Kočík s vysoko položenou vaničkou

21. jan 2024

Viete mi prosím niektorá poradiť takýto kočík? Mám pobehané nejaké predajne, ale mne sa všetky kočíky zdajú ako pre liliputánov 🙄
Som vysoká, dlhoročné problémy s chrbticou a nechcem sa moc zohýbať.
Viem, že sú tu podobné príspevky, ale sú dosť staré a zatiaľ vyrobili aj novšie modely kočíkov a pokiaľ ide o poradnu, vždy mi ponúknu samé drahé kočíky.

malaopicka
21. jan 2024

@nivea777 teraz som merala môj, je to 64cm a cela vanička je vo výške 70cm 🙂
@tahomi cybex je nádherný kočík, ale pomer cena výkon konkrétne pri priame je neadekvátna.

keithy
21. jan 2024

Ja mam stokke trailz, a už sa nevyrába, kupovala som ho z bazáru a budem v ňom voziť aj ďalšie dieťa, vyhovuje mi ze je vysoký a ze ma veľkú vaničku, dcéra sa v hlbokej vozila takmer 10 mesiacov.

autor
21. jan 2024

@banalu to je pekne, ale nehľadám drahý kocik. Mne stačí do 400e hlboky

nivea777
21. jan 2024

Tak si kúp bazarovy stoke alebo to bebetto, to sú kočíky pre vysokých a vyjde ta max 200€

sissi2183
21. jan 2024

@malaopicka ale na najnovsom priame je vysoko aj vanicka, aj celkovo je vyosky. Mala som 3x cybex priam. Ja som zasa nizka a pri tomto najnovsom mam pocit, ze ma za nim nebude ani vidno.
Autorka. Stokke Trailz bol vysoky, ale uz sa nevyraba. A co sa tyka cybexu priam, sportova cast je do 22 kg, moja 4,5 rocna dcera sa tam bez problemov vprace a este ma 7kg rezervu 😄 cena je samozrejme vyssia, ale takyto kocik sa nerozpadne po roku, nevysedivie farba a este ho super predas neskor.

malaopicka
22. jan 2024

@sissi2183 však o výške vaničky ani nehovorím, len proste to nie je kočík na naše cesty a chodníky. Neoplatí sa kupovať podľa mňa pre tých, čo chcú brázdiť cesty 🙂

autor
22. jan 2024

@sissi2183 @keithy ten stokke sa mi pozdáva najviac výškovo, nasla som na bazari skutočne krásny do 300eciek 😊

drianaa
22. jan 2024

Pripájam sa k @226lenka , Tutis uno 3+ mi výškovo úplne vyhovoval, nevedela som si predstaviť nízko položenú vaničku ako vidim na niektorých kočíkoch.

keithy
22. jan 2024

Ja som kúpila po jednom dieťati, v úplne top stave, za asi 360€, a naozaj som veľmi spokojná, myslím si, že aj vy budete ☺️ neviem prečo ten trailz prestali vyrábať. A kamoška mala ten cybex priam, jeremy Scott čierno-zlatú limitku, kupovala nový, v roku 2018 ešte ho nepredala, a v porovnaní so stokke trailz bol naozaj nižší aj vanička menšia. Aj keď naozaj krásny 👌

nevenka
22. jan 2024

@jaond19 asi ano

nevenka
22. jan 2024

@joannita no ja som teda nizka, ale nase deti, a to mam 4, velmi vela casu travili v kociku, aj spavali v nom, hore dolu, velmi casto som ich tam davala a vyberala, ale tiez si nemyslim, ze je to az tak podstatne. Pri Camarello som sla na spicky 🤭.

sissi2183
23. jan 2024

@keithy bol nizssi priam pred 5timi rokmi. Mala som model 2017, 2019 a teraz najnovsi a mala som aj Stokke Trailz. To ze kamaratka ho nepredala je len jej neschopnost, ja som predala priam po 2 rokoch pouzivania za 700e, kupila som ho za 1100 vtedy. A ten prvy som kupila v akcii za 800 e a predala ho za 600e.
Samozrejme, nemoze niekto cakat, ze ked si kupi limitku za 2000e, ze ju preda za 1500e. Lebo kto ma 1500e na kocik si nekupi z bazaru.
Co sa tyka toho Trailzu, bol to pekny kocik, ale nenormalne neprakticke hebedo na transport v aute. Mame velke auta, ale neviem si predstavit ako by som to narvala do nejakeho golfa. Dalsia vec, ze sportova sedacka bola na moj vkus maximalne nepohodlna. Po prve, korytko a po druhe strasne kratka plocha na sedenie. Dcera mi pripadala na tom akoby sedela na kraji barovej stolicky.
Napriek tomu to bol pekny kocik, ale na priam sa co sa tyka premakania celeho systemu ani zdaleka nehrabe. Priam zlozim jednou rukou do auta, dokonca aj s vanickou lite cote, ktoru mame na cestovanie.Foto trailz sportovej sedacky s 9mesacnym dietatom.

joannita
23. jan 2024

@nevenka ved kazdy inak jasne, moje deti v klasickom vanickovom kociku netravili vela casu, samozrejme na prechadzke 1x denne ale to spali vacsinou a clovek sa nemusi k nim nejak zohybat.
Skor ked su v sportovom ktory je nizko a vsetky sportove su nizko a maju uz dost kil a tie deti, tak tomu sa clovek nevyhne zohybat sa stale, lebo stale napravam ciapky, podavam jedlo, utieram, rozopinam, zapinam, vyberam dieta...
Takze tiez zbytocne podla mna vyberat kocik podla vysky vanicky 🤷‍♀️

autor
23. jan 2024

@joannita pre každého je zbytočné niečo ine