Kočík Maclaren techno XT alebo Chicco Liteway 2009?

martinka123
17. máj 2009

Chcela by som poradit,ktory z tychto kocikov je podla Vas "lepsi"?Resp.najde sa mamina,ktora ma skusenosti s oboma a vie porovnat? Kupili sme totiz golfac s ktorym niesme spokojni(Moon Kiss).Sme s manzelom vyssi a rucky nasho golfaca su pre nas nizko,preto hladame inu alternativu.Ide o to aby sa mi vosli do auta(Fabia 😒 )a boli pohodlne pre dcerku a aj pre nas 🙂 Nikde som na nete nenasla rozmery Maclarenu po zlozeni...viete mi poradit,kde to najdem?A da sa dokupit na Maclaren madlo?

Budem velmi vdacna za vase nazory,postrehy a skusenosti.
Dakujem
Ak je taka tema,prepacte a presmerujte ma.

glorita
17. máj 2009

ja som zvazovala aj medzi tymi dvoma a napokon som kupila po doskusani vsetkych ,jane sonico evo ...CHicco mi 😵 prislo labilne a taka hrkalka a rozhodovala som mezdi maclereneom a jane,no a napokon som sa rozhodla pre moj najma pre stabilnost a jeho vacsie vyuzitie aj v terene,teda takom ako je napr.lesny chodnik.....macleren je skor mestsky a ten jane je taky obojzivelnik.....

martinka123
autor
17. máj 2009

A kde by som si ho mohla v BA pozriet nazivo?Najdem ho niekde v obchode?

glorita
17. máj 2009

ano,v babylande na polnohospodarskej tusim su..kuk na ich net stranku....ja som tam kupovala,ale na nete som videla omnoho lacnejsi.

reruna
18. máj 2009

martinka my máme chicco liteway, maclaran neznám. Liteway není moc pro vysoké lidi, manžel má 187 a hrbí se k němu, ručky nejdou polohovat, já mám 170 a je mi to tak akorát, uvítala bych i o kousek vyšší. Nestabilní se mi nezdá, ale je dost úzký a má málo místa na nožičky, malému visí pořád dolů. Dá se dát do úplného lehu, což je výhoda, ale poloha sedu se mě nelíbí, malý se pořád nadzvedává. Zimní nánožník sse dá zapnout i jako fusak , ale jen pro menší děti. Zkus si omrknout ten maclaren, já už bych si chicco podruhé nekoupila, ale člověk stejně pozná, jestli mu kočár vyhovuje nebo ne až když ho používá nějaký čas.

tlapicka
18. máj 2009

martinko, mam pouze maclaren xlr, coz je skoro totez. madlo dokoupit nejde, je vysoky fajne, na babicku az moc. pohodlny pro dite je bajecne! kolecka jsou ze super matrose, ze nedelaji velky ramus kdyz se s nim jede narozdil treba od jane carrera, ktery mame u babicky... o kvalite srovnani jane a maclarena radsi nemluvim... jestli je chicco chrastitko, co je pak proboha jane???

maclaren moc skladny neni... tim jak je vysoky, tak do kufru zafiry se vejde nastorc. narozdil od smejdu jane, ktery se slozi do uhledne malickeho hronolku a muzeme ho dat libovolne podel nebo napric...

martinka123
autor
18. máj 2009

Velmi pekne Vam dakujem za vase postrehy...ja uz fakt neviem ci existuje na trhu nejaky golfac co by nam vyhovoval 🙂 A to si myslim ze niesme az taki narocni...skoda toho madla na Maclarene 😠 ,no a co sa tyka skladnosti...hold budem musiet asi vymenit auto 😀 😀 😀

tlapicka
18. máj 2009

marti: madlo mi nijak nechybi, to bych neresila, ale s tou skladnosti fakt nevim, zafira je docela velka a nestaci, tak pak uz co? vesel by se do smaxe lip? 🙄

momonka
18. máj 2009

martinka: já mám maclaren techno xt už druhým rokem a jsem s ním maximálně spokojená. Madlo vůbec nechybí. Mně přijde skladný, dlouhý a úzký, jednoduchý složit, rozložit. Dokoupila jsem fusak a jezdili i v zime 🙂 .
Chicco Liteway neznám.

norik1
18. máj 2009

ja mam tiez maclarena, sice iny typ ale je super...a madlo vobec nechyba, tiez som si myslela ze bude, ale nechyba...

daja0760
14. feb 2012

@martinka123 Chicco je veeelmi uzky (podla mna). Fusak v zime tam urcite nedas. Moj syn tam vosiel ltt v 2 rokoch, v lete. Maclaren techno XT je podla mna super a idem si ho aj ja kupit. Po zlozeni je dlhy tych cca.105 cm.

martinka123
autor
14. feb 2012

@daja0760 dakujem Ti velmi pekne za reakciu,ale pre mna uz neaktualna,kedze to bolo pisane spred troch rokov 😀 😀 😀 Ale dobry vyber...ja som nakoniec kupila Maclaren XT a uuuplna spokojnost.Uz sa tesim na jar,ked ho vytiahnem aj pre druhu krpatu 😀

daja0760
14. feb 2012

@martinka123 jeeeeje, to som teda po..... Sorry. Ja som za neho dnes dala zalohu. Tiez ho uz naj chcem pouzivat. Uz sa na neho tesim. Tak nech Vam dobre posluzi aj pri druhej. PA

kika87
30. apr 2012

Ahojte babi viete aké rozdiely sú medzi kočíkmi : CHICCO kočík Lite Way 2012, CHICCO kočík Echo 2012, CHICCO kočík London 2012 ??? Ktorý z nich je naj ? 🙂 Ďakujem za rady 🙂