Kočík Chipolino Pooky. Máte s ním skúsenosti?

bubcek
30. máj 2007

Ahojte.
Kedze v mesiaci jul by sme mali mat prirastok do rodiny, momentalne sa zaoberame otazkou vyberu dobreho kocika pre nase letne babatko. Zaujal nas kocik Chipolino Pooky,ktory je za naozaj dobru cenu, na to, ze je to trojkombinacia hlbokeho a sportoveho kocika, plus autosedacky-vajicka.Nikde som vsak nenasla ziadne hodnotenie tohoto kocika, preto sa chcem informovat, ci uz niektore mate s tymto kocikom nejake skusenosti, ci uz dobre, alebo zle. Zvazujeme tiez kupu PP Pramette, ktory je vraj obdobou tohto kocika, len je bez vajicka a o 5 tisic drahsi...
Prosim Vas, ak mate nejake skusenosti, podelte sa o ne...
Dakujeeem.

kometa
30. máj 2007

Ahoj Bubcek,
presne táto otázka ma trápi asi 2 týždne. Tiež sa mi veľmi páči, no nenašla som tiež žiadne referencie. Predaj len cez internet, ale zvažovala som, že si ho možno objednám a v prípade nespokojnosti vrátim, ale aj tak by som ho radšej videla naživo.

bubcek
autor
30. máj 2007

Ahoj Kometa,
uz som sa potesila, ze ho trosku poznas... 😉
Inak nemaju ho len cez internet, ale aj v predajni v Dolnom Kubine...rozmysla, ze sa tam vyberiem ho omrknut, ale aj tak by som chcela poznat uz niekoho konkretne skusenosti s pouzivanim toho kocika... 🙂

kometa
30. máj 2007

a ty si odtiaľ?! Ja som z TN a mala by som to dosť odruky. Ja som tiež zvažovala kočíky: Everflo travel lux (ten som videla i naživo), Dema Lotus a teraz ma najviac oslovuje ten Chipolino pooky. Osobne si myslím, že veľký rozdiel medzi nimi nie je, aspoň čo sa týka konštukcie, vypadajú dosť rovnako. Keď som "opáčila" Everflo zdal sa mi dokonca pevnejší ako Chicco golfáč. Rozdiel je hlavne v cene... Ak niečo nové zistím, dám vedieť.

bubcek
autor
30. máj 2007

Kometa, ja som z MT, takze to mam do DK asi hodinku...
Mne sa pozdava ten Peg-perego, ako som uz pisala, samozrejme, tam je cena cez 12,000 a nie je k tomu vajicko.
Chicco kociky sa mi zdaju byt velmi malinke...
My nechceme vanicku, kedze sa babo narodi v lete, do zimy by uz z nej vyrastlo, preto hladame kocik, ktory je vhodny uz od narodenia, ale iba s nanoznikom. Dnes som nasla ja Casualplay Vintage Reverse, ktory by sa mi po dokupeni nanoznika tiez pozdaval, ale neviem, ci by nebol moc maly.
Tieto kociky a PP kociky maju v nejakom velkom obchode v Prievidzi, tak aj tam mozno zbehneme, lebo znamy si tam boli tiez kupit prave PP kocik a dostali aj nejaku zlavu...

bubcek
autor
1. jún 2007

Ahoj Kometa
Tak som nieco zistovala o Chipoline pooky...pisla som do tej predajne do D. Kubina,pracuje tam velmi mila pani /zrejme majitelka/ a odpisala mi, ze tieto kociky sa na SR predavaju len 2 mesiace, ale ze su kvalitne, bezpecne pre babatko, a ze splnaju vsetky normy.
Vraj vcera predali hned 2...
My sa zajtra planujeme ist na ne mrknut, takze Ti urcite napisem,ci sa nam pozdavali a ak sa nam budu pacit, tak si ho asi aj kupime. Mal by im prist dnes vecer tovar, takze by mali zajtra mat vsetky farebne kombinacie, lebo teraz uz maju len ten ruzovy...
My by sme mali mat sice dievcatko, ale asi by sme chceli kupit ten belaso-modry, ten je vhodny aj pre chlapceka aj pre dievcatko, lebo clovek nikdy nevie...Ved uvidime, ako ten kocik vlastne vyzera na zivo a uz sa hadam rozhodneme...
Takze zajtra Ti dam vediet.
Tak sa zatial maj pekne... 🙂

kometa
1. jún 2007

Ďakujem za info, teším sa čo napíšeš. A prejem nech dobre nakúpiš, ak teda kúpiš a pekný víkend.

bobicek
1. jún 2007

baby, nie su tieto kociky nizke? podla obrazku sa mi zda... 🙄

bubcek
autor
2. jún 2007

Ahoj Kometa a Bobicek,
tak sme dneska boli obzerat kociky a musim povedat, ze ja som s nim celkom nadsena a hned sme ho aj kupili...Kedze vcera dostali tovar, tesila som sa ze uvidim vsetky tri farebne prevedenia, ale hned vcera aj predali ten belasy a zostal im ruzovy a zlty...Ten ruzovy je krasny, vyslovene pre dievcatko, a hoci by sme mali mat dievcatko, radsej sme zvolili tu zltu kombinaciu, ktora je svieza a taka ziariva...
Za tu cenu, je ten kocik super, ma aj 2 nanozniky na kocik i autosedacku a taktiez aj striesku na autosedacku...
Tolko moj prvy dojem...viac povedat zatial nemozem, lebo som ho v praxi este naotestovala, ale viem, ze je stabilny, da sa s nim lahulinko manipulovat a je lahky a spratny, a to je to co sme hladali...
Co sa tyka vysky kocika, tak ja meriam 179 cm, myslim, ze je v pohode. Tiez som sa bala, aby som s nim nevyzerala ako s detskym kociarikom, ale je to ok...Inak som mala zalusk na peg-perego pramette, a to je presne obdoba tohto kocika, len bez vajicka a samozrejme ze znacka robi aj o 5 tisic vysiu cenu, a ten je este trosilinku nizsi....
No dufam, ze s nim budeme spokojni, tak ako sme teraz, lebo celej rodinke sa velmi paci... 🙂

zanettka
3. jún 2007

Ahoj Bubcek.
Podľa mojho názoru si spravila dobrý nákup 🙂
Ja mam doma PP Pramette. Dcérka sa narodila koncom mája-takže tiež letné babatko. S kočíkom som bola maximálne spokojná. je ľahučký, ľahko sa s ním manipuluje a je super aj ako športová verzia pre vačšie dieťatko. Nie je taký ťažkopádny ako niektoré golfáky. My máme oranžovo-béžovú kombináciu. Teraz čakám druhé bábenko a určite si ho nechávam 🙂

latifka
4. jún 2007

Dievcata,prosim Vas,kolko stoji ten kociarik Chipolino pooky? Kde ho mozem najst na nete? Dakujem

bubcek
autor
4. jún 2007

Ahoj Latifka,
kocik stoji 7900 a da sa kupit v Dolnom Kubine v predajni Babetko, a vidiet ho mozes na mimibazare - ked si das novy tovar - kociky, alebo daj len do googlu nazov kocika.

latifka
4. jún 2007

Bubcek:Ahoj!Dakujem Ti, nasla som si to...Uz vlastne aj predtym, len som myslela, ci nahodou ta predajna v DK, kde si ho kupila, nema nejaku vlastnu stranku...Mas nejaky kontakt?Asi telefon, vsak? Ja som z LM, cakame chlapceka, sice az v septembri, ale pomalicky si robim prieskum...KOciarik fakt vyzera pekne. Nevies, aka je to vyroba? Ozaj a este sa chcem spytat,ci je vanicka na kociari stabilna a pevna, lebo uz som videla take kociky, z ktorych babatkam trcia nohy a to mi moc nie je po chuti. 😵

bubcek
autor
4. jún 2007

Ahoj Latifka,
ta predajna sa nachadza v DK na ulici Samuela Nováka,telefonny kontakt nemam.
Latifka, toto je prave uplne iny typ kocika, on nema pevnu vanicku. Ja som hladala prave takyto, pretoze cakame julove babatko a do zimy by nam z klasickej-pevnej vanicky vyrastlo a uz by sa tam s fusakom nezmestilo, a pri tomto type kocika tu vystuzenu vanicku vystries a mas dlhsi priestor a natiahnes uz len nanoznik. Mne prave tento typ vyhovuje.
Nohy babatku urcite netrcia 🙂

latifka
4. jún 2007

Tak fajn, ked netrcia....Myslim,ze to musim vidiet nazivo,ako to vyzera...Ale myslis si,ze ked tam prideme kedykolvek, tak ich budu mat na predajni? ako si tej pani pisala? na mail? dik

kometa
5. jún 2007

ahoj Bubcek,
som rada, že si ho kúpila a že sa zdá byť "OK". Ja som sa informovala u nás v TN, či by ho tu nevedeli objednať, tak uvidím... Pravdupovediac nerobí mi problém objednať ho cez net, ale s prípadnou reklamáciou sa bojím, že by boli zbytočné starosti. Tak ešte nejaký mesiac počkám a potom začnem konať. A ešte jedna otázočka - tá verzia na ležanie je nejako vystužená, tvrdšia podložka?
Prajem veľa spokojnosti s kočíkom, nech slúži.

bori11
11. jún 2007

Ahoj vsetky mamičky a buduce mamičky. Som sice chlap, ale nemusite ma hned odsudiť. Ako niektoré píšete že kočík Chipolino POOKY je super. Tak to my veľmi lahodí na mojej duši. Som majiteľ novovznikajúceho veľkoobchodu značky Chipolino na Slovensku. Videl som ich vsetky tri rozložene a sú ozaj krásne. Vsetky tri sa za dva dni predali. Ak by ste to chceli vidieť máte možnosť si ich pozrieť na www.aliza.sk A taktiež tam nájdete celý sortiment značky CHIPOLINO. Kometa ak mas záujem o kočík POOKY tak my napis na mailovú adresu: aliza@post.sk obchod u Vas v Trenčíne. Ja sa snimi skontaktujem a ak sa dohodneme mozu odoberať celí sortiment značky Chipolino. Ak ich chceš vidieť v skutočnosti máme ich na predajni v Trnave. Možeš prísť, veľmi radi Ta obslužime. Mali sme už aj kupujúcich s Považskej Bystrice a aj s Budapešti. Taktiež veľmi radi uvidíme všetkych zákazníkov, ktorý nás navštívia v Našej predajni ALIZA v Trnave.

beatrixe
11. jún 2007

Bori11 - nevies nahodou ci aj v Kosiaciach niektora predajna ponuka tuto znacku kocikov?

bori11
11. jún 2007

Beatrixe - zajtra Ti poslem adresu odberateľa

paska
11. jún 2007

a v PD?

paska
11. jún 2007

bori ma trošku mätie tá cena u vás 😖
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1409718

kometa
12. jún 2007

Bori, díky za kontakt, ale rovnako i mňa tá cena trochu odvádza, veď v porovnaní s CZ netom je to skoro o 2 tisícky viac !!!!!!!!!!

kometa
12. jún 2007

Beatrixe, pozri www.babetkovo.sk

hanka274
12. jún 2007

a poznate niekto typ ALBA?? Mate skusenosti
C:\Documents and Settings\uživ\Plocha\chipolino_text.htm

dakujem

bori11
12. jún 2007

Ahoj mamičky, na tej stranke sa stala asi neaka chyba. Cena Pooky je 8.490,-.
Hanka274 pozri na www.aliza.sk

hanka274
12. jún 2007

dakujem bori velmi pekne!!
nahodou nevies kde v BA by sa dal pozriet-kupit??
Ale idem im napisat, snad sa mi ozvu z predajne.
este raz dik!!

bronula
13. jún 2007

bori,dnes som bola na predajni - ale cena je 9490,- ☹

bubcek
autor
14. jún 2007

Ahojte...
ja som ten kocik kupovala v Dolnom Kubine, a tam stal 7990, dokonca sme este z tejto ceny dostali nejaku zlavu... 🙂

latifka
14. jún 2007

Ahojte, dnes som bola v predajni v Lipt.Mikulasi a tam stoji 7000 Sk....POOKY!Myslim,ze bezkonkurencna cena....

domeenika
15. jún 2007

baby ja uz som si svoj kociar vybrala a neviem sa dockat kedy ho pojdem kupit.. lepsi som zatial nenasla... je to quinny speedi SX ... proste dokonalyyyy

timba
20. jún 2007

Ahojte ,dnes som bola na predajni v Lipt.Mikulasi ,Pooky tam stoji 8000 ,Lafika asi si 1000Sk prehliadla 😅