Kočík Concord Neo 2009. Ste s ním spokojné?

kikuska551
4. mar 2009

ahojte baby mate tento kocik? ak ano ste s nim spokojne velmi sa mi paci a uz mi sibe z tych kociarov rozhodovala som sa medzi bugaboo bee , ABC design a tymto ak mate nejake skusenosti dajte vediet dakujem a pekny den

makda
22. mar 2010

ahoj kikuska. ja som sa tiez rozhodla pre concord neo. najprv som si bola ista, ze vytaz bude casualplay, ale ked som bola v predajni a predavacka mi obidva predstavila a mohla som si ich aj povozit, uplne som na casual zabudla. myslim si, ze je to jeden z najlepsich kocikov u nas na trhu, ak nemas jasno, chod do predajne a vyskusaj si vsetky, o ktore mas zaujem. ABC ma moja kamaratka a nie je velmi spokojna. je tam mala vanicka a sportova cast sa neda dat do polohy, aby dieta uplne lezalo. ale ako pisem, treba ist do predajne ... 🙂

mychaella
22. mar 2010

Ahojte, ja som tento kocik mala, ale len 2 mesiace, maly mi v sportovej casti vobec nechcel byt kedze sa neda dat do vodorovnej polohy. ale ja som ho kupovala ked mal maly pol roka. co sa tyka manipulacie bol vynikajuci. lahky, skladny. kamoska ho tiez mala ale od zaciatku takze ked tam maleho dala v 4 mesiacoch tak mu to nevadilo a ma ten kocik rad...to uz zalezi potom od dietatka..ale kocika ko taky je vynikajuci 🙂

juju
22. mar 2010

my sme ten kocik teraz kupili ale kolekciu 2010 - co asi nie je ziaden rozdiel a ked sme ho skusali sa nam velmi pacil. ale kedze babo je este v brusku neviem okomentovat. jedina vec s ktorou si nevieme poradit je ako nastavit korbicku aby sa nekyvala (nie je to vyrazne, ale nie je pevne nasadena - asi tam bude nejaky figel, ale este sme na to neprisli)

moja kolegyna ma bugaboo a hovorila ze asi by isla nabuduce do tohto, lebo nie je az taky uzasny - ale nic konkretne mi nepovedala