Kočík Neonato Synchro Sport 2009. Skúsenosti?

lumire
29. mar 2009

Má niektorá z Vás skúsenosti s týmto kočíkom? Respektíve s iným typom kočíka Neonato? Sú spoľahlivé? Neviem sa rozhodnúť medzi Neonato a Cam. Poraďte.

standu
29. mar 2009

neonato a cam je podla mojich info jedna firma...preto maju tak podobne dizajny. takze podla mna je to jedno.

kikimaruska
29. mar 2009

Někde jsem četla, žepod názvem Neonato se dodávají kočárky do obchodních řetězců- Tesco ap. a Cam je prodává sám...že je to to samé...tak asi má standu pravdu 😉

danka5
30. mar 2009

Ja sa rozhodujem medzi cam a neonato. /Cam X6 tris 2009 a Neonato reverso sport tris 2009/
Našla som tam niekoľko spoločných prvkov, aj keď sú iné. Rozdiely tam určite sú.
Kočíky Nurse a Jané majú toho istého výrobcu, Nurse je lacnejšia verzia Jané.

S cam som mala dobrú skúsenosť čo sa týka kvality pred 10 rokmi. Po 3,5 rokoch intenzívneho používania bol stále v poriadku, konštrukcia - aj poťah.
Teraz sa prikláňam k Neonatu - páči sa mi viac. Bola by som rada, keby sa niekto ozval, kto ho používa.

zuzula25
30. mar 2009

my pouzivame neonato synchro sport kolekciu 2008 a zatial som spokojna,ale vyberat este raz kocik uz by som volila kocik s vacsimi kolesami a hlavne bez blatnikov-straaaaaaasne hrkocu.ale zas po funkcnej stranke su uplne perfektne,lahucko sa sklada,manipiluje 😉