Kočík espiro atlantic. Kde v Trenčíne ho kúpim?

gubcikova
11. aug 2011

baby kde kúpim tento kočík v Trenčíne,alebo v Piešťanoch?pozerala ste ho niektorá v Polsku,alebo v Rakúsku?v Trenčíne ho napr.v Laugu nemajú vôbec.dakujem.

rora
11. aug 2011

Ja som ho kupila v Hlohovci v aladdine, poprezerala som si ho v predajni a na objednavku som ho mala do 2 tyzdnov doma 🙂 neviem o tom ze by ho mali dakde v Piestanoch. Hlohovec som mala na istotu. ved pozri aladdin-kociky stranku

zuzanat
11. aug 2011

@gubcikova pozerala si aj v laugariciu pri priore? (TN) ja som mala baby design atlantic, to je podobne, z polska. alebo skus cez e-shop ktory je v TN, ja som tak kupila druhy kocar.

lenkabuckova
11. aug 2011

Ahoj a skúsila si pozrieť v Trenčíne jak je Prior? Jak sú tie mini stánky vedľa priora. Potom vojdes oproti tým stánkom do vnútra a na pravej strane v tej uličke majú obchod s detskými kočíkmi. Výber tam majú velký, nedávno to rozširovali. Tiež sa to tuším volá bývalé Laugarício. Ja som tam malej kúpila motorku na šlapanie. Skús tam.

dankamat
11. aug 2011

ja som si ho tiez chcela kupit v Polsku - tam je ovela lacnejsi ako tu, ale nakoniec som nekupovala novy kocik. myslim ze sa da aj objednat z nejakych polskych stranok cez internet. - daj si do googlu "wózek Espiro Atlantic" a porovnaj si ceny s nasimi. Tiez viem, ze v HC ho maju urcite - samozrejme drahsi akoby si kupila v Polsku.

mici111
11. aug 2011

hm, kraasne, ze ste ma zmazali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hlavne, ze je to slobodne forum, kde si moze povedat kto ma co na jazyku..a nezabudni ma zmazat znova cica 😀 😀 😀 😀
a kup si aj polsky kocik, budes isto "spokojna" 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mija777
11. aug 2011

Ja som ho kúpila cez internet na stránke Ajashop.cz a vtedy som zaň dala 225euro ako za dvojkombináciu.A som s ním spokojná 🙂

tatiana1760
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatiana1760
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tatiana1760
8. máj 2012

,Nový!!!! espiro
Foto mam v albume Mlôj Espiro
A info cez postu 🙂