• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Cosatto Cabi. Akú máte skúsenosť?

12. januára 2015 
Mate s nim niekto skusenosti?Ide mi viacmenej len o sportovu cast.Je vhodna aj pre 8 mesacne babo?ako sa da polohovat chrbatik-ide do vodorovnej polohy?Ma pevnu opieku,myslim nezlozenu z pasov ak napr.moon?Ma polohovanie noziciek?
Je to sice novinka,ale mozno ho uz niekto uziva,tak radte... :dizzy_face: :wink:
24. aug 2008 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nikto nic? :zipper_mouth:
25. aug 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este stale nikto nic??? :unamused:
10. nov 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic noveho okolo tohoto kocika?
17. dec 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto je síce na mobi ale to je brat od Cabi a je tam toho viacej.Vyzerá dobre.

http://www.youtube.com/watch?v=nLYuxGT-zEY
17. dec 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka za link.
Ma s nim alebo s cosatto mobi skusenosti- negativne/pozitivne?
Boli sme dnes v pramlande a prave tieto dva typy nas celkom oslovili.
vdaka.
17. dec 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola pozriet co Cosatto cabi nazivo a je lahucky ,lahko ovladatelny a pritom pevny - ale... madielko sa tazko dava dolu a treba ho dat dole cele,neda sa len odklopit na jednej strane a druha negativna vec je,ze ked sa kocik sklada do auta,alebo niekam,tak treba tu sportovu cast dat dolu a zlozit zvlast konstrukciu - tiez dost neprakticke...ale este stale je medzi mojimi kandidatmi....
Podobny funkciami a vyzorom je kocik Brevi Trio OVO,ale ten uz ma vychytane vsetky tieto nedostatky...
18. dec 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak uz vidim, co sa na cabi nepacilo, xena :slight_smile:
My asi zvolime mobi, ma lepsiu vybavu, aj ked je tazsi nez cabi. Brevi trio ovo tu neviem nikde najst, okrem jedneho internetoveho obchodu. No a tam je nad nase financne moznosti.
s.
29. dec 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a este sa mi na cabi ( a to ma asi aj mobi) nepacilo,ze ma otepleny nanoznik,,,cize kvazi fusak,,,a podla mna je praktickejsi nanoznik,ked je zima das aj deku,alebo fusak a ked len fuka alebo trosku mrholi,tak len nanoznik...

na www.bimbomarket.it maju Brevi Trio OVO za 505eur+40eur postovne... to je najlacnejsia varianta co som na nete nasla...ale stale je to dost...
30. dec 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak, dnes na obed, ked som este bola v praci, nam ho priviezli. Mobi, cierno-oranzovy, presne aky som chcela. £142, no nekup to :wink:
Uz sa tesim ako ho zajtra za denneho svetla pofotim a poslem fotky rodicom. :slight_smile:
2. jan 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wild.horses mozem sa opytat odkial ste kocik objednavali dakujem
16. jan 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wild.horses - sup s fotkami do albumu, nech sa mozeme pokochat aj my... tiez som tento kocik len nahodou zbadala pri hladani kocikov a sa mi celkom paci :slight_smile:
6. feb 2009 o 14:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, ked ja som leniva zakladat si album,
no tu je link

http://cosatto.com/product-profile.php?id=005949&product=Budi

Mobi sa teraz uz vola Budi a mame farbu Ember- sedo oranzovy. Da sa kupit v cervenej a tusim aj v modrej farbe.
Ak budete kupovat kociarik z druhej ruky, otestujte rucku na autosedacke- casto sa zasekava/praskne pruzina vo vnutri. :wink:
10. feb 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby ja mam cosatto mobi Ember kompletne vsetkeho a predavam ho. vanicka je pouzivana 5 mesiacov, sportova cast vobec a autosedacka tiez iba 5 mesiacov. ozvite sa mi do ip ak ma niekto zaujem
16. apr 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ma niekto s tymto kociarom osobne skusenosti? lebo recenzie co som citala su 50 na 50. Vzhladovo sa mi celkom paci... len ako je to s funkciami ? Diky
24. okt 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj - s kocikom mam skusenosti. mam cosatto cabi vanicku + sportovu cast a cosatto mobi vajicko. v peknej cervenej + tyrkysovej farbe. vajicko sa da pripavnit ku konstrukcii pomocou adapterov. predne kolieska su super pohyblive, kocik sa velmi lahko sklada a nezaberie vela miesta a i ked sa zda clekovo maly, vanicka je velmi vela. nanoznik som pouzivala aj do vanicky namiesto fusaku a potom samozrejme v sportovej casti. predne kolesa sa daju zaaretovat a odopnut sa daju vsetky styri - cize fakt je velmi spratny. vyuzivala som velmi aj upevnenie vajicka ku konstrukcii, najma vtedy, ked maly zaspal a potrebovala som vybehnut z auta von na nakup. a aby som nedavala len same chvaly, jedinym minusom je to, ze sa rucka neda zlozit (ohnut). inaksie som bola maximalne spokojna. hlavne, co sa tyka farby - zvonka je syto cervena (vobec nevybledla!) a dnu tyrkysova. ja som v nom kocikovala chlapca, lebo som vzdy chcela mat cerveny kocik a v tejto farebnej kombinacii je to podla mna unisex :grinning: INAKSIE HO KOMPLET PREDAVAM, ak by mal niekto zaujem (mame maly byt a dalsie babo planujeme az o par rokov)

co sa tyka sportovej casti, nas ju pouzival uz od 6. mesiaca az do 13. mesiacov - da sa aj dlhsie, ale ja som uz chcela golfovy kociarik :slight_smile:
1. feb 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
měla jsem ho 3 měsíce a byla jsem ráda, jak jsem se ho zbavila
2. feb 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co myslite oplati sa kupit golfac cosatto ste snim spokojne diky
12. jan 2015 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok