Kočík Firkon Verano. Aký je naživo?

zuzka279
15. jún 2009

Ahojte. Chcela by som sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s kočíkom firkon verano. Veľmi sa mi páči, ale problém je v tom, že ho nemôžem nikde vidieť naživo. Jedna predajňa kt. je na Slovensku, kde ho majú v ponuke, tak ho nemá vyložený a bude ho mať najskôr tak za 1,5 mesiaca. Vopred ďakujem 😉

mrka2
15. jún 2009

ahoj zuzka, ja mam firkon quatro, zatial este nemame malinku na svete,ale mame ho uz poskladany. pozri do albumu. a som naozaj velmi spokojna. velmi lahko sa s nim manipuluje. ale verano je novsi model,tak neviem,ci je medzi nimi nejaky rozdiel. 🙂 mne sa viac pacil ten quatro. 😵

zuzka279
autor
15. jún 2009

Mrka a kde si ho kupovala? Niekde v obchode alebo si ho objednávala?PS: Máš taký nábytok ako my len my ho máme v tmavej - dub-vanilka 😉 Takže podobný vkus ako aj na kočíky 😀

mrka2
15. jún 2009

hej, este aj Nelky obe cakame... 😀 nie,ja som si ho objednala cez net z Ciech uplne naslepo. dlho som po nom pokukovala, strasne sa mi pacil,tak som to riskla. 😕

ajka72
15. jún 2009

kukla som len tak do tejto temy i keď kočiare ja už neriešim a keď som pozrela foto mrka2 tak ja mám taku istu obývaciu stenu ako ty A podobnu ako zuzka sranda aká náhoda 🙂 držím vám prsty aby všetko dobre dopadlo 😉

mrka2
15. jún 2009

😀 😀

zuzka279
autor
15. jún 2009

Mrka a to cez stránku batolatko.cz alebo akú?

zuzka279
autor
15. jún 2009

Tak to je sranda, že obe by sme mali mať aj Nelku 😀
A akú veľkú má vaničku? Myslíš, že sa tam vmestí bábo aj vo februári s fusakom?

mrka2
16. jún 2009

ano,cez batolatko. postovne nie je az take drahe a donesu ti to az domov. a urcite je dost velka vanicka. ale podla mna ma ten Verano mensiu vanicku ako Quatro,ale to je len moja domnienka. 😅

zuzka279
autor
16. jún 2009

Neviem, lebo obidva majú mať dĺžku vaničky 80 cm. A ako si to platila dobierkou? Koľko trvalo kým Ti príde?

sonice
16. jún 2009

Aj ja som kúpila tento kočík, bábo ešte nemám, ale s kočíkom sa dobre manipuluje. Vanička je naozaj veľká oproti iným kočíkom, len je ťažší, ale ja neplánujem ho niekde dvíhať.

zuzka279
autor
16. jún 2009

Sonice a aký máš , Verano? Odkiaľ si ho kupovala?

mrka2
16. jún 2009

no trvalo to tak tyzden,ale medzi tym boli akurat sviatky,tak myslim,ze do tyzdna ti urcite pride. a oni ti aj poslu mailik,kedy ho vyslali a kedy ho mas pravdepodobne cakat. 🙂
a aj sirku maju rovnaku? tak mozno su rovnake,len mne sa tak zdalo. naozaj neviem. 😕
len vies co, pri mojom sa neda s kocikom hupat. vies,ked dieta place,ze ho trosku ponatriasas. bud som na to este neprisla,ze ako sa to robi,alebo sa to fakt neda.
sonice, s tvojim sa da hupat?

mrka2
16. jún 2009

ano,dobierkou. az ked prisiel, manzel skontroloval a zaplatil.

zuzka279
autor
16. jún 2009

Neviem, na ten verano je písané, že sa dá húpať. Ano, aj šírku by mali mať rovnakú.

zuzka279
autor
16. jún 2009

Sonice, mohla by si ho odfotiť? 😉

mrka2
16. jún 2009

podla mna sa tiez da,lebo su tam pruzinky,ale este neviem ako. uz ked budem na materskej (este 2 tyzdne),tak budem studovat,ale teraz mam obdobie lenivosti,ked pridem z prace,lahnem a spim. 😔 naozaj sa mi nic nechce.
ale kociarik urcite odporucam. snad sa prihlasi este niekto iny,kto ho ma,ale je pravda,ze v SK obchodoch som ho fakt nevidela.

zuzka279
autor
16. jún 2009

Na stránke karyobaby.sk ho majú, ale nemajú ho na sklade. Vraj to bude trvať vyše mesiaca. Škoda. Na živo je to predsa iné. Ale som rada, že si spokojná. A so športovou časťou? Majú spoločnú striešku? Hlboký a športový?

mrka2
16. jún 2009

ano, spolocnu striesku. skoda,ze byvas tak daleko, ukazala by som ti moj kociarik nazivo.no niekedy je risk - zisk.

zuzka279
autor
16. jún 2009

Ale teraz som našla na nete číslo na obchodného zástupcu kočíkov firkon pre slovensko. Skúsim mu zavolať a popýtať sa. Potom napíšem čo som zistila. 😉

mrka2
16. jún 2009

no vidis, sikovna. 😉

zuzka279
autor
16. jún 2009

Takže už som tu. Volala som s tým pánom. Veľmi obchotný 🙂 . Vraj chodí cez Nitru, len sa mu včera pokazilo veľké auto kde má aj vzorky kočíkov. Mám mu o týždeň zavolať a stretneme sa a ukáže mi ten kočík. SUPER!!!

mrka2
16. jún 2009

super! podla mna budes spokojna,ale radsej si ho poriadne prezri a zisti mi,kde sa odpruzuje,aby sa dal hupat. 😀 😀 😀

zuzka279
autor
16. jún 2009

Neboj, pozisťujem. On robí pre to batolatko.cz a zrejme ponúka tovar do obchodov. Má aj katalóg vecí, asi tie čo ponúkajú na tej stránke a dá sa všetko cez neho objednať. Na tej stránke ten kočík stojí 361,83eur + poštovné a on ho má za 350eur. Aj s autosedačkou.

mrka2
16. jún 2009

to vazne??? ani mi nehovor. 😝 😝 😝 no mna ani nenapadlo niekoho zhanat na SK, proste som ho chcela a basta. ty si sikovna,tak ho budes mat lacnejsie. 🙂

babula
16. jún 2009

Ahojte, tak som si precitala vasu diskusiu a mrkla na kociky, su fakt pekne a velmi sa mi pacia a su prakticke, zuzka prosim ta potom ked ho budes vidiet a budes hovorit s tym panom tak daj vedet a zisti kde su v slovenskych obchodoch vystavene....dakujem... 😉

zuzka279
autor
17. jún 2009

Ahojte kočky. Babula, mám mu zavolať na budúci týždeň v utorok, takže budem vedieť viac. Ale viem, že v Detve, Novej Bani a Malackách ho ponúkajú. Môžem Ti poslať aj adresy a v Blave ho ponúkajú tiež ale to viem na 100%, že teraz ho nemajú vôbec vyložený