka dorazit 15.5. Chci černý, už mám na něj připravenou slun. clonu-bezva věc-lepší než slunečník (zatím na sporťáku než ho prodáme)

petraluk
3. máj 2008

Mirko já je mám taky objednaný a v pátek mi volali, že dorazí už příští týden 😉

krista
20. sep 2008

snupik • 1d • 25. červen 2008 v 10:31
Ahoj maminky,
nemáte někdo zkušenost s tímto kočárkem??Docela se mi líbí, tak neví, či do něj jít??? 😉 😅 😕

lendy1 • 1d • 25. červen 2008 v 11:37
snupik, kuk sem:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

elucinka • 1d • 25. červen 2008 ve 14:19
Ahoj snupik, mám ho a je moc fajn, je lehounký a super skladný, mrkni do mého alba. Můžu ho jedině doporučit!!

snupik • 1d • 29. červen 2008 ve 22:05
Tak už jsem ho objednala🙂

m.c. • 1d • 19. červenec 2008 ve 20:15
ahoj holky, po přečtení téhle diskuze jsem se rozhodla že ho taky koupíme a jsem ráda že jsme to udělali, je lehounkej, skladnej, ideální druhej kočárek! Mám ho taky v albu 🙂

amj • 1d • Dnes ve 03:02
ahoj holky. potřebovala bych poradit. mám taky MBK 4, vytáhla jsem nánožník a zjistila jsem že nějak nesedí... můžete mi poradit, jak to máte přidělaný vy? nebo je něj. jinej než ten co se prodává přímo k tomu? jo a ještě bych potřebovala poradit, jestli je něj. pláštěnka - kočík jsme koupily totiž bez... a nikde jsem nic neobjevila ☹

mirka755 • 1d, snž • Dnes v 10:03
amj: pokud máš ten bez zipu tak ho musíš dávat pod madlo ne na přes něj-jinak ho tam nedáš ☹. A přidělat ho patentky až pak k madlu nebo když ti dítě spí tak k boudičce. Ale v sedě se ti tam dítko asi nevejde, já mám 17 ti měsíční dcerku a když seděla tak tam byla narvaná jak sardinka ☹. Nakonec jsem koupila zipový nánožník a je super 🙂

amj • 1d • Dnes v 10:27
mirka - a máš tip kde ho koupit? no já mám ten co k tomu byl, a to se mi tam fakt dítě ne a ne vejít 😀 je jí 19 měs, ale je dlouhá jak čára.a co ta pláštěna?

lendy1 • 1d • Dnes v 18:45
pláštěnka stačí uni od Emitexu za 300,-Kč 😉

amj • 1d • Dnes v 19:22
tak dík mrknu na to

petraluk
20. sep 2008

Pláštěnku jsem měla uni od Emitexu a přišla mi naprosto příšerná. Dokonce se mi pletla do těch předních koleček. A tak jsem koupila taky uni, ale ne na normální golfky, ale na tenhle styl a je o hodně lepší a stála jen 150kč. Kupovala jsem jí tady www.detatko.eu

Nánožník dávam bez madla a malej se mi tam v pohodě vejde a rozhodně není žádný prcek. Přidělávam ho normálně na rám a ne na boudičku nebo madlo 😉

petraluk
20. sep 2008

Pardon píšou 190, tak to asi bylo tak. Byl to koupit přítel, tak si to tak nepamatuju 🙂

amj
20. sep 2008

dík. mrknu na to. no mě štve, že ten nánožník není pod kočárek, že v něm kope nohama, ona má hroznou sílu a všechno vykope ven ☹ tak nevím, jetli ten s tim zipem není lepší...kdo ví??

petraluk
21. sep 2008

Malej kope nohama v tom nánožníku snad pořád, když měl nohy volně, tak si kopnul jen občas, ale teď nedělá nic jinýho 😀 Nohy ale ven nevyndavá, má je v tý kapse 🙂 Ten s tím zipem mají na těch stránkách taky asi za 450kč 😉
Na zimu mam fusak a nánožník nepotřebuji. Kamarádka taky měla jen fusak a to byl malý v prosinci rok, kdežto Lukymu bude 16měsíců. Přežili bez nemocí, tak nevim, proč bychom to nezvládli my 🙂

amj
21. sep 2008

já chci nánožník proto, protože je větší, a furt vylejzá. všechno si umí rozepnout, z kočáru vylízt, takže je to masakr, když pospícháš a ona furt vystupuje. když jdem na procházku tak mi to neva.
jdu tam mrknout 🙂 fusak máme taky od emitexu, takže super, jsem spokojená, ale ona jak se šije, a šije, tak protrhla i díru co je na kšíry a furt leze, to je hrůza... ale tuhle zimu chci ještě nějak s kočárem, protože sice chodi, ale nakoupit nám trvá hodinu tam a hodinu zpět... a to jsme ještě nikde nebyly🙂

petraluk
21. sep 2008

Tak mě malej pokud je připoutanej naštěstí vylézt neumí, doufam, že se to ani nenaučí. Musí to být pak pěknej mazec 😝

amj
22. sep 2008

si piš- že mazec to je. no ona se to nějak naučila sama... sesune se dolů, pod madlo a už je venku 😝 snad tu zimu přebudem v kočáře, to by byla furt mokrá, protože věčně padá, jak ještě neumí chodit na 100%, ji všechno hrozně zajímá, za všim se běží pak podívat a už leží 😀

petraluk
22. sep 2008

Já když malýho nepřipoutam, tak si někdy stoupá, což je taky docelo dobrý. Ale sesunout se nemůže, má tam ten pás mezi nožičkama a z pásů se nevyvlíkne 🙂

amj
22. sep 2008

chichi...počkej až přijde na to,že přehodí nohu nahoru přes madlo a strčí ji jen do jedný díry - a tak se dá vylízt 😝 no já mam malýho dáblíka 🙂

kobyliacik
25. sep 2008

Aj mne sa tento kočík pozdáva, ale chcem sa ešte spýtať. Ako je to s vetrom a nepriaznivým počasím? NIe sú poťahy tenké??? a ovládanie?...

amj
25. sep 2008

tak já jsem spokojená, ani na ni nefouká, když fouká, a můžu říct - že super jak je to udržovatelné. rozmatlala mi čokoládu a šlo to v poho mýdlem dolů 😀
ovládání taky ok, všechno přejedeš, projedeš, i po trávě, a my jezdíme i do lesíka...a ok.

petraluk
25. sep 2008

Taky bych řekla, že to neprofoukne a omyvatelný to je fakt supr. Peru skoro pořád, malej v kočáru často jí 😀

kubinkov
25. sep 2008

Mám ke kočárku Moon fit 3 sluneční clonu, je za pár korun a je perfektně universální. www.lilinka.xf.cz

amj
25. sep 2008

kubinkov - díííík za tip, hned na to mrknu 🙂 určo se bude hodit

luckahr
14. okt 2008

Holky, jak se vám jezdí po dlažebních kostkách? Díky🙂

krista
29. máj 2009

bertik • 1d • 18. březen 2008 ve 21:33
Ahoj maminky, nemáte některá zkušenosti s těmito golfkama, prosím???? Zítra bych si ho měla jít koupit a jsem hrozně nerozhodná. Paní v obchodě ( naše známá ) nám ho hrozně doporučuje....ach joooo, já nevím ☹
http://www.petto.cz/shop/?s=produkt&sekce=&id=2529

navi • 1d • 18. březen 2008 ve 21:37
bertik já z nich byla nadšená, ale nemají pevnou opěrku zad a pro tak malý mimčo se mi nezdají, tak jsme koupili golfky raději od Chicca.

frog • 1d • 18. březen 2008 ve 22:16
Bertík já jsem měla možnost se s ním projet a jelo se s ním pěkně,je odpruženej,dá se dát pěkně do polohy pololeže,je prostornej...a jeho plus je i to,že je bomba skladnej 🙂 ..a 8 měs. už není zas tak malý mimi 😉

poppy • 1d • 18. březen 2008 ve 22:30
Bertík, taky jsem měla možnost si je vyzkoušet i s malou a já bych od nich teda nešla, jak píše Navi, tak opravdu nemají pevnou opěrku zad a na to že byly pár minut vybalené z krabice tak kolečka vyzaly!!! 😅 Design je super, ale je to jen takový plasťák. Fakt bude lepší, když si je osaháš a povozíš v tom mimíska 🙂

poppy • 1d • 18. březen 2008 ve 22:33
vrzaly 😉

bertik • 1d • 19. březen 2008 v 08:34
Tyyyyyyyy brďoooo, tak já jsem vedle jak ta jedle......... 😅 😀 . No mrknu na něj a uvidím, se z toho ale asi fakt picnu!
Ale děkuji moc za rady 🙂

katze • 1d • 19. březen 2008 v 09:49
Berti, to ja je zase doporucuju. Jsou super, az teda na tu operku zad, ale da se k nim koupit univerzalni podlozka nebo ja jsem si ji nechala usit. Maminky starsich deti si ale tuhle nezpevnenou podlozku vychvaluji.
Ostatne na baby-cafe je velmi rozsahla diskuse o techto golfkach.

poppy • 1d • 20. březen 2008 ve 20:22
Berti, tak jak jste se rozhodly? Koupili jste je?

bertik • 1d • 20. březen 2008 ve 23:15
Ahojda, tak nekoupili - páč na prodejně měli jen trojkolku a tu já nechci a hlavně oranžovou barvu. No ale stejně furt jsem hrozně nerozhodná! Co je perfektní, že jsou opravdu hrozně moc prostorný a mají krásný desing. Ale odrazuje mě přesně ta nezpevněná opěrka zad ... 😕 . A hlavně, když jsem paní říkala, že když už, tak bych si objednala ten červený, tak mě upozornila, že to vůbec není červená, ale růžová, že ty barvy na netu vůbec neodpovídají...takže pokud neuvidím barvy na živo, tak nic objednávat nebudu....takže jsem zase tam, kde jsem byla 😎

poppy • 1d • 21. březen 2008 v 08:06
Berti, ten červený opravdu není červený, ale sladce malinový 😉

elucinka • 1d • 22. březen 2008 v 17:51
Berti - já jsem si ho už objednala, viděla jsem ho na Zličíně v Metropoli a úplně jsem se do něj zamilovala, hlavně proto, že je tak skladný. Původně jsem chtěla tu tříkolku, ale když začali dělat čtyřkolku, byla jsem rozhodnutá. Na delší prochajdy máme sporťák, tenhle bude jen na nákupy a tak, taková rychlovka...přijde mi ale až koncem dubna, protože tam, co jsem si ho objednala je momentálně vyprodaný. Objednala jsem si ten žlutozelený - lemon a těším se na něj jak cvok 😉 😅

schnek • 2d • 22. březen 2008 ve 20:19
holky, má polohování nožiček? díky