Kočík Mikado Oxford. Máte s ním skúsenosti?

arletacaka
19. jún 2007

Ahojte žienky!Počuli ste niečo o tomto kočíku,alebo máte s ním nejaké sku´senosti?Ja som ho videla v obchode a velˇmi sa mi páčil a zdal praktický.Nikde na internetovom obchode som ho nenašla.Tak až viete,poradte. 🙂

vava
19. jún 2007

ahoj

neviem, ci myslis tento kocik : http://www.mimino-mt.sk/obrazky/oxford.jpg

Ale nasla som aj na ceskom konikovi o nom diskusiu :

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

arletacaka
autor
19. jún 2007

Ahoj!Ano presne tento mam na mysli!Tento letáčik dali aj nám v obchode.Len som chcela vedietˇ či ma niektorá nejaké sku´senosti s ním.Ale aj tak ti velmi pekne dˇakujem!Ahoj

vava
19. jún 2007

Aj ja som nad nim uvazovala, videla som ho nazivo niekolkokrat...Vadili mi iba tie pasy na nom....Skus kuknut tu diskusiu, baby o nom pisu ....

arletacaka
autor
19. jún 2007

A už máš vzbratý nejaký?Vedˇ to,že aj mne sa velmi páči naživo a aj tá vanička je širšia ako tie ostatné čo som videla do teraz.

michaelak.
19. jún 2007

Ahoj!Ja ho mam tiez kupeny ale naostro ho zacnem testovat az v auguste.Je velmi lahucky a strasne jednoducho sa ovlada.Na tom ceskom konikovi ho chvalili tak dufajme,ze bude dobry.Pa,pa

danu
20. jún 2007

dam ti referencie nanho zhrub za dva-.tri tyzdne to uz budeme mat malu a pojdeme kocikovat. Mame kupeny bordovo-sedy 😉

vava
20. jún 2007

Arlet, nie, ja som si kupila Quinny ......
Ozaj, a este mal podla mna jednu vyhodu - rucka bola dostatocne vysoko, co znamena, ze ked ho tlaci nejaky vyssi clovek, tak nemusi kopat do podvozku 🙂 Lebo to na kocikoch vyslovene neznasam ...

bibinka1
21. jún 2007

Ahojte, neviete kde by sa dal zohnat tento kočík okrem internetu??????? hľadám po obchodoch ale márne ☹ Arletacaka- pozri si www.bambino-kociky.sk, tam sa da objednat tento kocik, a ty si kde videla tento kočík???

michaelak.
21. jún 2007

bibinka:neviem odkial si,ale ja som ho kupila u nas v meste a o 1500Sk lacnejsie ako na nete a este v tom obchodiku nam dali k nemu darcek v hodnote 1000Sk-zavinovacka,deka,a ten mantinel do postielky.

bibinka1
21. jún 2007

A kde je to u vás, ja som z Galanty, nemám problém s cestovaním, len som o nom pocula ze ho maju len v Martine, tak to je troska daleko 😒 Michaelak mozes mi povedat, v ktorom obchodiku si bola???? budem ti velmi vdacná, ja cakam miminko v polovici septembra.... 🙂

michaelak.
21. jún 2007

Velký Krtíš a obchodik sa vola Snehulienka.To by si sem mala trosku daleko,nie?

bibinka1
21. jún 2007

no to je veru naozaj daleko, neviem ani o obchode v Bratislave,,,,ale bojim sa ho objednat cez net, ci by mi prisiel v takej farbe aky som si objednala...

michaelak.
21. jún 2007

A v akej farbe by si chcela?Ja som sa o tych kadejakych farebnych kombinaciach dozvedela az ked sme uz mali ten nas kupeny.

bibinka1
21. jún 2007

Najviac sa mi pacil ten bledommodry a zeleny, ale ostatne kombinacie som nevidela len červenu a tmavo modru, tiez som pocula o roznych kombinaciach..

michaelak.
21. jún 2007

http://www.2o2.pl/index.php?p450,wozki-mikado-t... Skus tento link,tam su tie farebne kombinacie,ale v skutocnosti su asi uple ine tie farby.

danu
21. jún 2007

bibinka1 v BA na Peknej ceste v Raci 😉

danu
21. jún 2007

bibinka1 paci sa kontakt ale je to tam drhsie nez ked objednas cez net, sprav to tak ze tam si ho len pozries ako vyzera v skutocnosti pozres si vzorkovni maju minimalne 8 farieb a objednas cez net 😉

kontakt

Sisi

bibinka1
22. jún 2007

Danu- dakujem ti velmi pekne 🙂 pojdem sa tam pozriet, velmi si mi pomohla...papa

danu
22. jún 2007

nech sa paci aj nabuduce 😉 🙂

tinylu
17. júl 2007

kocky aj mne sa tento kocik pozdava. dozvedela som sa o nom cez tuto stranku. neviete mi povedat, ci je dobre funkcny aj po neupravenej ceste (terene) a ako sedi na zasnezenej ceste (nie po zavejoch, ale ani v clapkanici 😀 .
inak ma vybornu cenu, je v nej vsetko zapocitane.