Kočík do kúpeľov

lubako
16. feb 2018

Ahojte. V aprili alebo maji idem s detmi na 3 tyzdne do kupelov v Lucivnej a chcem si zaobstarat vhodny sportovy kocik pre mladsieho synceka, ktory bude mat 14/15 mesiacov. Nakolko cas budemetravit prevazne prechadzkami v prirode v areali, pripadne navyletoch vtatrach a pod. potrebovalaby som, aby mal sportovy kociar tieto vlastnosti: vacsie kolesa, najlepsie gumove, nie plastove, vyssi podvozok, mal by byt lahko ovladatelny, nievelmi tazky a dobre a rychlo skladny do auta. ..a samozrejme standartny komfort predieta- polohovanie opierky chrbta az do lahu, polohovanie opierky noh a dostatocne prietranne sedadlo...vedeli by ste mi poradit takyto sportovy kocik vhodny do terenu? Pripadne vladtne skusenosti by mi pomohli pri vybere. Dakujem

ovladtelny, lahsi

luna116
16. feb 2018

Valco Snap 4 Trend:

- nízka hmotnosť 7,70
- ľahká manipulovateľnosť
- polohovacia rukoväť
- rukoväť a ochranné madlo sú potiahnuté ekologickou kožou
- ochranné madlo slúžiace ako poistka možno otvárať z oboch strán
- predné kolesá sú bezdušové s aretáciou, sú vhodné do každého terénu
- priestranný košík pre uloženie nákupu v spodnej časti kočíka
- drobná kapsička na drobnosti na zadnej strane kočíka
- polohovateľná strieška so sieťkou a šiltom
- ľahko ovládateľná kolísková brzda
- plynulo a pohodlne polohovaná opierka chrbta a opierka nôh
- možno polohovať aj do úplného ľahu

zuzana247
16. feb 2018

Valco ma nafukovacie vsetky 4 kolesa,alebo vsetky 4 penovky. My mame valco trend,ale ja osobne by som do tazkeho terenu s nim nesla,myslism nejake tury alebo tak. Neviem chudak v akom stave by bol po 3tyz. tur.
Skus este pozriet Peg perego cross 🙂
Aj my zvazujeme kupu nejakeho odpruzeneho na vylety do tatier

zuzana247
16. feb 2018

@lubako znama ma aj Jane Slalom a chvali si ho 🙂 mne sa tieto 2 zatial pozdavaju 🙂

a_ndy
16. feb 2018

téma "terénny kočík" väčšinou končí strollermi Baby Jogerom Summit alebo B.O.B. Revolution (resp. im podobným kočiarom). Vaše požiadavky hravo splnia.

lubako
autor
16. feb 2018

Dakujem za tipy, idem si ich popozerat😊

robinotina
16. feb 2018

My mame Jane mum a ja na neho nedam dopustit,fakt mega lahky,lahko ovladatelny,vyssi podvozok,dostatok miesta pre babo,kolesa krasne odpruzene,vcelku velke...

lus2909
16. feb 2018

Greentom

a_ndy
16. feb 2018

čítanie s porozumením robí problém? 🙂 "prechadzkami v prirode v areali, pripadne navyletoch vtatrach" resp. "vedeli by ste mi poradit takyto sportovy kocik vhodny do terenu"

kubkovamama
16. feb 2018

Graco Treko XT,

lus2909
16. feb 2018
viadelmar
16. feb 2018

podobne sme na tom aj my tiež vela casu travime v prírode a zvažujem gesline f10 len nepoznam nikoho, kto ho ma

sindas
16. feb 2018
ada2192
20. feb 2018
libulibu
21. feb 2018

Ja by som odporúcala Jané Crosswalk. Som s ním velmi spokojná, zvládne aj horsí terén, je dobre odpruzený a má gumené kolesá. Ide úplne do lahu a sportiak sa dá otácat. Dá sa predlzit aj strieska. Je super.

nastasyk
21. feb 2018

Baby jogger city Elite, je to tank, prejde vsetko aaj je priestranny.