Kombinovaný kočík do 600 eur s vysoko položenou vaničkou i rúčkou

Zodpovedané
27. júl 2020

Dobrý deň,

akú značku, typ, kočík by ste mi odporúčili pre vysokých rodičov? Tak, aby bola aj vanička vyššie položená a aj rúčka. Zároveň, aby bol tak do 600€. Nechceme investovať viac, pretože športový kočík vlastne máme, aj vajíčko a autosedačku. Iba hlboký kočík nám doslúžil.

Ďakujem krásne.

Ahoj,

ja by som v prvom rade pozrela na to, či na tvoj športiak nejde nasadiť hlboká vanička. Veľa aj neotočných ľahších športových kočíkov túto možnosť ponúka a bolo by to tak aj lacnejšie, aj bez ďalšieho kočíka na skladovanie, aj celkovo praktické, ak ho potom plánuješ ďalej používať. A ak pôjde nakliknúť s adaptérmi hlboká vanička, tak s najväčšou pravdepodobnosťou aj autosedačka 😉

Ďalej, ak túto možnosť tvoj kočík neponúka, alebo sa ti z nejakého dôvodu nepozdáva, by som z tých dostupnejších pozerala asi najmä na Joie Versatrax.

Joie Versatrax

Ďalej, ozaj vyšší by bol aj veľmi príjemný ABC Design Salsa 4.

ABC Design Salsa 4

Prípadne by mohol zaujať aj Baby Design Bueno či Moon Style.

Baby Design Bueno

Moon Style

A naozaj zaujímavá je aj možnosť Lionelo Mari, kde si výšku sedáku/vaničky môžeš na konštrukcii nastavovať.

Lionelo Mari

Prípadne niečo ako Moon ReSea S či Muuvo Quick majú na konštrukcii tiež vysoko umiestnenú vaničku (vďaka adaptérom).

Moon ReSea S

Muuvo Quick 2.0

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli