Kočík Cybex Priam - skúsenosti

zuzanita89
26. máj 2021

Žienky, mali ste niektorá tento kočík? Veľmi sa mi páči, uvažujem nad ním, ale keď kliknem napr na bazos, tam ho ženy predávajú po pol roku, roku Užívania cca... čiže takto krátko je využiteľný, väčšie dieťa už tam nevojde? Športová časť sa mi zdá menšia, tak len chcem reálnu skúsenosť či aj také 2 r dieťa tam v pohode posedí aj si pospi ak bude treba. Ďakujem za každú skúsenosť

mongi2010
26. máj 2021

My mame cybex priam. Som velmi spokojna 🙂 Syncek ma skoro 9m. a je stale vo vaničke.
co sa tyka sportovej časti nemam este odskusanu ale už poskladanu a pride mi velmi priestranna , skusala ju neterka 1r 9m a uplne super mala este vela miesta 🙂

nikasmile
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pauba17
1. jún 2021

@zuzanita89 my mame priam
Za mna moc ťažký a veľký
Veľa chodíme aj po výletoch alebo už len mame váži asi 20 kilo poskladaný (športový) do autá už nič iné nedám za mna by som kúpila už teraz iný a vlastne aj ideme kúpiť nejaký do 8 kg max a skladny ktorý nám zoberú aj do lietadla
Hlbokú vaničku ešte okej ale športový by som išla do niecoho pre mna praktickejšieho
Jediná výhoda dizajnom sa nevyrovná iným sú nádherne 🙂

pauba17
1. jún 2021

@zuzanita89 inak je veľký aj pre väčšie dieta ako ste pisali ale mne už sa s ním aj zle manipiluje a to dcera má 12 kg ale dokopy s kočíkom už je to veľa ale asi fakt 100 ľudí 100 chuti 😁

lelinka611
1. jún 2021

Ahoj, mám ho. Som s ním veľmi spokojná. Vanička vydržala veľmi dlho, v porovnani s inými je naozaj veľká a komfortná. Tak isto aj športova časť je na dlhooo. Ja ani neplánujem kupovat další kočík, budeme ho mať do konca kočíkovania. Takze veľkosť a priestrannosť za mna 100%.
AlE je pravda, že je ťažký čo sa týka nakladania do auta. Ale na druhej strane veľmi prakticky , veľa sa zmestí do košíka a jednoducho sa skladá. 💕
Kamarátka mala Joolz , musela ho vymeniť po necelom roku pretože sa jej tam dieťatko už tlačilo.

smejulinko
18. sep 2021

@mongi2010 dobrý deň
Môžem sa opýtať odporúčate ten kočiar aj vysokým ženám lebo vyzorovo ten kočiar vyzerá skvelo aj recenzie len vanička je nižšie položená ale už pri športovej časti mi to nevadi. Myslite že je to vhodne aj pri vysoké ženy

mongi2010
18. sep 2021

@smejulinko ja si myslím že úplne v pohode ja mam 168 cm. Manžel 183 cm a nikdy sme si nevšimli ze by bola nízko vanička 🙂

smejulinko
19. sep 2021

@mongi2010 ďakujem za pomoc ja ho už mám doma ale kazdi rieši že je nízka vanička ale je úplne pohodlný a ľahučký.
Ja mám 180cm len žiaľ moc na vyber nemám čo sa týka kočiarov

mongi2010
19. sep 2021

@smejulinko Chápem ale kočíkovat nebudú oni ale ty a keď si ty spokojná to je hlavne a dieťatko tam nie je celý deň a párkrát na prechádzke nie je problém sa kúsok zohnut 🙂 my už máme sportiak vanička vydržala až do 8 mesiaca a veľmi sme s ním spokojní 🙂 verím že budete aj vy 🙂

smejulinko
19. sep 2021

@mongi2010 ten športiak je úplne super ten ani nepripadá tak nízko ako vanička. Ja mám ešte v limitovanej edícii ale teším sa že budem iná ako ostatne mamičky, zatiaľ ho skúšam len po byte