Kočík Moon Flac 2014

ivushqa
28. mar 2014

Má niekto skúsenosť s týmto kočíkom? Hľadám niečo ľahké a cenovo prijateľné.

kety89
29. mar 2014

nie ☹ ale ja mam jeden na predaj 🙂 bol pouzivani asi 5 mesiaov . maly v kociku uz potom vobec nechcel zostat. Je to kombinovany sportovy, modry kocik 🙂 ak by si mala zaujem tak napis 🙂

ivushqa
autor
29. mar 2014

@kety89 ja ho ešte nejdem kupovať, len som ho objavila na nete a podľa obrázku vyzerá celkom fajn.......tak by som chcela počuť na neho nejaké recenzie.......a nepochopila som to " nie ☹ " v úvode Tvojho príspevku ( akože nemáš s kočíkom skúsenosť? a máš ho na predaj?)

kety89
29. mar 2014

nemam snim skusenosti, lebo ho nemám, ale mam iny na predaj 🙂

katkabac
30. mar 2014

ja som tiez nedavno nasla tento kocik a velmi sa mi paci.Hlavne cenovo aj vyzorovo je super.No neviem sa rozhodnut ci espiro magic alebo tento moon....Predajcov co som sa pytala tak ze su velmi podobne.Vela videii na youtube som nenasla ako funguje a tak....skusim poprosit skusenejsie baby o ich nazory....

marryjane
20. máj 2014

tak už ho niekto má?? ja som ho objavila až teraz a vyhovuje mi lahkosť a pohodlie pri spaní.

ivushqa
autor
27. máj 2014

@marryjane a Ty si ho už kúpila ?

marryjane
27. máj 2014

no už ano.
jedina vec čo by som mu vytkla je maly košik.

marryjane
27. máj 2014

@ivushqa ked som sem pisala ešte som sa len rozhodovala, lebo bol až v banovciach a ja som z prievidze tak reku či sa mi oplati isť. Lebo som sa rozhodovala medzi nim a chicco multiway 2014. No vyhral Moon, lebo mne sa golfove kočiky nepačili nikdy a je super priestranny a zloži sa uplne na maličky "batoh" tak že do auta ako stvoreny - na to som ho potrebovala.

ivushqa
autor
27. máj 2014

@marryjane a myslíš, že bude vyhovovať aj na zimu ? ,vojde sa doňho v pohode fusak? ( dcérka bude mať na zimu 2 roky).....a kolieska nie sú veľmi malé?

marryjane
27. máj 2014

fusaky sa zmestia aj dva. naozaj je velmi široky. to mi vyhovovalo, som to chcela aby sa v tom pohodlne maly vyspal. a kolieska...videla som už aj menšie. a majitel vravel že nan nemal ešte ani jednu reklamaciu. ja to potrebujem iba do auta - obchody, lekar a podobne, takže so snehom sa moc nezaťažujem. Na to mam doma nafukovacie kolieska a poriadny kočiar.

marryjane
27. máj 2014

@ivushqa ale zas ked prejdu s golfačmi cez zaveje, tak s tymto podla mna isto. kolieska sa daku zaaretovať, tak by to nemal byť podla mna problem.

petrahankova
9. júl 2015

@marryjane prosím nemáte ho na predaj?

marryjane
17. júl 2015

ešte nie veru. naš maly ešte nechodí. ale sme s ním stale spokojní.

nataliatn
17. júl 2015

@ivushqa mali sme ho ale nie nový .Kúpili sme na bazoši a aj predali ale už bol dosť opotrebovaný.Inak spokojnosť

ivushqa
autor
18. júl 2015

@nataliatn už to nie je aktuálne...ale ďakujem za reakciu

petrahankova
28. aug 2015

@marryjane prosím a nejaké foto ako vyzerá realne nemáte ?dakujem pekne

marryjane
7. sep 2015

@petrahankova nemám veru.