• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Joolz. Máte ho niekto?

26. novembra 2014 
čaute baby,máte ho niektorá???velmi ma zaujal?
27. máj 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja len toľko, že som si ho všimla na výstave a odradila ma rapkajúca strieška :unamused: ....
27. máj 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemáte žiadna tento kočík?
1. jún 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
2. jún 2009 o 17:09 • bambini
:fearful: nikto nemá Joolz???
3. apr 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leila13 ahoj, jedna moja známa ho má-teda športiak a má ho v bazáriku, tak sa jej skús opýtať ak niečo potrebuješ poradiť.
3. apr 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana - Ďakujem. Chcela som len nejaké osobné skúsenosti mamičiek :slight_smile:
3. apr 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leila13 skús sa jej spýtať cez IP, je milá, určite Ti dobre poradí, ona kočiarik miluje :slight_smile: Ináč je nádherný a vysoký, to sa nedá porovnať s tými nízkymi :slight_smile: .
3. apr 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milankovazuzana - ok. Pošleš mi teda na ňu nick?
3. apr 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, my mame joolz prima grande a sme s nim nadmieru spokojny. Velmi lahucky co ocenujem hlavne pri prenasani po schodoch, aj v tazkom terene sme v pohode s prednymi mensimi kolieskami presli. Manipulacia pri polohovani ci skladani nema chybu. Velmi som ocenila ked sme mali vanicku kryt na zips. A o nastavovani vysky rukovatka ani nehovorim ocenia hlavne vyssie osoby. Mame k nemu slnecnik, fusak i sietku. Nemenila by som ho urcite.
3. apr 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
3. apr 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Takže odporúčanie od ejka0812:
"Kočík je super :slight_smile:
Môžem porovnať, lebo som už mala 6 kočíkov Casualplay, Jane, Quinny,Concord...
Jednoznačne naj na manipuláciu pre mamičku a pohodlnosť pre dieťatko,podobná rada ako STOKKE, len o čosi nižší
Naozaj len dopručujem
Ja mám už druhý JOOLZ, strieborný som predala a teraz mám červený, ale iný už nechcem :grinning:
Strieška je ok, vôbec není malá, lepšia ako v Concorde a vanička dostatočne veľká"
4. apr 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete či sa dá dať na konštrukciu Joolz iba vajíčko Maxi Cosi?
12. jún 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, budem rada, ak svoje skúsenosti s kočíkmi Joolz spíšete aj do Wiki Modrý koník: http://www.modrykonik.sk/kociky-joolz/ Vybrať nakoniec len jeden je náročné, takže skúsenosť je na nezaplatenie.
@alenka_
21. jún 2013 o 11:30  •  2 deti - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na JOOLZ kočík sa dá dať autosedačka beSafe, maxi cosi, Cybex.
26. nov 2014 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok