Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kočík Dada Denim 2012

allias20
15. okt 2012

Som v 22tt a momentalne riesim dilemu s kocikom. Co hovorite na Dada Denim 2012? Ak ho nemate, skuste ho vygooglit, precitajte si nieco o nom a poradte, ake ma pre a proti? Som prvorodicka 😀 kazdu radu si nesmierne cenim 😉 dakujeeeeeeem

georgia333
18. okt 2012

@allias20 skús zavolať 0918 910244 oni ich predávajú aj servisujú a možno ti aj poradia

kiakocikovsvet
18. okt 2012

@allias20 čo Vás zaujíma ohľadom tohto kočíka, vieme poradiť

mirkapo
18. okt 2012

Ahoj, my tento kočík máme.. brali sme ho pre vacsiu vanicku a lahsiu konštrukciu oproti inym polskym.. som s nim spokojna, vanicka sa da dat aj v smere aj proti smere (mame 2 mesiace, takze športovu cast neviem porovnat) kedze byvame v bytovke, mame k vyťahu z kazdej strany min. 8 schodov.. zatial vsetko na nom funguje, aj ked chodime po schodom skackavo na 2 kolieskach)
trosku ked nalozim viac do tasky, tak citim na pruzinach, ze uz niesu to co boli za nova.. ale za tu cenu.. 🙂
trosku nevyhoda je na vanicke vysoka strieška..(najma ked fuka), ale je tam v kryte zabudovana sieťka, tak tymto si pomahame
a ešte ze vo vanicke sa neda len trosku dvihnut podložka, ale prvy schod je dost vysoko, ale ja to riesim tak, ze pod podložku dam uterak, vankusik..podla potreby
neviem, co by som k nemu asi este napisala.. ak su nejake otazky, rada zodpoviem.. 🙂

allias20
autor
18. okt 2012

@kiakocikovsvet
@mirkapo este by som chcela vediet, ci sa da sportova cast odopnut a vyprat. alebo ci sa aspon dobre cisti. je to ozaj riflovina, ci iba imitacia???

kiakocikovsvet
19. okt 2012

@allias20 niektoré častí sú odopinateľné a pradeteľné, máme kočíky kde si viete vyzliesť aj celý kočík a vyprať, čístíť sa dá, nakoľko je to bežná kočikovina

mirkapo
19. okt 2012

o športovej časti neviem, kedze pouzivame iba vanicku a sportovu mam u rodicov, takže sa na nu neviem ani teraz pozriet. ale vo vanicke sa tie biele casti daju vybrat.. nie je to riflovina, je to taka imitacia, ale neprefukuje. este jednu chybicku vidim na strieške vanicky ( ze je taka medzera z boku pri bodoch, ked chces sklopit striesku) ak fuka zboku sem tam tam zafuka. ale nam zatial vzdy fuka len z predu, alebo zo zadu 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli