Nákup kočíka cez internet

kocka26
31. máj 2014

ahojte maminky. Máte niektorá skúsenosť s nákupom kočíka cez internetový obchod? ak ano cez ktorú stránku?
ĎAKUJEM 🙂

sasa1983
31. máj 2014

predeti.sk, nemám skúsenosti, ale viaceré tu áno a vyjadrovali spokojnosť...

chiaramonika
31. máj 2014

@kocka26 ja som objednavala cez internet. Bola som maximálne spokojna. Myslim ze to bolo svetkocikov.sk 😊

maltinta100
31. máj 2014

Ja som objednavala kocik cez cesku stranku www.krtecek.com a nebol ziadny problem. Kocik prisiel v poriadku. Ja som ho dala poslat do Ciech ale posielaju aj na Slovensko. A teraz som objednavala z www.mravcek.sk tak som zvedava.

ivet1371
31. máj 2014

aladinkočiky sa určite nemusiš bat maju obchod v hlohovci

kocka26
autor
1. jún 2014

Ďakujem 🙂

mimisk
1. jún 2014

@kocka26 treba vybrat e schopu, ktory ma kamenny obchod a dobry servis

povuma
1. jún 2014

Ja som cez babytrend 😵 😵

soniatko
1. jún 2014

ja som si prvy kocik objednavala z www.kocikysmejko.sk bola som a stale aj som velmi spokojna. pani obratom odpovedala na moje otazky, kocik bol rychlo dodany.

gromkaver
1. jún 2014

@kocka26 ahoj, my sme objednavali z nemecka, pretoze to bolo o takmer 300eur menej ako u nas, kupovali sme Jane Slalom, a bolo to zo sranky www.o-baby.de . Za dopravu sme platili 10€, co nie je vobec vela. ale je to uz 4roky dozadu, no velka spokojnost 🙂

lilysk
1. jún 2014

@kocka26 Tiez som objednavala z nemecke - ceny sa nedali porovnat 🙂

http://pingpong-online.de

dasamo
1. jún 2014

@kocka26 no tak my sme objednavali cez kocikovsvet.sk a cira hroza.... dodanie samozerejme zadarmo, ale v sedacke boli mole a kocik sme museli reklamovat a to bol kamen urazu. Teraz sa chystame na sud, lebo takyto pristup, to je vrchol. Podotykam ide o orbit baby g2, takze ziaden lacny kocik a sedacka cybex aton. Ide uz o tretiu reklamaciu a nie su ochotni zaplatit naklady spojene s prepravou. Hadame sa uz dva tyzdne. V prvom pripade somnostala bez kocika 29dni a teraz mam ostat opat.... doteraz sme sa nedopatrali k veducej. Odmieta s nami komunikovat. Takze to uz riesia pravnici. Pokial len kupujes,tak si dobra, pri problemoch nie a navyse zavadzaju co tyka cien. Ze garancia najnizsej ceny HAHAHAHAHA. Mrknite co stoji orbit v brendone a co u nich. No comment. Takze kocikovsvet.sk neodporucam. Radim kupit kocik radsej v kamennej predajni, alebo aspon tak, ze je v blizkosti kamenny obchod. Lebo v pripade reklamacii mas problem. A co ja viem kamenne obchody poskytuju v pripade reklamacie nahradne kociky.

larnaca
1. jún 2014

www.kocarek.cz - kúpili sme tam kočík Roan Marita Prestige o 150€ lacnejšie ako u nás, dovoz a komunikácia super, odporúčam, teraz sme brali aj autosedačku od nich a tiež nás vyšla lacnejšie

kocka26
autor
1. jún 2014

všetkým vám veľmi pekne ďakujem za rady a vaše skúsenosti 🙂

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dasamo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetkocikov
2. jún 2014

@dasamo
Nie je to prvy krat co si nas eshop www.SvetKocikov.sk zakaznici pomylia s eshopom ktory nas eshop skopiroval a este k tomu aj klamu na uvodnej stranke. Zaujimave ze vacsinou si nas zakaznici pomylia ked ide o reklamcie a problemy ;)
Pozrite si pozorne fotografiu v prilohe.

svetkocikov
2. jún 2014

takze pozor na kopie, original je len jeden ;)

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetkocikov
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
edita111
19. jún 2014

Ahojte ja mám dobré skúsenosti s nakupovaním na e-shope www.biboc.eu
Kúpila som si tam kočík multifunkčný a rozmýšľam aj na športovom (ako darček), mali super prístup, dosť som sa vypytovala ohľadom kočíkov a boli ochotní a aj mi dobre poradili. Super je, že majú poštovné zadarmo a ešte som dostala aj darček 🙂 Ja som bola s nákupom spokojná, kupovala som tam aj také drobnosti ako matrac, konkrétne Lorelli Classic (čo úplne stačí, netrebalo nám s kokosom), vaničku anatomickú a kenguru (Traveller). Všetko mi došlo bez poškodenia.. môžem len odporučiť 😉

janett310
9. júl 2015

Nakup cez internet

Pisem ohladne refundo prace Je mozne si v nom zarobit 2 sposobmi:

1. Vratia Vam % z nakupov.
2. pomocou odporucania tejto stranky inym (tato moznost nie je pisana hned v uvode tej stranky ale preklikate sa tam) za kazde odporucanie niekomu mate dalsie 4.20 € (0.20,- hned, 4,- az ked nieco dotycny nakupy. Ak chcete tak si mozete zarabat peniazky, ak nie tak vyuzivate zlavy pri nakupoch, nicomu sa nezavazujete.
Uz len za registraciu ziskavate 2 €.
Registracia je zdarma
Nech sa paci, tu je link:

https://www.refundo.sk/?ref=50130

georgia333
4. okt 2015

@teegreen neskoro ale predsa upresním máš pravdu lebo aj ja som nakupovala u firmy ktorá má teraz domenu kocikovsvet.sk a predtým im patrila svet... zistila som to až pri reklamácií, že im ju zobrali ale aj napriek tomu že už pracovali pod inou domenou reklamáciu vybavili k spokojnosti... a teraz ta firma nemá charakter keď píše, že ich oni skopírovali.... a všetci čo nakupovali to vedia akej firme prvotne patrila 😉