Kočík Easy Go Quantum Alu White Line

luci1012
22. nov 2015

Ahojte, máte niekto tento kočík? https://www.modrykonik.sk/market/kociky/duy8/ea... Veľmi sa mi páči, ale chcela by som vedieť, či ste s ním spokojné 🙂 + jeho výhody a nevýhody 🙂

monikapt
14. júl 2016

@luci1012 kúpili ste ho?

luci1012
autor
14. júl 2016

Nie nekúpila som ho, do ip vám neskôr zaslem nick maminy, ktorá ho kúpila

jaborca
16. mar 2017

@luci1012 mohla by som vediet,mpreco ste ho nekupili? Tiez sa rozhodujem. A aky nakoniec mate? Dakujem.

luci1012
autor
16. mar 2017

@jaborca nekúpila som ho kvôli tomu že som nanho nemala recenziu poriadnu a nikde v obchodoch som ho nevidela, nemohla som si ho obzrieť. nakoniec po dlhom čase som sa rozhodla pre golfáč Eurocart Mori

jaborca
16. mar 2017

@luci1012 a spokojnost?

luci1012
autor
16. mar 2017

@jaborca som s ním veľmi spokojná, moj syn má už 2 roky, tak sa v nom vozíme výnimočne. je to golfáč, netreba od neho veľa očakávať. napríklad, nepomôže proti vetru, ani tá predlžená strieška, a tiež nie proti slnku. skôr je len taká imidžová. Košík je maličký, mám tam hodený nánožník a pláštenku a mám pocit, že je plný. Nemá žiadne vrecká, alebo priestory na uloženie. Kolesá sú - klasika - penové, žiadne odpruženie. Je to viac menej taký letný kočík. Čo chcem vyzdvihnúť, je manipulácia.. veľmi ľahko sa s ním manipuluje, či už jednou rukou alebo ked treba výjsť na chodník. Netreba sa doňho silou zapierať, stačí ho ozaj len mierne pritlačiť, a predné kolesá sa zdvihnú. Ved aj konštrukcia je tak stavaná, akoby naklonená k mame. V neposlednom rade je nádherný.