Kočík. Espiro magic 4

tobi08
22. máj 2009

Kočky máte niekto tento kočík? ako ste spokojné?

lalipop
17. jan 2012

@inkana ahoj. kočik sme odskušali a po všetkych stránkach nam vyhovuje. pri malom dietatku je vyhoda, ze sa daju zdvihnut nožičky, má aj dostatočne šikoku striešku a slnečnú clonu. pri cestovani ho zložíš na placku a v pohode zmestíš kamkolvek. My sme s nim boli na horach a nasa vtedy 1 a pol rocna dcerka sa v nom pekne vyspinkala. Cestovala som s nim aj vlakom bez probemov sme ho zlozili a mohli sme spravit malej pekny vylet - lebo inak chodime vsade autom 😀 😀 😀 ale na jazdu po meste je ako stvoreny a vobec nie je nestabilny.

inkana
17. jan 2012

@lalipop jeee, moc dekuji za informace. Presne tohle jsem chtela slyset. Dam to tu precist manzelovi a pak uz jen pockam, az se mala poprve posadi, aby je mohla vyzkouset a poletim je koupit. Nasla jsem je na mimibazaru nove za 3000kc a jeste to je prodejna u nas v Lbc 😉 ale vyrazim si je prohlidnout uz pristi tyden. Snad tu skonci ta snehova kalamita a pujde normalne uz jezdit kocarem 🙂 dekuju za info

sonica
18. jan 2012

@inkana podivej pouzivala jsem ho rok, jezdila s nim opravdu vsude, rovne povrchy, projizdky lesem, kocici hlavy na namesti, spokojenost naprosta, kosik, me teda velikost stacila, jako 20kilove pytle jsem vozila autem a ne v kocarku 😀
a ted ho ma kamaradka, ktera si ho od nas vzala, svoje stare golfky po synovy prodala a holkou jezdi ted v espiru a spokojena taky 😉
myslim ze az ho uvidis nazivo a skusis si ovladani, skladani, tak se rozhodnes 😉
me teda Mark nesedel, uvidis, chce to videt a skusit 😉

sonica
18. jan 2012

jo a my s nim zvladli i loni ty silene snehove zaveje u cest a na chodnicich, proste pohoda 😉
cesta vlakem taky bez problemu, v metru taky parada... 😉

tanula84
6. feb 2012

@lalipop
@sonica ahojte žienky.aj ja som ho práve objavila tento kočík a vyzerá fajnovo,len neviem aké sú tie kolieska???plastové či pogumované?aký majú priemer?budem vám vdačná ak mi odpoviete hlavne ohľadom tých koliečok 😉 dakujem

sonica
6. feb 2012

@tanula84 je to tvrdena guma, ale priemer ti nepoviem, uz sme ho posunuli kamoske, takze neodmeram 🙂

tanula84
6. feb 2012

@sonica tvrdá guma???to ani nepoznám,vbíjali sa do toho kamienky?a nehrkotal po nejakom nerovnejšom teréne?a vlastne zvládne to vôbec nejaký nerovnejší terén? 😒 dakujem

sonica
6. feb 2012

sem tam drobny kamienok v tom uviazne, ale nic tragickeho, a nerovny teren?? na ja som jazdila po macacich hlavach lesom cestou necestou a v pohode 😉

lalipop
7. feb 2012

@tanula84 rada ti to premeriam, ale mozu mat cca 15 cm vzadu a 11 cm vpredu. cez zimu sme ho zbalili, ale chystam sa ho vytiahnut na jar 🙂 co sa tyka koliesok take ostre kamienky sa tam zapichnu, ale nam to nevadilo a tiez sme s nim jazdili po turistickych chodnikoch a vydrzal 😉 a vobec nehrmoti 😀

tanula84
7. feb 2012

@lalipop dakujem,si zlatá,ale asi vyberiem nakoniec iný 🙂

amima
12. feb 2012

@beruska113 ahoj, chcem sa ta opytat - ake auto mas? chystame sa kupovat nejake mensie auto pre mna a riesim presne toto - ci mi tam vojde tento kocik. Ked sme boli obzerat golface, muzovi sa pozdaval tento najmä kvoli tomu, ze vojde aj do mensieho auta. A ako zistujem, plusov ma ovela viac :- Diky

beruska113
12. feb 2012

@amima ahoj, mala som Ford Ka a vošiel uplne v pohode aj s nakupom potravin na týžden. Každý sa čudoval, ked som tovšetko vytahovala z kufra. Ale už mam asi mesiac ine auto a samozrejme mi to nedá a hladám iný kočík, ak chceš, tento mam na predaj v albume, pozri foto naživo. DNes sme ho surne potrebovali do OC som musela ist s oboma detmi a celý čas som rozmýšlala, prečo ho vlastne chcem dat preč.

amima
12. feb 2012

@beruska113 diky za info. Kocik uz mam vyhliadnuty u nas v ZA - maju tu akciu: 119,- eur, tak sa mi to zda celkom vyhodne

beruska113
12. feb 2012

@amima to je super cena a keby niečo, maš kde reklamovat. Ja len že vidiš fotky naživo. Fakt ho odporučam. A vložku by som donho určite kupila. Ja ich mam v každom kočiku, je to super vec.

amima
13. feb 2012

ano, aj ja si myslim, ze super cena, dokonca tam mame este aj 4% zlavu, tak nie je o com. Vlozku asi doriesim na mieste podla farby kocika, lebo este som zatial nevidela vsetky - mali len taku fialovo-ruzovu (kebyze mam dievca, nevaham ani sekundu, tak sa mi pacil). Vlozku mam teraz v sportiaku a je to ozaj dobra vec.

janynkaaa
14. feb 2012

@amima ahoj prosimta kde v za maju tento kocik?v akej predajni?

amima
15. feb 2012

Ahoj, v Kindercentre na Solinkach - medzi Maxom a Forstingerom to je. Ale oni maju aj pobocku v Carrefoure, tam sa vsak volaju Mama a ja, no tam maju väcsinou len handry, nie som si ista, ci aj kociky. Ale v tom Kindercentre ho maju naisto, zatial len ten fialovo-ruzovy. bola som tam aj teraz v pondelok, koncom tyzdna - v piatok, sobotu maju doviezt aj dalsie farby. A neviem presne, ci stoji 119 alebo 129 ale je to stale velmi dobra cena, pretoze na nete som pozerala okolo 150.

sonson
22. mar 2012

@sonica Ahoj, chcem sa opytat, ked si ho pouzivala v zime, nebol problem tam vlozit aj fusak? Ja sa ho chystam kupit teraz na leto, ale zrejme ho budeme mat aj na zimu. Mala bude mat v zime 1,5 roka a rozmyslam, ci tam vobec vojde aj s fusakom???

sonica
22. mar 2012

@sonson vobec, problem by mohol byt keby si chcela zdvihnut nozicky to sa prichytava na madlo, ale ja som nedvihala a fusak bez problemov 😉 a pouzivali sme ho ked mala necele dva 😉

sonson
23. mar 2012

@sonica Super, dakujem za info 🙂

sonson
26. mar 2012

@sonson Este sa chcem opytat, ak si jej zdvihla nozicky, tak bola ta dlzka dostatocna, neprevisali jej nozky? Lebo jeden pan predavac v jednom obchode ma presviedca, ze je to velmi kratke a ze dietatku aj tak visia nozky. Ja bohuzial nemam kde pozriet tento kociar nazivo. V Poprade ho nemaju v ziadnom obchode. Musela by som vycestovat do Polska. Mala ma 9 mesiacov, tak chcem, aby mala v nom este plnohodnotny spanok s vyrovnanymi nozkami. 🙂

sonson
26. mar 2012

@sonica Este sa chcem opytat, ak si jej zdvihla nozicky, tak bola ta dlzka dostatocna, neprevisali jej nozky? Lebo jeden pan predavac v jednom obchode ma presviedca, ze je to velmi kratke a ze dietatku aj tak visia nozky. Ja bohuzial nemam kde pozriet tento kociar nazivo. V Poprade ho nemaju v ziadnom obchode. Musela by som vycestovat do Polska. Mala ma 9 mesiacov, tak chcem, aby mala v nom este plnohodnotny spanok s vyrovnanymi nozkami.

sonica
26. mar 2012

@sonson nemam pocit ze by jej previsali nozicky... pouzivali sme ho cca do dva a pol roka a nebol problem pri spani, ona sice zaspala aj ked mala nozicky dole, ale obcas som jej to aj dvihala a veru si nepamatam, ze by previsali, ved skus nech ti predavac zmeria celkovu "loznu" plochu, od kraja po kraj, ked zdvihne tu oporu na nohy 😉

sonson
26. mar 2012

@sonica Dakujem za odpoved 🙂

11motylka11
15. apr 2012

@adka12 citala som vas komentar,zaujimala by ma spytat ze mate espiro ci quinny zapp?

camelinka
15. apr 2012

tez sme poridili tento kocarek a je uzasny 😵 😵 😵

adka12
15. apr 2012

@11motylka11 mala som aj espiro aj quinny

11motylka11
15. apr 2012

@adka12 hej a ktory je lepsie???

adka12
15. apr 2012

@11motylka11 jednoznačne espiro, na Quinnym mi neskutočne vadilo hrkotanie koliesok a malá plocha na sedenie. Fakt sa to s espirom nedalo ani porovnať. Ja som mala pred tým Quinny Buzz, preto som chcela zase Quinny, tak ale Zapp sa im v tomto smere nevydaril.

11motylka11
15. apr 2012

@adka12 dakujem pekne za informacie, asi nakoniec idem kupit espiro :o))) aj nanoznikom??? prisiplastom? aj prenosena taska maju?