Kočík na zimu pre 1,5 ročné dieťa

barborkab
24. nov 2011

Športový alebo golfky? Nafukovacie kolesá alebo stačia malé ako má napr. Peg Perego? Potrebujem určite preklápaciu rukoväť alebo aspoň otočenie sedačky do protismeru.. tak aký kočík radíte? Hm?

julie1412
24. nov 2011

@barborkab Ja jednoznacne odporucam sportovy s velkymi kolesami. Golfky su uplne na figu, ked je sneh a nebodaj musis soferovat jednou rukou, hotova katastrofa. Ja som mala pri prvom peg-perego, starsi typ s hojdacim podvozkom a sportovou korbou, a neviem si ho vynachvalit. Vyuzili sme ho asi do 2,5 roka. Teraz cakame druhe a kupila som si znova rovnaky, sice nie je moderny, ale dokonale prakticky🙂

barborkab
autor
24. nov 2011

@svetlankat ten som pozerala, ale mame male auto a nezmesti sa mi do kufra :-/

svetlankat
24. nov 2011
gerlinda
25. nov 2011

@barborkab ahoj ja mam prave rovnaku dilemu...

gerlinda
25. nov 2011

@barborkab u mna zatial vyhrava baby jogger city elite- sportovy kocik s 3 velkymi kolesami- to by malo byt na zimu v pohode. Akurat neviem, ci sa da otocit do protismeru. Mas nejakeho favorita?

megi1989
25. nov 2011

Len jednoznačne nie golfky ( teda podľa mňa ) tie malé dvojité kolieska sú v zime to najhoršie, čo môže byť ☹ My máme momentálne Cam Cortinu X3 Evolution. Športová časť je obrovská, a dá sa točiť aj v smere jazdy aj v protismere 🙂 A má velikánske kolieska - predné otočné o 360° - super ovládanie, a myslím, že sa aj perfektne skladá 🙂