Kočík Rafpol White Lux

danka1608
1. máj 2016

Ahojte mamičky. Nemáte niektorá skúsenosti s týmto kočíkom? Je v super cene, páči sa nám, no nikde som nenašla žiadne recenzie. Je to kočík z roku 2015.

tatry
4. sep 2017

Chcem pridať recenziu na tento kočík, mám ho 10 mesiacov.
Kočík som si vybrala kvôli výzoru a cene za 3 kombináciu. Nečakala som luxus, ale dúfala som, že mi kočiar aspoň počas toho ako ho bude dieťa potrebovať vydrží, no nestalo sa tak.
Autosedačka je z materiálu, v ktorom sa dieťa neskutočne potí, musím do nej používať ako podložku uterák.
Hlbokú vaničku sme nevyužívali, takže nemôžem zodpovedne hodnotiť.
Využívame športový kočík a ten je sklamaním. Strieška je vystužená len hrubšími drôtmi a tie sa asi po mesiaci pokrivili, vôbec nedržia tvar, je to doslova škaredé. Strieška sa pri vodorovnej a vlastne každej inej ako horizontálnej polohe chrbtovej opierky nedá "zatiahnuť" stále sama padá, takže na ochranu pred slnečnými lúčmi alebo dažďom zabudnite. Nafukovacie kolesá mi na začiatku leta pri vonkajšej teplote 25 stupňov a ponechaní v aute 30 minút doslova vybuchli v kufri. Predajca mi ich síce "ochotne" po 3 týždňoch čakania vymenil, ale keby som nemala šikovného človeka v rodine, neviem čo by som so 7 mesačným bábom bez denne používaného kočiara robila. Pôvodné kolesá sa opraviť nedali, boli celé pokrivené.
Zhrnutie: chcela som ušetriť, ale nestalo sa tak, budem musieť kupovať nový športový kočík. Určite to ale nebude táto značka. Kočiar neodporúčam.

viktoriaszb
11. nov 2017

@tatry
Nemali ste kolesa prilis nafukane? My sme mavali kocik v aute pocas horucav aj niekolko hodin, kedze sme vela cestovali a nikdy sme nemali ziadny problem...
My sme zase najviac vyuzili vanicku, je velka a priestranna a hlavne sa da zlozit. Polohovanie bolo tiez plusom...

kattrin
4. jan 2018

Zeny poradte mi mam tiez kocar rafpol white lux malachit...potrebujem oprat striesku ale neviem ako na to🤔

sandynkaaa
5. jan 2018

@kattrin Ahoj,asi ti neporadim...Jedine umyt na kociku kefou alebo niecim,ja myslim,ze sa cela strieska neda dat dole😐

kattrin
5. jan 2018

@sandynkaaa no pozerala som ze na sportovej casti to dole ide len ta slavna strieska s vanicky

svemi
12. apr 2018

Dievčatá, prosím vás, chcem sa spýtať, ja som dostala darom kočík Rafpol Largo, ale dostala som iba hlbokú vaničku k nemu. Dá sa niekde dokúpiť športová časť a autosedačka? Písala som do dvoch internetových obchodov, kde ho majú, ale predávajú iba komplet.

viktoriaszb
12. apr 2018

@svemi Jedna mamicka zhanala len vanicku s autosedackou, ale tiez jej nepredali samostatne. Popripade ak si pohladate na bazaroch, tak mozno natrafite na mamicku co preda samostatne. Nam napriklad stoji sportova cast s autosedackou, ale pre Rafpol white lux vo farbe carbon.

kattrin
12. apr 2018

@svemi ja predavam cely kocar malachit za 170e 3 kombinaciu ak by mal niekto zaujem

sandynkaaa
12. apr 2018

@svemi Ja som ho kupovala tu cez MK od jednej pani a ona komunikovala rovno s vyrobcom.Skus jej napisat,ci to ide😉

ssimona18
13. júl 2019

Ahojte dievčatá chodíte sem ešte? Kupili ste ten kočiar Largo? Lebo my ho mame kupený a nevieme poskladať športovú čast, alebo vieme a vyzerá to divne ... Tá športová časť ma byť pokrčená ? Myslím tu striešku.

lana11
12. dec 2019

Dievčatá prosím napíšte mi ako sa vam podarilo kočiar Largo predať hm?

lana11
12. dec 2019

Neviem sa ho zbaviť ani za 100 eur !!!!