Kočík Chipolino Paris

nevesta1974
27. mar 2014

Žienky, má niektorá z Vás tento kočík? Ako ste s ním spokojné? Mne sa veľmi páči, oslovila ma aj veľká strieška,ale trošku ma odrádza,že som ho našla len v bielej farbe a materiál je eko koža. Ďakujem za všetky príspevky.

lelec
30. mar 2014

ja som ho tiez chcela kupit videla som ho nazivo... farba je ivory taka maslova.....bol super strecha ma uv filter a aj sa dobre sklada... mne sa ako nevyhoda zdalo to ze ma kolieska moc blizsko pri sebe zadne a pri chodzi do neho kopes tak ako do kazdeho taehoto kocika... bol pebny konstrukcia aj kolieska mal super take pogumovane co nehrkocu..... urobila som foto v obchode a stale nad nim rozmslam ci ho kupit alebo nie ale zalezi aj ake mas velke dieta ja mam 16 mesacnu dcerku ktora spava v kociku a povedali mi ze ked ho chcem na leto tak fajn ale tak skor pre vacsie dieta tak teraz rozmyslam nad britax b-agile

lelec
30. mar 2014
lelec
31. mar 2014

Znamam mi poslal jej foto kocika stale nad ni vaham ale je naozaj krasny

nevesta1974
autor
31. mar 2014

@lelec moja mala ma rok a tiez pozeram taky kocik aby v nom mohla aj spinkat, v suvislosti s tym mam obavy, ci sa jej velmi nespoti chrbatik ked je to ekokoza. Britax som tiez pozerala na predajni, malu som tam posadila, hned sa v nom aj dobre citila, jedine co od neho odradza je, ze sa tam neda polohovat priestor kde ma babo nozicky, da sa to tam trosku "vydut", ale aj tak by ich pocas lezania mala zohnute

jana1678
15. máj 2014

no je velmi pekny aj ja nad nim uvazujem, ale bojim sa ci sa cez leto nespoti ako pisete, a cez zimu o je zase studene, tak urcite treba nejaku podlozku dat to by snad trochu pomohlo

klaudiakostalikova
18. máj 2014

Ja ho mám asi mesiac. Vnútri je látka, takže sa nespotí. Je perfektný, som nanajvýš spokojná.

ena1903
8. jún 2014

@klaudiakostalikova Dnes som objavila tento kocik a velmi sa mi paci. Este stale si s nim spokojna? A mam otazku-nevadi ti, ze nema nanoznik? Nebude to v jari/jeseni chybat?

klaudiakostalikova
9. jún 2014

Som spokojná. Nebude chýbať, malý je už veľký, my ho asi budeme potrebovať len na dovolenky, prípadne použijem deku, fusak.

ena1903
10. jún 2014

@klaudiakostalikova Dakujem, este stale to zvazujem.

cekankacamomille
15. jún 2014

no aj pre mna je to velky favorit. mne nanoznik chyba, ale v zime dame fusak a inac si necham usit nanoznik. pre mna je dolezite, aby sa dal veeeelmi rychlo a lahko zlozit a hodit do auta.

lelec
5. júl 2014

Tak nakoniec ho maju berieme aj my len uvazujem aku don podlozku asi pinkie co vy nato?

vanilka2612
8. júl 2014

@lelec ahoj, kupila si tento kocik? zhanam na dovcu lahky golfac s dlhou strieskou

tinaxxx
12. júl 2014

tak baby radte...je to dobrá značka??? ja zvazujem chipolino riva ....len nikde v obchode som ho este nevidela co by som ho vyskusala

edita111
13. júl 2014

Ahojte 🙂 ja som kočík Chipolino Paris videla na e-shope. Značku môžem len odporúčať, mám od Chipolina kočík 3-kombináciu 😉
http://www.biboc.eu/produkty/37/chipolino-paris...
Dávam link, čo je super, že poštovné je zadarmo...

nathuska
30. júl 2014

@klaudiakostalikova ahoj, chcem sa spytat na farbu tohto kocika ci je bielucka alebo taka skor kremova? na foto vyzera krasny bielucky.

klaudiakostalikova
30. júl 2014

Je skôr do krémova a ešte to aj slnko vyťahá.

slamuska
9. aug 2014

Ja ho mám už týždeň. Je vo farbe slonej kosti. Vnútro je plátno no nevýhoda je ze sa nedá odopnut a už vôbec nie prať a to ani ručne. Jedine asi celý kočiar do cistiarne 😖 kolieska gumene takže ide ticho, je ľahký. Na oficiálnej stránke som sa dočítala že nie je potrebné predné madlo odoberať pri skladani no musí sa. Strieska sa dá viac sklopit rozzipsovanim.

anna1109
29. aug 2014

Ahojte zienky,ja mam tento kocik uz dlhsie a som s nim velmi spokojna i ked strieska a madlo sa musia skladat zvlast,ale zvykla som si.Co sa tyka cistenia,nemusite s nim utekat do cistiarne´,staci mydlova voda a vsetko ide dole.Nanoznik som si dokupila,ale bol len v ciernej farbe.Kocik ODPORUCAM!!!!

ruri
10. sep 2014

Dievcata prosim Vas kde dostanem kúpiť tento kočík nikde ho neviem zohnať. Ďakujem

gogusa
14. sep 2014

ahojte dievcata v piatok mi prisiel kocik je krasny len mi vadi ze ta koza na strieske sa krci sadaju nan muchy kocik je krasny vhodny aj na spanie madlo neprakticke ale krasne nemate niaky trik na to aby sa koza nekrcila dakujem

gogusa
14. sep 2014

@ruri na mk tu jedna predava ja som si tiez kupila tu

ruri
18. sep 2014

@gogusa prosim ta kto tu predava nikde sa neda zohnat dakujem

gogusa
18. sep 2014

ak chces ja ti ho predam je stary 3 mesiace

lilianka321
6. okt 2014

Ahojte.Ja taktiež uvažujem nad týmto kočíkom,videla som ho aj naživo,majú ho v Banskej Bystrici na predaj,pani mi ho núkala za 105 Eur,aj nánožník v čiernej farbe mi k nemu ponúkla za cca.20 Eur,myslím,že čierny je fajn,lebo v zime to dieťa aj tak zakope.Malá mi má 19 mesiacov a ide zima tak zvažujem.Asi si ho kúpim.Dá sa kúpiť aj na nete stojí cca. od 108 EUR
Super sú tie kolieska,lebo sa dajú ľahko odobrať a niesú také hrkacie
http://www.detskykocik.sk/produkt/sportovy-koci...
http://www.aladdin.sk/golfove-kociky/chipolino-...
aj video ku kočíku

https://www.youtube.com/watch?v=ZJOpUFVMGmM

Inak vidí sa mi aj Chipolino Rio alebo Rio Bueno je aj v iných farbách,niečo podobné ako Paris

https://www.youtube.com/watch?v=JbZpkKcoVDo

Asi som rozhodnutá....kupujem ho

lilianka321
6. okt 2014

@ruri V BB ho majú v tom obchode kúsok od OD Európa,zabudla som ako sa volá.

lilianka321
6. okt 2014

@gogusa
za koľko ho predávaš? A odkiaľ si?

katarina1984
25. máj 2015

Baby co mate ten kocik/golfac,ste s nim ozaj take spokojne? Uvazujem uz hodne dlho nad nim a ozaj i ten nanoznik mi chybal ,ale akonste spominali da sa pouzit deka

silivren
7. feb 2017

maminy co ste tento golfac nakoniec kupili - ste s nim spokojne, co vas najviac doziera? 🙂 vdaka za pomoc.. este sa v ponuke iba rozhliadam a rozmyslam este nad gesslein s5...

katarina1984
8. feb 2017

Ja mam chipolino paris ruzovy ...a som s nim spokojna

heni83
14. máj 2018

Ja som ho prala v pohode. Rozšróbovala som a sedaciu čast som dala na kratke pranie. 😊