• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Fusak do kočíka Cam Cortina, existuje?

25. novembra 2009 
Baby existujú špeciálne fusaky do kočíka Cam Cortina?
24. nov 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adka, specialny myslim nie je, ale mne tam sedi emitex 3v1, aj do korby, aj do vajca, aj na sportak.
24. nov 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlas s nanikou, my mame tiez emitex 3v1, pozivam ho teraz do sportaku a spokojnost ... do korby sme mali klasiku, kozeny este po mne, a aj ten tam sadol ale v sportaku sa klzal, kedze tam nie su otvory na popruhy, tak sme kupili emitex :wink:
24. nov 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Emmka a v emitexu sú otvory na popruhy?
Ja mám jedne fusak, ale je dosť veľký a dlhý a nedá sa mi ten vrch ani riadne vyhnúť, tak by som chcela iný, ale taký, čo malá cezeň aj niečo uvidí von :grinning:
24. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka, je dlhy, da sa odzipsovat spodok pre malinke baba, v obchode odzipsujes len predok, aba dietatu nebolo teplo, je to taky sikulko fusak. Diery si strihas na vyznacenych miestach, su pre patbodove pre sportak aj pre autosedacku. Okrem toho vyperies v pohode v pracke na 30 a cez noc ti na susiaku uschne. Nosime ho este teraz, aj ked ma maly uz 15 kg a skoro dva roky :slight_smile: Ale ked pokukas, urcite najdes konkretne temy na fusaky do kocika, vela sa tu aj emitex rozoberal, aj ine znacky.
25. nov 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok