Kočík Jet picasso. Máte ho niektorá?

dendulka999
27. mar 2009

Ahojte babulky, chcem sa spýtat či nemáte niektorá kočík Jet picaso, uvažujem nad ním , ale nikde som ho nevidela naživo, len na nete a to sa trocha bojím objednat, pokiaľ som ho nevidela, prosím poradte.....

jasminet
27. mar 2009

dendulka, nie som si ista, ale maju ho tusim v alltoys v avione...velmi som ho nestudovala, je fakt, ze farebne bol iny ako ostatne kociky, ale nic viac o nom netusim...

dendulka999
autor
27. mar 2009

Dakujem veľmi pekne

jasminet
27. mar 2009

rado sa stalo, snad je to ten, co si hladala...myslim, ze bol taky hneho zeleny, kolieska na nom...

adulka55
2. apr 2009

Ahojte baby, tento kočík majú v Alltoys v avione.. Je nádherný 😉 a má aj dosť veľkú vaničku, aj pre väčšie bábo... aj som si ho objednala 😀 .

Stojí okolo 11.000Sk- bez autosedačky- autosedačka stojí 2600SK. Dodajú ho za 2-4 týždne a neplatí sa ani záloha

😀

silviamt
2. apr 2009

adulka, akej farby ste objednali, mne sa paci oranzovy, prave co som porovnavala vanicku s ostatnymi bola dlzka skoro o 30 cm kratsia. Aj sportak si videla zlozeny? Planujes ho dat do albumiku ked ti pride potesila by si nas urcite.

dendulka999
autor
2. apr 2009

Ahojte no mne jedna zase napísala že je problém zo zložením, tak neviem, asi pojdem do toho avionu čo najskor pozret.
adulka ty si ho videla naživo??, a akú farbu si si objednala, ja chcem tu bielo červenú s čiernym , no uvidíme..

silviamt
2. apr 2009

dendulka, ak pojdes do toho avionu napis potom postreh

dendulka999
autor
3. apr 2009

Oki jaska že napíšem

adulka55
3. apr 2009

Baby, bola som v avione a tam mi ho predviedli, všetko mi ukázali, dokonca nechali aj priatela aby si ho zložil, rozložil, ja som si ho chvílu povozila.. proste ochotne ukázali, všetko nám metrom premerali.. Všetko čo sa dalo sme rozobrali a poriadne popozerali.

Mi sme si objednali taky bielo-strieborno- čierny... taký nejaký.

A inak je to úplne to isté ako kočík v-max baby smile akurát tento v-max je mohutnejší.. taký pre väčšie mamičky.. ja som dosť malinká tak pre mňa je ten jet picasso ako stvorený..

Ak ho budem mať tak ho dám do albumu..

dendulka999
autor
8. apr 2009

Ahojte baby, tak ja som tam bola, ale zaujal ma uplne druhý kočík než ten na ktorý som tam išla, len neviem aká to bola značka, viem že bol zelený, a väčší od picassa .

mexx
11. apr 2009

Babule, mate ho uz niektora? 😕 By som potrebovala vediet, ako to teda vyzera nazivo...pripadne na foto...a spokojnost... 😉

dendulka999
autor
23. apr 2009

mne sa zdá ten picasso pre menšie mamičky , taký dost malinký..

dissenter
9. júl 2009

ahojte baby ja mam ten kocik doma a som uplne spokojny dokonca aj zlavu som dostala a tak namiesto povodnych 11 000 som platila len 9 000 je uzastny,vyzera uplne malinky a pritom je velky nelutujem vobec ze som sa pren rozhodla

lul
10. júl 2009

ahojte, padol mi do oka tento kocik, ale nikde som sa nedocitala, ci sa mu da prehadzovat vanicka alebo rucka. chcem vidiet na dieta pokial je male a potom ho otocit, ked uz bude vacsie 🙂

mark33
10. júl 2009

lul vanička, autosedačka aj športová časť sa otáča v smere aj protismere jazdy. Kočík je naozaj krásny

lilaahmmad
16. júl 2009

Ahojte, tu je odkaz na stranku, kde sa picasso da objednat, a je tam aj popis, v ktorom je aj to, ze sa da dat aj v smere aj proti smeru jazdy. Ja som vysoka 182 cm, a som rozhodnuta pre picasso, taky zlatozlto hnedy.
On iba vyzera malinky, rozmery su fajn a navyse ma aj vyskovo nastavitelnu rukovat.

tlenka
17. júl 2009

ahojte baby.. tak ja som tiez uz 4 mesiace rozhodnuta pre tento kocik.. idem ho kupit , ale az v auguste, cez polsku aukciu... ovela lacnejsie to vyjde, ako u nas v SR... tu u nas som ho dokonca videla za 13600 sk, co je o polovicu drahsi...

popis:
Moderný, ľahký kočík s odnímatelnou vaničkou.
Na samostatný podvozok ľahko pripevnite hlbokú vaničku, športovú sedačku alebo autosedačku.
Elegantný design, skladný, praktický.
Športová časť aj vanička sa dá otáčať v smere aj protismere jazdy.
Možnosť výberu konštrukcie čierna alebo strieborná, možnosť výberu koliesok nafukovacie alebo plastové.
- odnímateľná hlboká vanička s nánožníkom
- autosedačka
- viaceré farebné prevedenia
- otočné predné kolieska s možnosťou aretácie
- športová sedačka s päťbodovými bezpečnostnými pásmi a nánožnikom
- nastavitelná výška rúčky
- odpružená zadná časť
- priestranný nákupný košík
- prenosná taška
- (prebalovacia taška, pršiplášť )

ROZMERY:
Technické údaje:
veľkosť vaničky 80x36x20 cm
výška lôžka od zeme 57 cm
celková dĺžka 84 cm max.
výška rukoväte 110 cm
max. rozchod kolies 66 cm
Zložený kočiar: výška 40 cm šírka 65 cm dĺžka 90 cm

lilaahmmad
19. júl 2009

na stranke e-kociky, tam sa da objednat

tlenka
19. júl 2009

ano viem... na prepocet v pl vyjde ale iba nejak 7500 sk v 3in1 a plus este aj s nejakym darcekom

livia1
19. júl 2009

lul klikni si na stranku www.activ baby jet picasso.sk tam sa dozvieš úplne všetko. je tam aj vyfotený v 11 farbách. a ak ti môžem poradiť, tu na koňovi si klikni na bazár pod témou kočíky si najdeš na druhej strane inzerát kde predávajú tieto kočíky za 290 eur.

tina_
29. okt 2009

ak by ste mali záujem o tento kočík, objednala som ho pre sestru, vyšiel na 319 eur vrátane autosedačky so všetkými 4 nafukovacími kolieskami, takže ak by ste mali záujem, môžem dať kontakt - tu to nebudem písať, aby to nebolo komerčné 😉

livia - prepošli mi ten link, lebo to nefunguje...

yravas
30. nov 2009

nejaké nové infošky ohľadom tohto kočíka??? klady - zápory??? 😉

yravas
2. dec 2009

🤐

blacki
23. mar 2010

ahojte, neviete mi niekto poradit, ci este plati, ze v avione v bratislave maju kocik jet picasso? pripadne niekde inde v BA...

blacki
23. mar 2010

alebo v skalici, senici, malackach, hodonine... neviete niekto?

zuzizuz1983
7. jún 2010

Ahoj blacki,
včera sme boli v Avione v Alltoys, ale bohužiaľ už tam kočík JET Picasso (ani JET Neo) nemajú. Hľadám ho aj ja, aby som si ho mohla naživo prezrieť, lebo sa mi strašne páči. Tak keby si ho náhodou niekde našla, tak daj vedieť. Ďakujem
Boli sme pozerať aj v Skalici v predajni "kočíky Maja" a tam ho majú len na objednávku, takže som ho tam tiež naživo nevidela.

zizala84
11. jún 2010

Ahoj holky,
chtěla bych poprosit ohledně kočárku Jet Picasso. Potřebovala bych vědět jestli na něj náhodou nejde nasadit sedačka Maxi Cosi Pebble. Nevíte o tom někdo? Jezdíme totiž dlouhé cesty k tchánovcům a tak bych chtěla autosedačku co nejbezpečnější. Díky za odpověď

blacki
22. jún 2010

ahoj zuzizuz1983, tak som zistila, ze v "kočíkyMaja" uz ho maju. Ja uz ho mam kupeny, riskla som to cez net a zajtra sa mu budem venovat (myslim skladaniu), tak uvidim...

koxinka
20. júl 2010

ahojte babule no ja stale s manzelom pozerame po kociarikoch a nevieme sa rozhodnut mame zaujem o bexu alebo o jet picasso a chcela by som vediet vase postrehy a nazory na kociar jet picasso lebo mame moznost ho kupit na cenu 220 eur od znamich aj z autosedackou a inak stoji 350.
dakujem za kazdy nazor 😉

droby
29. dec 2010

ahojte, oprasujem temu 🙂 nemate niekto nove skusenosti s tymto kocikom? ci sa da v BA pozriet niekde?
budem vdacna za akukolvek info, musim sa rychlo rozhodnut