Kočík X-Lander XA a vaše skúsenosti

elija
2. jan 2013

Zvazujem nad kupov tohto typu kocika,preto by som rada pocula nazory tych ,ktore ho maju.kupili by ste si ho znova?Da sa sportova cast otacat do oboch smerov?a da sa na tento kocik namontovat stupienok pre druhe dieta?Ja nechcem novy ale pouzivany tak do max.300eur ,najlepsie trojkombinaciu (aj vanicku a autosedacku).ak niektora predavate rada pozriem 😉 Dakujem za rady 🙂

lupena
4. jan 2013

keď sa nájde niekto kto sem prispeje, tak mňa by zaujímalo toto..🙂 lebo tiež zvažujem kúpu... použitého
Robí naozaj taký problém to polohovanie pri x-landeri xa? lebo veľa ľudí ma práve kvôli nemu odrádza, že je to makačka... alebo je to len o praxi...
a nerobilo vám problém, že nejde polohovať do úplneho sedu?

mis_ka
4. jan 2013

ahojte, ja ho mam a som velmi spokojna, to polohovanie nie je zase az taky problem, da sa na to zvyknut. sedacka v sportaku sa neotaca, ale na strieske je velke okienko, tak na babo vidis a nechyba to (aspon mne nie). o stupienku neviem, mam len jedno babo... v kazdom pripade ja odporucam 🙂 predavat zatial nepredavam, ale chystam sa na jar (februar, marec), ak to bude pre vas aktualne aj vtedy dajte vediet. ja mam cierny (carbon) xa 2010, trojkombinacia, vanicka pouzivana 3 mesiace, sportak 1,5 roka (na striedacku s manducou a druhym kocikom). je v dobrom stave. @lupena @elija

lien_ka
4. jan 2013

Aj ja mozem tento kocik len doporucit! Zrovna pri type XA sa sa sportova cast otocit neda, no je aj taky X-lander, kde sa da sportova cast prehadzovat podla potreby, je to X-lander XQ ... http://www.svetkocikov.sk/kociky-x-lander/306-x...

A na to polohovanie sa da naozaj zvyknut, mne to uz ide lavou zadnou, ale ani som s tym nikdy nemala vacsi problem. Su tam dokonca 2 moznosti, ako opierku polohovat....jednak popruhni ma bokoch alebo popruhom v zadnej casti chrbtovej opierky.
A myslim, ze sa tam da pripevnit aj stupienok, no zalezi aky kupite....ten univerzalny myslim by mohol sediet bez problemov, ale v obchode vam urcite poradia.

denaha
4. okt 2014

Ahojte,chcem sa opytat ci aj vam tak hrkocu predne kolesa

denaha
4. okt 2014

@mis_ka Ahoj,chcem sa opytat ci aj vam tak hrkocu predne kolesa

denaha
4. okt 2014

@lien_ka Ahoj,chcem sa opytat ci aj vam tak hrkocu predne kolesa

lien_ka
6. okt 2014

@denaha nam nehrkocu ....

denaha
6. okt 2014

@lien_ka nevydavaju ziaden zvuk? no ja som tam uz vymenila podlozky za hrubsie zlepsilo sa to o 70 percent

lien_ka
6. okt 2014

@denaha nie, uplne tichucko idu....

denaha
6. okt 2014

hmmmm zaujimave aj sestre vydavaju trochu zvuk

denaha
6. okt 2014

@lien_ka hmmmm zaujimave aj sestre vydavaju trochu zvuk

denaha
6. okt 2014

@lien_ka tak neviem co s nimi moze byt..aj ked idete cez nerovnosti tak idu tichucko?

de_monka
6. okt 2014

aj ja mam ten kociar a som s nim zatial spokojna. Vyuzivam ho len od marca, v sportovej casti sme cca mesiac a na polohovanie si zvyknes... mne to problem nerobi.... mne skor robi problem jeho velkost po zlozeni, kedze ho musim doslova narvat do kufra auta 🙂 ale to nie je problem kociara, skor auta 🙂)
avsak, ak by som mala mat babatko, ktore ma v zime cca 4 mesiace, tak by mi mozno robila problem velkost vanicky...