Kočík Chipolino Pooky. Máte s ním skúsenosti?

bubcek
30. máj 2007

Ahojte.
Kedze v mesiaci jul by sme mali mat prirastok do rodiny, momentalne sa zaoberame otazkou vyberu dobreho kocika pre nase letne babatko. Zaujal nas kocik Chipolino Pooky,ktory je za naozaj dobru cenu, na to, ze je to trojkombinacia hlbokeho a sportoveho kocika, plus autosedacky-vajicka.Nikde som vsak nenasla ziadne hodnotenie tohoto kocika, preto sa chcem informovat, ci uz niektore mate s tymto kocikom nejake skusenosti, ci uz dobre, alebo zle. Zvazujeme tiez kupu PP Pramette, ktory je vraj obdobou tohto kocika, len je bez vajicka a o 5 tisic drahsi...
Prosim Vas, ak mate nejake skusenosti, podelte sa o ne...
Dakujeeem.

majkaa
15. okt 2009

Ahojte, prosim vas neviete kde by sme tento kocik mohli kupit, myslim tym predajnu okolo Martina az po Trencin. A este jedna vec, ked ste si kupovali tento kocik, tak ste si kupili aj vajicko do neho original, alebo sa tam da dat aj ine vajicko. Dakujem za rady.

luccia74
16. jan 2010

ja mam,chipolino pooky a som s nim spokojna,super bola cena a oproti pp,ma tu vyhodu ze sa da pouzivat od narodenia a super je v tom ze je makucky ,ked sa pouziva ako sportak,nieje citit konstrukcia,lebo je tam hrubsia cast ked sa meni strieska,ak by ste mali zaujem tak ho predavam ruzovo-oranzova kombinacia,sme uz velky cena 70 eur +darceky

marecek4
24. jan 2010

luccia74,já si chci pooky časem pořídit,ale váhám,nemáš náhodou změřenou výšku jak se dají vytáhnout rukojetě,měřím 180,tak aby jsem nechodila v předklonu potřebuju aspoň 110cm,děkuji

brunetka163
31. jan 2010

Ahojte.mam jeden dotaz.pisete o kociku chipolino pooky,ale nemate niektora skusenosti s chipolino OMNIA??pretoze by som ho chcela kupit dcerke a sa ma strasne paci.ale ked pisete nie moc dobre ohlasy na pooky,ze ci niekto ma omniu.dakujem za radu.

martador
9. mar 2011

Dobrý den.....Kočik chipolino pooky modrej farby mam a som s nim spokojna.perfektne sa sklada a je velmi lahunky.použivam ho už asi rok ale ked bol sneh je to problem kvoly kolieskam ale naštastie mam aj starši kočik s väčšimi kolieskami.Odporučam ho ale určite nie do snehu iba na suchu zimu,inak je super. 🙂

martador
9. mar 2011

@majkaa ahoj ja som si tento kočik kupila cez internet maju ho v slniečkove a dovezu ho až domov a vobec sa nemusiš obavat su spolahlivy nakolko mam s tym skusenosti.mam odtial vela veci a nie lacnych a su ozaj super.

ss225
18. jan 2013

@marecek4 ahojky, lhadam si info o chipoline a vidim ze mame rovnaku otazku tak som sa ta chcela opytat ci si prisla na to ako je to s jeho vyskou pripadne ak si ho mala ci si bola spoko.dakujem

marecek4
18. jan 2013

@ss225 my nakonec chipolino neměli,odradili mě s případnýma opravama,musela bych na prodejnu do Brna a kdoví jak co řešit,u nás je neprodávali-nebo prodávali - objednali by mi ho-ale neměli nějak sjednaný servis takže jen složitosti,tak jsem skončili u piere gardin a byla jsem spokojená,teď už kočárek nepotřebujem a tak uvažuju o jarním prodeji

ss225
18. jan 2013

@bubcek ahoj, sice otravujem po rokoch ale chcela by som sa ta opytat na skusenost s chipolino pooky....mam nanho zalusk ale neviem najst ziadne recenzie 😒 sa rozhodujem medzi tym a peg perego pliko

vcielkamaja
11. feb 2013

@ss225 ahoj, aj ja zvazujem kupu tohto kocika. kupila si ho nakoniec?

ss225
12. feb 2013

@vcielkamaja nie, pretoze som sa dopracovala k nie prave najlepsim recenziam, vraj su dost nestabilne a velmi sa kolisu....ale inac farby maju nadherne 🙂

vcielkamaja
13. feb 2013

@ss225 a aky si nakoniec kupila? hladam golfac, ktoreho opierka chrbta sa da dat do uplneho lahu...

ss225
13. feb 2013

nakoniec ziaden pretoze som zdedila bugaboo a tak soms a rozhodla ze uz nebudem hladat iny,ale kebyze nie tak urcite peg perego pliko switch alebo p3

@vcielkamaja

nikuskajjj
7. máj 2014

prosim vas maminky, kde zozeniem novy kociarik chipolino omnia 4? pozerala som vsetky slovenske stranky ale nic som nenasla.poradte dakujem 🙂

edita111
24. jún 2014

Ahojte, neviem či už nie je neskoro, ale podelím sa s mojou skúsenosťou s Chipolino kočíkmi.. ja mám Chipolino Tiffany a nemôžem naň dopustiť je proste úžasný, super rozmery, ľahká manipulácia atď.. a páčil sa mi aj pooky, ale rozhodla som sa pre Tiffany... Ani som ho nevedela dostať v žiadnom obchode na Slovensku, nakoniec som ho našla na e-shope www.biboc.eu
A som veľmi spokojná...podľa mňa je Chipolino dobrá značka a aj kvalitná 😉 určite odporúčam

tinaxxx
12. júl 2014

@edita111 ahoj zvazujem kupi chipolino riva...cize by si určite odporučila tuto znacku?

edita111
12. júl 2014

@tinaxxx Ahoj, ja som maximálne spokojná so značkou Chipolino, neviem aký je Chipolino Riva kočík, ja mám Tiffany a som spokojná. Značku môžem odporučiť, aj keď na Slovensku nie je moc dostupný, teda hlavne Chipolino Tiffany. Od tejto značky sú všetky vecičky krásne prepracované, veľmi sa mi páčila aj napríklad kengura Chipolino Ali, krásne farby a kvalitný mäkučký materiál pre dieťatko 😉