Kočík Camarelo Malaga

lenka674
6. mar 2015

Ahojte 🙂 prosim vas nemate niekto kocik camarelo malaga ten zlty? rada by som videla real foto :( ake mate skusenosti s tymito kocikmi a kde je najlepsie ich kupit - trencin, zilina??? Vopred dakujem za rady

suzinka1608
6. mar 2015

@lenka674 presne aj mne sa paci ten zlty, tiez by som rada videla real 🙂

jessica1996
14. apr 2015

Aké máte skúsenosti s týmto kočíkom ? velmi sa mi páči a chcem vedieť či sa oplatí ho kupovať 🙂

terus00
14. apr 2015

My mame camarelo, ale sevilla. Som s nim velmi spokojna. Foto ti neposlem, lebo mame cerveny, ale oni su vsetky take pekne syte farby. velmi lahko sa ovlada, lahko sa sklada, nie je velmi tazky, ma velku vanicku( nas takmer 9-mesacny je stale v nej), je odpruzeny. Ma vecsie nafukovacie kolesa, s ktorymi sme presli aj vo vacsom snehu. A cenovo je tiez velmi vyhodny. Ja odporucam camarelo.

anickaa2
19. jún 2015

Ahojte, hladam nejake recenzie tiež o camarele kriklavo žltom, ale nič som nenašla. Neposunuli ste sa dalej hladaním real fotiek? dakujem

lenka674
autor
19. jún 2015

@anickaa2 nie bohuzial, a ked som sa pytala v obchodoch tak povedali, ze len na objednavku a kedze som sa ho bala objednat ked som ho ani nevidela tak som si uz objednala iny. neviem odkial ste, ale momentalne je na predajni v ziline, volali mi, ze ho maju ked som uz mala objednany iny 🙂

anickaa2
19. jún 2015

@lenka674 joj dakujem krásne, ale ja som z Vranov nad Topľou, tak do žiliny to mam veeelmi daleko. 🙂 tak sksusim určite niečo pozrieť v obchodoch

slavkaa85
15. okt 2015

No kocky, my mame tento kocik takmer dva roky a uz by som ho znova nekupovala.... sportova cast je labilna, vrzga a rozchadza sa... ak je dieta v smere jazdy, tak na kocik nezavesim tu prirucnu tasku, lebo mi preklapa cely kocik dozadu... Neviem, ci aj vy mate taku skusenost.... takze ak niekam ideme, ci uz k dktorke a potrebujem zabalit veci na prezlecenie, vodu, pripadne nejaku maskrtku, tak to vlacim v taske na ramene....