Kočík Kunert Libero

vivien1990
23. aug 2016

Ahojte baby máte niektorá skúsenosti S týmto kočíkom??

vivien1990
autor
24. aug 2016

😢

mimi783
10. jan 2017

@vivien1990 ahoj ja sice nemam snim skusenost ale aj mne sa paci a aj ho budeme obiednavat .ak ho mas das mi o nom info 🙂 daki

eja118
22. mar 2017

mimi783 kupili ste ten kocik kunert libero?ake su Vase skusenosti?

eja118
22. mar 2017

@mimi783 kupili ste ten kocik kunert libero?

mimi783
23. mar 2017

@eja118. Ano 😉

mimi783
23. mar 2017

@eja118 zatial som spokojna ale pouzivam ho len mesiac tak sa este neda povedat o nom vela
😎

eja118
25. mar 2017

@mimi783 dakujem...prosim Vas o zhodnotenie napr.skladania manipulacie odpruzenia ci je moznost predlzenia striesky..rozmer vanicky...aku mate farbu? Dakujem

monjez
19. jún 2017

@mimi783 Ste spokojna s tymto kocikom? Aka je s nim manipulacia? Skladanie ... nie je vanicky prilis tenka, ak by tam malo byt babatko aj v zime?

mimi783
21. jún 2017

@monjez je velmi lahucky da sa uplne rozlozit a vanicka je no neviem posudit ako to je na inych kocikoch,ale vonkajšia strana je potiahnuta latkou a vnutro je trocha zateplene.mohlo by tam byt vecšie odpruzenie zda sa mi ze malu moc natriasa

monjez
21. jún 2017

@mimi783 Dakujem, pojdem ho asi obzriet do Svitu, velmi sa mi paci, tie farebne kombinacie su perfektne ... tak uvidim. Mala by som uz nieco vybrat a prestat obzerat, lebo tych moznosti co je, to je nieco nenormalne. :D

mimi783
21. jún 2017

@monjez tak tak tych kocikov je vela ,mne sa paci strasne sportova cast neviem sa dockat kedy ju odskusame ,nad akou farbou uvazujes?

monjez
21. jún 2017

@mimi783 mne sa lubi asi pat kombinacii ... zelena+cierna, navy modra, tyrkysova+siva ... :D takze uvidime, aky je to vlastne matros ta latka???

mimi783
21. jún 2017

@monjez neni to zase typicka latka to tazko popisat .my mame ten tyrkysovy

steva1
22. jún 2017

Ahojte ja mam ten istý kočík látka je dobrá.ale je ťažký a zle sa sním ide v zime. Ťahá do jednej strany. Ale športová časť je super dá sa hoci ako dať 😉

monjez
23. jún 2017

@steva1 tazky??? podla kg ktore k nemu pisu by mal patrit k najlahsim ... sesternica mala joolz day 2 a vahovo pisali presne to iste ... a tazky mi teda neprisiel ...

steva1
23. jún 2017

Podľa mňa ťažký a keď tam je babo strašne aj sa zle tisne.mam ho a teraz som kúpila britax tak úplne až taká úľava.ale možno sa len mne zle ide.ale určite by som pozrela ešte nejaký iný.ja som ho využila necelý pol rok😎

mmichaelag
27. sep 2017

Ahojte začínam rozmýšľať nad ním aj ja ...🙂 máte nejaké nové infoo ???

nanushka1409
15. nov 2017

@mmichaelag my máme presne tento kočík v čiernej farbe a sme s ním úplne spokojni... Ľahko sa rozkladá nie je nejaký ťažký a vanička sa mi zdá väčšia ako v iných kočíkoch 🙂

m_im_a
16. júl 2018

Chcem sa opytat .. Akým materiálom je potiahnutý kočík ? Je to latka , koža? Na fotkách mo to pride ako nejaky šuštak -aspoň ta strieška 🙈

simmka92
15. okt 2018

Ja ho pouzivam od marca .je pekny .mam cierno sivy .vanicka uplne super,vajicko je odflaknute mohlo by byt lepsie vystlane hlavne kde su nozky je pod latkou zelezo kde sa da utiahnut popruh.mohli to zakryt molitanom.na strieske sa mi vytahuje biely plast .sportova cast ...asi ju nevyuzijem.popruh v strede medzi nozickami je velmi v predu a popruhyna ruky su prilis vysoko nedaju sa dat nizsie .nanoznic pri zdvyhnuti je strasne kratky.konstrukcia...srubky sme uz dotahovali najmenej 3krat ,nieco mi na kolieskach huci a do kosika je tazko nieco dat lebo je tam mali priestor.ale kosik je velky .taska je klasika no uz som na nej menila zapinanie.chyba mi plastenka a sietka na sportovu cast no tu uz nevyuzijem .a rukovat zacne casom vrzgat

visna6
6. feb 2019

Prosim vás, dá sa tento kočík s nasadenou športovou časťou poskladať alebo je nutné ju dať dolu a poskladať konštrukciu samostatne?

simmka92
6. feb 2019

@visna6 musite odopnut