Kočík Cam Cortina x3 Tris Evolution. Máte referencie?

tin.tina
5. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa .
Dakujem.

Pytala som sa aj v teme kociky ale bez odozvy, tak to skusam este takto, mozno si novu temu vsimen viac mamiciek, alebo oceckov 😀

janesaa
7. máj 2017

Ok...moze byt. Prosim Vas, v akom stave su tie kolesa. Jedna sa tiez o pouzite alebo ste ich mali ako nahradne?? 🙂

ajka30
29. aug 2017

Ahojte, nemá niekto na predaj nové alebo veľmi zachovale kolesa na cam cortinu?

montas
13. sep 2017

Ahojte mamicky potrebovala by som z tej starej cam cortiny farba cerveno cierna na vanicku nanoznik nema prosim niekto podarovat alebo za symbolicku cenu strasne by ste mi pomohli dakujem krasne

montas
16. sep 2017

@michaelaan dobry den prosim este mate cam cortinu dakujem potrebovala by som nanoznik

montas
17. sep 2017

Ahojte kocky nema niekto nepotrebny nanoznik z hlbokej casti cam cortina evolucion za symbolicku cenu dakujem krasne

druzicka17
18. sep 2017

Za 3 mesiace budem predavat starsiu cam cortinu za symbolicku cenu, dve vanicky jedna fesi hneda so slnecnikom a druha oranzova napriklad k starym rodicom co je prakticke lebo treba vziat len spodok,velke vajicko do 13 kg so strieskou, nanoznikom a fusacikom vo farbe a sportova cast s nanoznikom avsak bez strechy lebo sa odlomila.v pripade zaujmu prosim spravu.

michaelaan
19. sep 2017

@montas dobrý, už je predaný...