Kočík na splátky

penny007
24. sep 2013

Kedže nie každá z nás má dostatok financí na kúpu 700 alebo viac eurového kočíky chcela by som vás poprosiť o vaše rady a skúsenosti s kúpou kočíka na splátky, viem že kočík by sa nemal kupovať takto skoro ale....... naraz a ked sa bábo narodí to asi nepojde..... Tak milé mamičky ktoré ste týmto prišli máte s tým negatívne či pozitívne skúsenosti?

petulda333
15. feb 2016

@nenita21
@enka451 ked som v hmotnej nudzi nerobim si x deti,ked im nemam co dat do huby!!!je mi u prdele kolko ma deti,predpokladam ze to nie je konecne cislo,ale lutujem ich tak trochu,rodicia nevzdelani,jedine co vedia je robit deti a cuciat stat!!a to iste naucia aj deti,ktore o 15r zacnu s vyrobou dalsich..a prepac zijem tu a taki darmozraci mi idu na nervy!!takych ludi by som kopala do zadku a prec odtial..
@misel0806 nehram sa na premudrelu,pomaham ludom v hmotnej nudzi ale toto je uz vela..nemaju co zrat ale robia si milion deti,naco?nic si nepotrebujem dokazovat,taki ludia su pre mna darmozraci,narobit deti a nech sa stara stat!preco nejde do prace?je tu x zien co sa snazia zarobit a prispiet do rozpoctu a toto tu len sedi na riti!skola nic,sa to citat neda ale sexovat to uz hej..z takych ludi mi je zle!
A nie som rasistka,lebo taky nazor mam aj na bielych,ciernych a aj keby fialovi boli..ked si robim deti mam sa o ne postarat

enka451
15. feb 2016

n.z 🙂 moja 🙂 ....niktori su magory nic nevedia len rypat 😀 ...(malo inteligencie) 😀 😀 😀

moni244
15. feb 2016

@nenita21 este raz, ked uz si doma a nic ine okrem deti nerobis, tak aspon popracuj na svojom prejave a pisme, toto je jedna velka katastrofa. Raz zacnem s pozickami na taketo veci a zamotas sa do zacarovaneho kruhu, kedze pracovat asi tazko pojdes

nelinka2009
15. feb 2016

No tak ja sa vyjadrim len tak, zecsa tesim az tentovstat prestane socialnecdavky vyplacat... A POTOM SO MIZES RODIIIIIIIIT MIJA KOLKO LEN CHCES... ALE KYM TA MI Z NASICH DANI ZIVIME... TAK NAS DO TOHOBTROSKU AJ NIECO JE... aspon nepis kravuny nacfira aj tak ti ziadna nornalna soolocnist splatky neda