• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

19. septembra 2017 
evik, tak si ten kufr změř a porovnej s rozměry složeného podvozku
15. máj 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kacamar, to je dobrý nápad, jenže my ještě nemáme ani kočárek, ani Fabii :slight_smile: Kočárek je schovanej v obchodě a vyzvednem si ho až po porodu a Fabii se chystáme koupit :grinning:
15. máj 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evik zmestí :wink:
15. máj 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Liluska děkuji za odpověď :slight_smile:
15. máj 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani - hurááá mám kolečka... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!!! Úplně náhodou jsem je koupila v Ostravě v Baby expertu za 990,- , měli na skladě jedny jediné poslední. Tak se zkus poptat přímo v nějakém z těch větších obchodů, kde mají i sklad, možná budeš mít taky štěstí :wink: Budu držet palečky. :slight_smile:
15. máj 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mery.luu: gratulujem, ale ja uz som to vzdala...
16. máj 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
také jsem se ptala po těch nafukovacích a tady v UL je mají v každém obchodě za 990 kč, takže docela v pohodě. S těma plastovejma nejste spokojeni? Také uvažuji o dokoupení těch nafukovacích, přeci jen je to na pár let, takže se využijou:slight_smile:
16. máj 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenko, no počkej až pojedeš po Míráku... To bude malej vydrncanej až až. Věř mi mám to vyzkoušené... A kdeže mají ty nafukovací? V Labi?
16. máj 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenka83: Aj u nas ich mali pred mesiacom vsade, ale teraz nie su nikde...
Prosim Ta, ak vies o nejako obchode, kde ich este maju, daj mi prosim Ta nan kontakt.
Dakujem.
17. máj 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacamar, mají je u Stellinky na Masaryčce, dají se tam objednat za 990 kč. už jsem se je objednala, přesně jak píšeš, jet po Míráku s plastovejma...byl by chudák vydrncanej:slight_smile:
21. máj 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://cam-neonato.vltava2000.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=C-837neoclas&lngDepartmentID=0

jani, zkus si je objednat přes tento e-shop. Mají je tam za 830 kč, nevím jak slovenských:slight_smile: Je to úplně dole, když sjedeš.
21. máj 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, s tymi kolieskami ste ma baby prekvapili. Ja som bola dnes pozerat ten 6-kolesovy CAM a mi povedala predavačka, že gumene kolieska sa daju za 1500,- dokupit k nemu. Tak asi aj k tej cortine, nie? (http://www.babatkosk.sk/)
A zas cez MMB mi jedna predavajuca pisala, ze nafukovacie sa daju dokupit len na trojkolku - tak skuste este tam:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2787114
21. máj 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za typy, uz som tam napisala...
Som zvedava, ci sa mi ozvu...
21. máj 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katulka1 • 63tt • 24. sep 2007 o 18:10
Ahoj tehulky a mamičky :slight_smile: Nemáte niektorá skúsenosť s kočíkom cortina evolution X3? Chceli by sme ho kúpiť, je veľmi šikovný. Len neviem posúdiť veľkosť vaničky.
Ďakujem :sunglasses:

lenusa • 1d • 24. sep 2007 o 18:16
vanička je super my go kupujeme od kamošky a zmestí sa do neho aj hocijaký veľký fusak a bábo tam má dosť placu, jej malý má 9 mes a ešte by sa tam v pohodke vpratal :slight_smile:

katulka1 • 63tt • 25. sep 2007 o 10:06
Lenusa, ďakujem, to si ma ukludnila, sme pre neho rozhodnutí na 99 percent. Len nevieme, či to nie je veľmi skoro na kúpu.
Poznáš to každý straší poverami. :sweat_smile:

lenusa • 1d • 25. sep 2007 o 10:09
Ja tým poverám neverím, my už máme mesiac aj potieľočku nachystanú a vyzdobenú a vecičky popraté, takže v podstate všetko nachystané :slight_smile:

paulap • 25. sep 2007 o 10:13
Super kocik. My ho mame, som velmi spokojna. Malicka ma uz takmer 5 mesiacov (zajtra :slight_smile: )a este sa tam v pohode vmesti. Trosku drga, ale nam to nevadi, lepsie a skor vonku zaspime. a kocik sme kupili asi 2 mesiace pred porodom a vsetko dobre dopadlo :slight_smile:

bubaczik • 4d • 25. sep 2007 o 10:15
kocik je super,vanicka je velka,my mame uz cez 7kil,a stale tam mame miesto :wink: len tu uz taka tema jedna bola..tento kociar odporucam :wink:

katulka1 • 63tt • 25. sep 2007 o 10:18
Baby a zmestí sa tam aj bábo v overala a fusaku? My máme termín v januári.

bubaczik • 4d • 25. sep 2007 o 10:20
zmesti,neboj..sak ja tiez este budem pouzivat cez zimu vanicku aj z fusakom :wink:

katulka1 • 63tt • 25. sep 2007 o 10:20
Lenusa, ani ja veľmi nie len som dosť ovplyvnitelný typ človeka a potom rozmýšlam o blbostiech. :sweat_smile:
Aj mi máme už postielku asi 3 dni :slight_smile: :sunglasses: :grinning: , ale ešte v krabici, zatial nie je miesto.

alex21 • 1d • 25. sep 2007 o 11:35
aj mne sa páči ale ja mám starší typ fusaku ešte po nás, ktorý ma na šírku 50 cm. Je pravda že ked dám donho dieťa tak sa nadvihne a nebude to taká šírka ale oni píšu šírku vaničky 34 cm.

bubaczik • 4d • 25. sep 2007 o 11:38
tak ja vam b´vanicku pomeriam,ak chcete..ale az poobede lebo uz pomaly odchadzame na rehabku :wink:

lenusa • 1d • 25. sep 2007 o 11:45
babulky my sme si u kamošky boli ten kočík obhliadnuť a mala tiež taký starší typ fusaku a v pohode sa zmestil :slight_smile:
kaulka teba som v januárovkách tuším ešte nevidela?

alex21 • 1d • 25. sep 2007 o 11:54
tak to ma ukludnuje lebo tiež sa mi zdala ta vanička malá.
A kočky v akých autách ho prevážate. Neviete či sa zmestí do kufra suzuki ignis.

januliak • 1d • 25. sep 2007 o 12:17
Ahojte baby, my sme si ho objednali az teraz, ale bude do tyzdna :wink: Je to skoro na poslednu chvilu, bo nam oznamili, ze to bude uz tento mesiac. Je uplne super, my sme si ho boli najprv vyskusat v obchode a taktiez sme si ho mohli vyskusat dat do auta, mame Vectru a neboli sme si isti, ci nam vojde do kufra. Velmi lahko sa sklada.

monkey1 • 25. sep 2007 o 12:20
baby,a ake mate skusenosti s jazdou po snehu? zvladne to samo koliesko vpredu?

alex21 • 1d • 25. sep 2007 o 12:26
ešte jedna otázka ked idete do kopca, ktorý je trošku bokom a ešte sa v dieťa v športovej časti preklápa raz na jednu a raz na druhú stranu tak je dosť stabilný. Nemôže sa stať že sa prekotí.

katulka1 • 63tt • 27. sep 2007 o 10:45
Lenusa, posielala som do IP Januároviek svoje údaje ale nepridali ich tam, a album ešte len plánujem. Pekný deň :slight_smile:

petruci6 • 15tt • 29. sep 2007 o 13:24
ja som sa do cortiny zamilovala hned,takze som len rada,ze su tu same pozit ohlasy,ked sa nam uz konecne zadari,urcite budem kupovat cortinu
2. júl 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samé pozitíva na cotŕtinu asi sa aj ja pre nu rozhodnem.
Len sa chcem spýtať, ktoré kolieska sú podľa vás lepšie gumenné či umelé?
Mne v jednej predaj predavač povedal, že výhodou pri umelých je práve to, že nedostanem defekt.
Tak ja už fakt neviem. :grinning:
13. júl 2008 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samé pozitíva na cortinu asi sa aj ja pre nu rozhodnem.
Len sa chcem spýtať, ktoré kolieska sú podľa vás lepšie gumenné či umelé?
Mne v jednej predaj predavač povedal, že výhodou pri umelých je práve to, že nedostanem defekt.
Tak ja už fakt neviem. :slight_smile:
13. júl 2008 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu nekdo, kdo jezdi Cortinou sporťakem? Od kdy jste zacali? Nasi jsou teprve 4 mesice, to je asi na sportak brzo ze? Ale v korbe se ji prestava libit, tak nevim :confused:
14. júl 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacamar, my začali někde kolem 5.měsíce, protože se mi náš dlouhán už do korbičky nevešel. Ale byl ve sporťáku v co největším lehu :wink:
14. júl 2008 o 12:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lendy, tak super. Tak to doklepem do patyho a muzem zacit :wink: Ale ten sportak jde do uplnyho lehu ne?? Viki uz se v ty korbe moc nelibi, asi proto, ze tam ma klaustrofobii :grinning: Ne, ale je tam prave taky napresla na sirku a na dylku ma asi 10cm, takze nic moc.... uz je tam proste narvana a casto v nem rve a krouti se...
14. júl 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my jsme v 5 mesicich taky koupili cortinu sportak apohodicka :wink:
14. júl 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa spýtať, či niektorá z Vás neuvažuje o predaji kočíku Cam Cortina X3 evolution v šedo-zelenej farbe za rozumnu cenu? Babätko sa nám narodí koncom septembra. Ďakujeme.
20. júl 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlbolka cast tohto kocika je uplne perfektna , ale ten sportak .... nestoji ani dobre slovo. Nas drobec v nom nechce sediet. Je to cele tvrde to vnutro, strasne velky priestor na sedenie , ked ma tak okolo 7 mesiacov . Stale spada dole a musim ho popravovat ... ked ideme z chodnikana dole, tak si obucha hlavicku .....
23. júl 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nevie mi niekto napísať vnútorný rozmer šp. časti šxd ľahu a hĺbka sedenia CAM MB X6? Ďakujem :slight_smile:
23. júl 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tie co uz mate cortinu da sa sportova cast zlozit do lahu?
13. aug 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano dá,malá v tom spí krásně
13. aug 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem potesila si,neviem aky iny kocik by som si potom vyberala,cortina sa mi paci :slight_smile:
14. aug 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tie co mate cam cortinu ako ste spokojne zo sportovou castou, napiste vsetko, klady zapory , vsetko co vas napadne :sweat_smile: , lebo ja ju chcem kupit tak aby som mala lepsiu predstavu, lebo ako som citala nazory sa tu dost odlisuju. dakujem veeelmi pekne :slight_smile:
17. aug 2008 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prosim vas chcem sa spytat z autosedacky sa da dat dole ten potah?..chcela by som to oprat a neviem ako nato...
17. aug 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
catrin no to jsem taky zkoušela, už jsem měla všechno dole, ale zasekla jsem se na místě, kde je to poptahování pásů :unamused:

miskina: zatím nemáme zkušenost
17. aug 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie co ste nizke ako ja,mozete zabudnut na cortinu,pozrela som si ju na zivo a je strasne velka a dlha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: takze sa rozhodujeme nad nizsimi a lahsimi kocikmi
18. aug 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok