Kočík Rafpol White Lux

danka1608
1. máj 2016

Ahojte mamičky. Nemáte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom? Je v super cene, páči sa nám, no nikde som nenašla žiadne recenzie. Je to kočík z roku 2015.

hana2307
29. mar 2017

@viktoriaszb ideme kupit vylozene sportiak kde bude vsetko lahko ovladatelne a bez problemov a hlavne sa da zlozit cely jednou rukou a sup do auta

ondrusovalucia
6. apr 2017

Strieska pada preto lebo od skompletizovania kocika vo vyrobe bola dotiahnuta na doraz uplne mne to chlapi rozobrali a boli zodrate drazky pred pouzivanim treba trosku povolit vediet to skor .... tiez uvazujem nad kupov sportiaku ale na novy novy nie je a z bazarov kupovat nechcem nemam dobru skusenost

ondrusovalucia
6. apr 2017

@hana2307 myslite ze ho niekto kupi ked pada strieska tiez uvazujem nad predajom ale podla mna to nikto nekupi povodne som ho chcela nechat pre moje druhe dieta popripade pre bratove deti zo zaciatku som bola z kocika nadsena

ondrusovalucia
6. apr 2017

@viktoriaszb mate pravdu nakup treba rozlozit

ondrusovalucia
6. apr 2017

@hana2307 presne tak isto uvazujem pri druhom dietati aj ja mrzi ma ze som to neurobila uz teraz

ondrusovalucia
6. apr 2017

@hana2307 priatel chce taky kocik tiez kupit ale samozrejme nie novy a hlavne preto lebo chce cestovat vlakom a nie autom samozrejme som nesuhlasila

hana2307
6. apr 2017

@ondrusovalucia ktore drazky a kde treba povolit?ludia kupia koli super cene aj opouzivany nas uz len koli vajcu a vanicke.cize ked stal 280€ a preda sa za 150€ napr tak kupia ludia.lebo ovela skaredsie zosuntele kociky tu idu za taku cenu.na sportiak budeme mat ledva ale vrati sa nam daco predajom tohto ak dovtedy nebude druhe babo.co uz kupili sme nic moc ale vajce a vanicka vedia posluzit este inym

ondrusovalucia
6. apr 2017

@hana2307 my sme ho kupovali minuly rok za 340e

hana2307
6. apr 2017

@ondrusovalucia mi za 280€ zo vsetkym a v cene bol aj dovoz.

ondrusovalucia
6. apr 2017

@hana2307 tiez sme mali vestko v cene

ondrusovalucia
6. apr 2017

Zienky poradte športovy kocik v dobrej cene

hana2307
6. apr 2017

@ondrusovalucia joie mytrax uz ho mam doma stoji okolo 239€ aj cet net

hana2307
6. apr 2017

Alebo britax alebo cybex golfac alebo cam curvi alebo petote mars street @ondrusovalucia
@ondrusovalucia

ondrusovalucia
7. apr 2017

Vcera som hladala papiere od kocika a rozmyslam ze napisem tej pani email na reklamaciu za skusku nic nedam dokonca som zistila za nas stal 330e aj s dopravou 280€ dvojkombinacia plus 50e vajicko a ako darcek sme dostali fusak a slnecnik

ondrusovalucia
7. apr 2017

@hana2307 ja uz mam takuto srobu tam ale aj tak.to nepomohlo ...vy tam mate tie povodne tak tie treba povolit hned na zaciatku pouzivania sport. casti aby sa v nutri nezodrali take kruhy ked sa to rozoberie tak su tam asi tri nepamatam.presne a tym ze to.bolo velmi dotiahnute tak sa zodrali

hana2307
7. apr 2017

@ondrusovalucia ale vies vadi mi ze ta strieska ked snou robim tak sa dvihne chrbat vies ale uz mame joie mytrax sportiak od vcera

ondrusovalucia
7. apr 2017

@hana2307 mohla by ste mi poslat foto kocika dakujem

ondrusovalucia
7. apr 2017

@hana2307 aj mne to vadi pri kupe mi to nejako nedoslo ze je to spojene

hana2307
7. apr 2017

@ondrusovalucia ani mne to nedoslo a sportiak ma byt ovladanim jednoduchy a nie zw dvomi rukami budem sibrinkovat.mas joie sa kednou rukou sklada do velkosti velkej nakupnej tasky a sup do auta
Tento mam
http://www.aladdin.sk/sportove-kociky/joie-spor...

because
7. apr 2017

Aj ja nad ním uvažujem, keď tak pozerám trh tak je pre mňa jediný najvhodnejší...Aké teraz som nejak zneistena ohľadom striešky a športiaku..😒

ondrusovalucia
7. apr 2017

@because ak si.ho kupite ked vam.ho donesu tak skuste striesku ak.pojde takozko staci.to.len trosku povolit to je moje odporucanie inak je kocik super vediet tieto.informacie

hana2307
7. apr 2017

@because zalezi kolko financii mate na kocik .ak viac ako 500/600€ tak tam vies kupit 3kombinaciu kde sportova cast bude top,napr komplet nritax afinity alebo cybex balios.alebo trojkombinaciu joie znacky.a potom nebudes muset riesit to co mi s rafpool.
Ak ste financny obmedzeny do 300/350€ tak potom kupte rafpool alebo bexu /bebeto/camarelo a po case kupis sportiak kvalitny a trojkombinacku predas.nam rafpol sportiak sluzil mesiac.nam je este dobre vajicko tak este par mesiacov si ho neham koli vajcu ale potom ho dam na predaj celu 3kombinacku.
Mam malachyt farbu aj pre babu /chalana.
Alebo si kupte len 2kombinaciu a potom kupis sportiak ked bude mat drobec 6/7mesiacov.
Je to na Vas.ja som v tom casa mala € len na novy rafpool kocik.boli sme par tyzdnou po ukonceni prerabky domu cize sme mali isty financny limit zaktory sme museli kupit vecicky kocik postielku vybavu aspon zaklad.ale vajce je z rafpool fajn a vanicka nema chyby//siroka dlha aj striesla super nenafuka dnu.

because
7. apr 2017

@ondrusovalucia
@hana2307 sme obmedzení finančne nakoľko domček potrebuje ešte veľa financii. Chcela by som to kupit tak naraz,preto hľadám aj 3kombinaciu. 🙂ďakujem za odpovede

ondrusovalucia
7. apr 2017

@because aj my sme boli a stále sme ako som písala je to inak dobrý kočík

ondrusovalucia
7. apr 2017

@hana2307 za rafpol v tej cene 280e ste mali aj vajíčko, sietku proti hmyzu a pláštenku, fusak a slnečník zadarmo ?

hana2307
7. apr 2017

Vajicko bolo v cene a drziak na pohar a prebalovacia podlozka a sietka a plastenka.

ondrusovalucia
9. apr 2017

Maminy prosim vas ako cistite kocik tu kozenkovu cast aj latkovu a cim dakujem

florence33
19. apr 2017

@hana2307 ahoj, čítam, že máte joie mytrax. chcela by som sa opýtať, ako si s ním zatiaľ spokojná. uvažujem nad kúpou, ale na nete som nenašla žiadne recenzie 🙄

ondrusovalucia
19. apr 2017

Maminy prosim vas ktora mate kocik sportovy britax b- motion 4 plus a mate nanoznik potrebovala by som pomerat nanoznik chcem si ho dat usit nakolko cierny sa mi nepaci dakujem

hana2307
19. apr 2017

@florence33 ahoj mytrax je teraz uplna novinka,predava sa necely mesiac na sk trhu,preto nikde este niesu recenzie.ja som snim uplne spokojna,strieska super,polohovanie chrbtovej casti 4polohy,nohy 2,kosik supis,plastenka tiez super,nafukovacie kolesa bomba,odpruzenie a perovanie kocika na nasom dedinskom terene rozbite nerovne hrbolate cesty a hrkotave lesne cesty tiez fajn.hlavne jednou rukou ho zlozis a sup do kufra a potom jednou rukou rozlozia a sup kocikovat 😊Kupu nelutujem.ja mam tu fialovu farbu.