Kočík Oyster

zzuzika511
20. júl 2016

Zaujimalo by ma ci mate niekto tento kocik poprosim nejake skusenosti s nim??

denca2d
2. nov 2019

@beuss zaujima ma to hlavne ci nehrkocu ako baby pisu..mame nove chodniky, vsade zamkova dlazba..a ci radsej nepockat a kupit po zime kvoli kamienkom🙈🙈🙈

beuss
3. nov 2019

@denca2d no je to taky iny zvuk po nerovnom terene, to je fakt, ale teda mne to nevadi, ja som predtym mala jeden polsky shit a tomu hrkotalo jedno koliesko a bola to katastrofa. Ale netvrdila by som, ze tento Oyster vyslovene hrkoce, len tym, ze kolesa niesu nafukovacie to je trosku pocut, ked nejdes po rovnom povrchu. Taky moj nazor 😁

denca2d
3. nov 2019

@beuss ved s tym pocitam zasa..ja mam teraz britax bmotion 4 plus ale je to tank..potrebujem nieco male, spratne a do golfacu som nechcela ist, toto mi pride fajn varianta..v pondelok ho pojdem omrknut teda do obchodu, dakujem..este prosim vies mi odfotit ako vyzeraju kolieska po jazdeni za cca 2 mesiace?

beuss
3. nov 2019

@denca2d ja som spokojna ozaj a spratny je velmi, to mozem potvrdit nakolko mam maly kufor a v pohode mi tam vojde a este tam viem dat aj dalsie veci 👌
Jasne odfotim len asi az tak k veceru ked pojdem von 🙂

elilau10
19. feb 2020

Kupim oyster zero do 160€ pre chlapca.neposuva niekt.maminka?Ďakujem za ponuky,nie čierny.

slawana
20. feb 2020

Ahoj uz ste ho prali? sada dat cele to platno z neho dole? alebo ako ho cistite?

blondiegirl
21. feb 2020

@andulinne prosim ta aka velka je sportova cast?

andulinne
22. feb 2020

@blondiegirl uff ja už som ho predala. Ale syn sa v ňom vozil ešte ako 4 ročný keď sme sa ponáhľali alebo na dovolenke.

andulinne
22. feb 2020

@andulinne ale ja som mala oyster Zero. Akurát pozerám aby som nezavadzala.

petrikazuzka
22. feb 2020

@elilau10 mam oyster zero sportovy limitovana edicia black. Info cez spravu

blondiegirl
22. feb 2020

@andulinne aha ten som videla nazivo, ten je naozaj velky.. ale chcela som pocut nieco o oyster 2...

belinea237
17. júl 2020

ako oprar kocar

denca2d
29. aug 2020

@slawana to by aj mna zaujimalo..lebo je prichyteny o rucku..neviem ako to dat dole🤔

slawana
29. aug 2020

@denca2d staci to len vyklopit...treba nato silu...a na bokoch sa vysuva z paliciek

nikolka125
1. nov 2020

@slawana toto by som aj ja potrebovala vedieť... už si dostala odpoved ? 🙂

slawana
1. nov 2020

@nikolka125 anonuz som ho aj prala..cely sa da dat dole a striesku som cuchala vo vani

nikolka125
1. nov 2020

@slawana fuha, tak to budem musieť riadne pozrieť že ako sa dá dať dole cely 🙂 a predpokladám že na studeno na 30 stupňov či ? 🙂

slawana
2. nov 2020

@nikolka125 je to uplne jednodyche..vsetko co vidis ze sq da odopnut tak poodopinas a nas ti....strieska sa na bokoch vysunie takymi plastovymi ciernymi hacikmi...nornalne na 40 stumnou do pracky..

ikaika
27. mar 2022

baby ako sa z oyster zero daju dole zadne kolesa plis?

luciella
27. mar 2022

@ikaika Na tej tyčke vzadu kde sú kolesá máš takú plastovú páčku.

ikaika
27. mar 2022

@luciella dakujem