Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kočík Joolz. Máte ho niekto?

dixy
27. máj 2009

čaute baby,máte ho niektorá???velmi ma zaujal?

denisab32
27. máj 2009

...ja len toľko, že som si ho všimla na výstave a odradila ma rapkajúca strieška 😒 ....

dixy
autor
1. jún 2009

nemáte žiadna tento kočík?

bambini
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leila13
3. apr 2012

😨 nikto nemá Joolz???

milankovazuzana
3. apr 2012

@leila13 ahoj, jedna moja známa ho má-teda športiak a má ho v bazáriku, tak sa jej skús opýtať ak niečo potrebuješ poradiť.

leila13
3. apr 2012

@milankovazuzana - Ďakujem. Chcela som len nejaké osobné skúsenosti mamičiek 🙂

milankovazuzana
3. apr 2012

@leila13 skús sa jej spýtať cez IP, je milá, určite Ti dobre poradí, ona kočiarik miluje 🙂 Ináč je nádherný a vysoký, to sa nedá porovnať s tými nízkymi 🙂 .

leila13
3. apr 2012

@milankovazuzana - ok. Pošleš mi teda na ňu nick?

alenka_
3. apr 2012

Ahoj, my mame joolz prima grande a sme s nim nadmieru spokojny. Velmi lahucky co ocenujem hlavne pri prenasani po schodoch, aj v tazkom terene sme v pohode s prednymi mensimi kolieskami presli. Manipulacia pri polohovani ci skladani nema chybu. Velmi som ocenila ked sme mali vanicku kryt na zips. A o nastavovani vysky rukovatka ani nehovorim ocenia hlavne vyssie osoby. Mame k nemu slnecnik, fusak i sietku. Nemenila by som ho urcite.

milankovazuzana
3. apr 2012

@leila13 ejka0812

leila13
4. apr 2012

Takže odporúčanie od ejka0812:
"Kočík je super 🙂
Môžem porovnať, lebo som už mala 6 kočíkov Casualplay, Jane, Quinny,Concord...
Jednoznačne naj na manipuláciu pre mamičku a pohodlnosť pre dieťatko,podobná rada ako STOKKE, len o čosi nižší
Naozaj len dopručujem
Ja mám už druhý JOOLZ, strieborný som predala a teraz mám červený, ale iný už nechcem 😀
Strieška je ok, vôbec není malá, lepšia ako v Concorde a vanička dostatočne veľká"

leila13
12. jún 2012

Neviete či sa dá dať na konštrukciu Joolz iba vajíčko Maxi Cosi?

e_z
21. jún 2013

Ahoj, budem rada, ak svoje skúsenosti s kočíkmi Joolz spíšete aj do Wiki Modrý koník: https://www.modrykonik.sk/kociky-joolz/ Vybrať nakoniec len jeden je náročné, takže skúsenosť je na nezaplatenie.
@alenka_

lusiana999
26. nov 2014

Na JOOLZ kočík sa dá dať autosedačka beSafe, maxi cosi, Cybex.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli