Kočík Mima Xari - recenzie

minicko
1. feb 2013

ahojte..mate niektora skusenosti s kocikom mima xari?velmi sa mi paci design,len neviem ci je dobry aj po praktickej stranke..ak ho niektora mate doma,alebo ste si ho niekde odskusali,dajte mi prosim vediet..dakujem za vsetky nazory,ci uz pozitivne alebo negativne 🙂

mimsbee
24. dec 2016

@danusskaaa moja bola tiez vykrcena, ale ako ju používam sa mi zda ze sa narovnako vplyvom zimy a tepla atd 🙂

adrikada
27. dec 2016

Ahojte. Ja mám mimu xari 3G a už ju reálne používam 5mesiacov. Som úplne spokojná, no musím uznať, že tento typ kočíka veru nieje do krutých terénov 😁. Zatiaľ všetko čo som čítala od iných žien, žiadna nemala problém s tým, že by mal byť ,rozhrkaný, no môj trošku je. Nieje síce opružený ako klasické vaničkové kočíky, ale nevidím v tom problém. Prejazdnosť je dobrá aj počas zimných mesiacov. A čo sa týka toho kývaní sa kočíka pri jazde s ním, keď jazdíš naprázdno sa to hýbe no keď v ňom vozíš babenko tak to nerobí 👌 No poďme k cene, mám ku kočíku úppne všetko čo k nemu je možné dokúpiť. Konštrukcia, hlboká časť so športovou, kryt proti dažďu, zimnú sadu (kryt na striešku, nánožník, rukávníky, krytka proti vetru), vajíčko Mima BeSafe iZi Go do 13kg, dva fusaky, krytku na hlbokú časť, držiak na fľašku aj na slnečník a fú už ani neviem čo ešte. No a dokopy za všetko som dala 1750€. Vcelku dosť, no ten design je na nezaplatenie 👌🔝 U nás v ZA majú Mimu len 3 mamičky 👏🤗

alpenskinka
27. dec 2016

@adrikada ahoj ja som tu raz spominala ze moja konstrukcia vrzga mam rose gold konstrukciu -farba funkcnost neoplyni ale moja skutocne vrzgala bolo to hrozne sko ked si kupis drahy bicykel a vrzga ti pri jazdeni konstrukciu som 2x reklamovala a uz na druhy krat mi poslali uuuplne novu kedze premastenie a dotuahnutie nestacilo,je to teraz na nezaplatenie,je to uzasne, ja som sa tak trapila ze tak dlho som cybersla kocik a nakoniec vrzga ako stara pracka 😂
Som s mimou velmi spokojna aj co sa terenu tyka nemozem povedat jedno slovo ,lahky kocik vyborne sa s nim chodi po chodnikoch cez chodniky atd 😂
Jedina nevyhoda u nas bola asi ta ze moja malinka je dost dlha a teda vsnicku sme mali len do 5mesiacov
Teraz mame 8,5mes a mame sportovu cast ktora sa mi zda dost mala ked ju tam navlecem a este aj fusak no neviem do kolkych mesiacov budem pouzivat tu sportovu cast ale buduci rok uz asi nie😔
Jedine co ma este mega rozculuje je winter kit strieska totalna hlupost -smyka sa mi zo striezky,ked skladam kocik do auta pada to z nej no uplne zle ale vydrzim len niekedy to lezie na nervy
Aj slnecnik ma strasne rozculoval az som ho vobec nedavala 😂
Dokedy ste baby pouzivali sportovu cast?

adrikada
28. dec 2016

@alpenskinka a po reklamovani konstrukcie ti to uz nevrzga? Lebo ja som mala pocit ze mi to cez leto nerobilo, ze v zime je chudak zamrznuti alebo co 😂 no ta strieska mi toez robieva nervy, ale tak to je skor o nas mamickach ze nas to nebavi stale natahovat 😂 no moja mala ma 5mesiacov a este sa v pohode zmesti do vanicky, mam v nej este hruby fusak a malu v overale a je tak akurat... ale ked mas malinku dlhu tak to ti verim ze sa uz nezmesti na dlzku, moja meria 64cm. A prostim ta, predne kolieska ti niekedy nehapruju? Myslim ze mne to pride ako keby sa im smykalo 😂 a sa nekrutia 😂 ale to mi robi obcas a hlavne na hladkych povrchoch.

alpenskinka
31. dec 2016

@adrikada najprv mi konstrukciu len dotiahli a premazali vrzgalo to aj tak a tak som si vybojovala uplne novu ktora je tichucko avsak kupila som si taky sprej a sem tam ho premazem aj ja vyrobca to odporuca tiez
My mame 72 cm a 8 mes
Uz v septembri bola vo vanicke ltt
Ked som tam vlozila fusak a malej pribudla bunda capica tak uz tam bola bez pohybu 😂
Nic mi nehapruje vsetko je uplne super
Akurat este jeden negativny postreh ze ked je mala v sportovej casti v polohe sedenia a mam na tom aj prebalovaciu tasku musim davat pozor aby sa kocik neprevalil dopredu niekedy kedze je ta vaha najviac na tej prednej casti
😂
Ale inak vsetko super len ja som tak dlho spekulovala nad darbou kocika ze moja mala sa mi odmenila tym ze ten kocik velmi nemusi 🙈Tak na spanie ale ked sa prebudi neobsedi v nom velmi dlho je v nom nekludna 😔

adrikada
1. jan 2017

@alpenskinka prossim ta co to mas za sprej? Lebo mne sa veru nechce cakat kym mi budu riesit reklamaciu, bez kocara? Mam len jeden... 😶

mischellllllll
1. jan 2017

Ak by bol záujem predávam Mima Xari 😊

hederaaa
2. jan 2017

@mischellllllll viete mi napisat info o cene,co vsetko k nej mate a poprosim aj vasu skusenost s tymto kocikom,budem ho potrebovat v marci a velmi sa mi paci,dakujem

mischellllllll
3. jan 2017

Nech sa paci 😊My sme maximálne spokojný ja nemam žiadny negatív na tento kočík predávam ho z toho dovodu ze chcem Mima Xari golfový tiez kozenny hnedý 😊 Ku kočíku mam : originál vsetko Mima Xari : vajicko , vanička , športový , fusak, taška , púzdro na čaj , plast , podložka , kryt uplne v top stave nic nie je poškodené ani dohryzene ani doskriabane jedine koliecka vidno ze boli používané ale tomu nezabranite ked chodíte na prechádzky denno-denne vsade som sa s ním dostala nevŕzga . Da sa zasunúť v restike ako stolička co je úžasne ak by ste chcela pozriet vyskúšať si kľudne pridite 😊

alpenskinka
3. jan 2017

@adrikada wd 40sprej je to univerzalny mazaci sprej ja nim zvyknem tie zahyby premazat odporuca to aj vyrobca.
uvidime ako dlho sa v nom budeme este vozit 🙂 moja mala ma 8 mes a 2 tyzdne a uz o chvilu asi budeme chodit 😝takze predpokladam ze sa jej do sportovej casti nebude chciet naskakovat a budem sa pozerat tiez po dakej bugyne

fredericia
3. jan 2017

@adrikada myslim, ze Mimu vidim pomaly na kazdom kroku v ZA 😀 aj ja ho mam 😉

mischellllllll
4. jan 2017

Tak uz mam golfak Mima Xari BO je úžasný láska na prvý pohľad 😍

mischellllllll
4. jan 2017

adrikada nemáte nahodou dáždnik Mima Xari na predaj cierny?

adrikada
7. jan 2017

@mischellllllll zatial na predaj nie 🙁, este cez leto ho vyuzijem.

adrikada
7. jan 2017

@fredericia Vazne? Ako je to mozne, no zatial co travim v meste 95% svojho casu, tak som videla len 3 mimi. Veru na kazdom rohu ju urcite nestretavam 😅

adrikada
7. jan 2017

@mischellllllll tiez uvazujem nad touto mimou len sa neviem rozhodnut medzi mimou a elodie details 😶 ked s nou chvilku pochodite dajte vediet ci ste spokojna 👌

larintamo
7. jan 2017

@mischellllllll je naozaj nádherný 🙂 Aj ja po ňom poskulujem 🙂

aliaska77
8. jan 2017

Prosim Vas vedeli by ste mi poradit aky je rozdiel medzi mima xari 2G a 3G? Dakujem pekne

adrikada
9. jan 2017

@aliaska77 no ja mam pocit, ze ziadny. Ale nech sa vyjadri skusenejsia 😊

mischellllllll
9. jan 2017

adrikada je uplne super aj vonku lahkoovladatelny aj koliecka tiez su dobre daju sa aj zastaviť aby sa netočili nikomu som taky este nevidela chvalabohu 😜Mala je tam spokojná vrelo odporúčam 😎

adrikada
11. jan 2017

@mischellllllll už je objednaný, ja som vybrala čierny s fashion leopard 👌 sice som tiež chcela tento úžastný hnedý, no trošku som asi prihliadla a stavila nato, aby sa aj mne hodil ten kočík 😂

pipi22
13. jan 2017

Ahoj te kocky neredava tu niektora zvas mima kocik

adrikada
17. jan 2017

@pipi22 vyssie predavala mimu camel kukni.

pipi22
18. jan 2017

@adrikada dakujem pekne 🙂

adrikada
24. jan 2017

Prosim vas babeny, nemate skusenost aka je dodacia doba z ofic stranky elodie details? Vopred vdaakaa

alpenskinka
24. jan 2017

@adrikada po uhrade max do tyzdna objednavala som ciapky a doplnky a bolo to hned doma

fredericia
27. jan 2017

@adrikada ja mam na ne asi vacsie stastie 😀

adrikada
28. jan 2017

Ahojte kocky. Mam na predaj fusak zn. Linda_cube je to rucna homemade praca, pridavam aj foto. V pripade zaujmu alebo dodatocnych info - poprosim bud sem alebo na FB Adka Danayova. Povodna cena 100€ moja cena 70€ pouzivany cca 2 mesiace, ak nie iba mesiac. Top stav.

adrikada
28. jan 2017

Linda_cube

adrikada
28. jan 2017

Dohoda vcelku mozna 😂👍