Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kočík Nurse tandem. Vyspí sa v ňom 2 ročné dieťa aj s novorodencom?

mmacko
22. jún 2011

Maminky, chcem sa spytat, ci mate niektora skusenost s tymto kocikom. Objavila som ho na nete a sice som nechcela surodenecky a ani by som ho nevyuzivala pravidelne, len sem tam keby som sla sama niekam na cley den. Myslite, ze by sa tam vyspalo 2 rocne dieta a aj novorodenec prilezitostne?
Dakujem za nazory a skusenosti
http://www.predeti.sk/?c=detail&id=3328

zuzikkaa
22. jún 2011

@mmacko ja som ho este nevidela,,ale ked ho potrebujes iba prilezitostne,,preco nekupit pouzity surodenecky z bazaru?? 🙂 😉

sasiki
22. jún 2011

v týchto tamdemových je to tak, že predná sedačka sa nedá dať úplne do ľahu, ale len tak nahnúť, ale ak tam nechceš uspávať deti hodiny, myslím, že to postačí. 🙂

mmacko
autor
22. jún 2011

@sasiki
@zuzikkaa baby, dakujem, musim ho pozriet nazivo. Ono z bazaru nemam moc dobre skusenosti, ja som predavala 3 kociky, ale ja som taky maniak, ze si ich brutal setrim a boli ako nove a 2 som chcela kupit a hruza.
Ja som myslela, ze starsia by si prilezitostne ked pojdeme na vylet pospala na tom predom a pripadne tam sedela keby nevadala a malinke by som mala na zadnom v nejakej vloznej taske, tak by to neslo?

sasiki
22. jún 2011

pozri naživo a uvidíš🙂 ja som mala dvojičkovský - sedenie vedľa seba a dal sa dať do ľahu. Ani som tam tú vložnú tašku nepoužívala. Lebo mladší bol letné dieťa, tak som ho tam len položila.

mmacko
autor
23. jún 2011

@sasiki no ja budem mat jesenne/zimne, takze vloznu tasku urcite. Len neviem, ako je to s tymito co je sedenie za sebou, ale asi tak ako pisu baby hore. No uvidim, ako vyzera nazivo, ta cena je ale velmi lakava

Tu začni písať odpoveď...

Odošli