Kočík do lietadla

emaann
17. mar 2023

ahojte, poradili by ste mi kočík do lietadla ?
už sa rovno spýtam cestovali ste s deťmi lietadlom ? máme 3 roky a pol a 1rok aj dva mesiace
🙈😅

tindik
17. mar 2023

Ahoj, my sme nedávno kupili Easywalker Miley2; cestujeme o týždeň so 7mesačnou 🙂 V kočíku sa jej tak na skúšku páčilo, je veľmi ľahký a skladný čo je super. Plus k nemu je aj prenosná taška, ktorú možno dať aj cez rameno. V hľadáčiku som mala aj Easywalker Jackey, ale po porovnaní parametrov som videla len zanedbateľné rozdiely medzi nimi - okrem ceny - Jackey je drahší o cca 40 eur, čo mi prišlo zbytočné, tak teda máme ten Miley2, 🙂

emaann
autor
17. mar 2023

@tindik tak to ste ma upokojili 😊 držim vam palce nech mate dobru cestu ja sa toho obavam a rieisme teraz ci rezervovat dovolenku ci nie 🙈
dakujem za radu idem pozriet

leniel
17. mar 2023

@emaann kuknite moj bazar, mam skvely cestovny kocik na predaj

majlo1234
26. mar 2023

@emaann chodte, ak si trufate. Nie je na tom nic komplikovane, len ta cesta je nekomfortna pre vas, decka sa nejako prebavia a preziju a zmenite prostredie, je to super 🙂 kocik mame valco snap 4. Do lietadla decku vudy beriem nejake nove knizky/aktivity. A cas delim idealne na stvrtiny, jedna na oddych(spanok😂) jedna na aktivity a zabavky, jedna na snacky a jedna na videa v mobile😃