Kočík s veľkými kolesami

werunka_
20. nov 2015

dobrý večer mamičky aj budúce mamičky. Chcem sa spýtat či by ste nám vedeli poradit s kočíkom... ten náš sme dostali je po dvoch detičkách aa tak nejak dožíva. Náš malý má 4 mesiace ale pomaly začne sediet a my by sme radi nový. Lenže chceme aby mal tie vačšie kolieska..teda všetky štyry velke. Aký by sme mali kupit aby sme nemuseli menit ked malý začne chodit a tak... či budeme musiet aj tak kupit nejakú tú buginu?

siska53
21. nov 2015

@werunka_ ja som mala inglesinu magnum (mam ju aj v bazari,po 2detoch,stale funkcna,aj dve deti by este vydrzala). A k nej sme mali obycko staru klasicku buginu. To na take vylety typu precjadzka mestom ci napr. k moru,ked je dieta vacsie(14m.a viac).
Ale tu po sidlisku som ppuzivala klasicky kocik-nakup,hracky a pod.
Navyse trn moj ma vyhodu,ze je to sportiak a hlboky v jednom,cize uspora priestoru,neskladovala som dalsi kus volacoho.

adalea
21. nov 2015

My sme mali takko 3 kombinaciu a boli sme s nim velmi spokojni. Mal fakt velke kolesa, v zime parku po kolena snehu a my sme boli jedini, co sa prechadzali s kocikom, ine kociky s mensimi kolesami sa neprebrodili. Mali sme ho cca do 18 mesiacov, potom uz mala kocik nepotrebovala. Bol fakt priestrany a aj v nom spavala

alja20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alja20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leishmania
21. nov 2015

brio go urcite. nemas since vsetky rovnako velke ale prejde vsetko a zaroven je skladny. ja potrebujem ale buginu na presuny. nieco male skladne na cestovanie a pod ja mam. kazdy musi vediet ci potrebuje ci nie podla okolnosti...

alaguema
21. nov 2015

@werunka_ mali sme trojkombináciu s veľkými kolesami, bolo to dávno (7 rokov 😀 ), keď sme ho kupovali, Jane Slalom trojkolka, už asi dnes nebude "in", ale tie veľké kolesa sa mi osvedčili, v pohode aj po úplne zlých lesných cestách, po piesku na pláži, bol skvelý 🙂 Golfáč som kúpila asi po roku, keď už dietko chodilo a potrebovala som niečo ľahké a skladné, čo hodím šupom do auta.

alja20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alja20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leishmania
21. nov 2015

@alja20 viem ze sa daju dokupit predne velke, ale tak ked si kupis klasicky kocik tak mas predne mensie a zadne vacsie 🙂

kikakik18
21. nov 2015

My sme vybrali Tako Sunline Premium najmä kvôli veľkým kolesám, priestranej vaničke a veľkej športovej časti 🙂

werunka_
autor
24. nov 2015

@siska53 máte ho teda na predaj?

siska53
24. nov 2015

@werunka_ ano,mam.

siska53
24. nov 2015

@werunka_ je k tomu aj vajicko,kryt na kocik (ten sme pri foteni zabudli doma) a aj fusak pasujuci na ten kocik. A jasne,plastenka a sietka.