Kočík SHOM-Roberto Verino. Co si o ňom myslíte? Mate skúsenosti?

sandra49
14. mar 2019

Nakoľko je to relatívne novinka sú už známe nejaké informácie z praxe? 😁 Ďakujem 😊

domich5
29. jún 2019

@sandra49 ja ho mám a za mna zatiaľ super, dobre sa s ním manipuluje... v obchode mi tvrdili že je pre mna moc ťažký nakoľko som nízka, ale vôbec..spokojnosť zatiaľ

sandra49
autor
29. jún 2019

@domich5 nakoniec sme kupili royal jewel.. zatial neviem aký je lebo este par tyzdnov bude stáť v obývačke 😂 ale že by to bola kvalita nemôžem povedať.. tie poľské kočíky sú sami plast ah😐😪🙄

natalyes
23. aug 2019

@sandra49 ahoj, prosím ťa, ako si spokojná s kočíkom royal jewel? Zvažujem kúpu, ale chýbajú recenzie.

sandra49
autor
24. aug 2019

@natalyes ahoj 🙂 vieš čo...moc nie..vadí mi že vrzga.🙄 ale to všetky polske ale niekomu to neprekáža.. ja som si najviac na to zakladala😂Ale inak je fajn..používame len tretí týždeň ale denné a je okej, prejde aj horší terén, trávu, kamene.vanicka je dosť veľká, priestranna a tiež je fajn ta predĺžená strieska..Aj keď fúka aj keď svieti slnko..skladnost je super, lahka konstrukcia a jednoduche sladanie. Co sa tyka vajíčka vraj nepatri medzi tie najlepšie ale mame ho..a sportova časť sa mi uz nepaci tak akp v obchode, dost je robustna, ale kym ju zacneme pouzovat bohvie co bude, cisa nam nepostasti iny kocik..🙂 tak asi tolko..ked mas nejaku konkretnu otazku pytaj sa 😉

ikina30
2. jan 2020

@domich5 môžem sa opýtať, či je vanička dostatočne veľka a priestranná a taktiež, či sa zmestí do športovej časti aj 2-ročne dieťa? S manželom plánujeme druhé bábo a veľmi ma zaujal. Ďakujem

sandra49
autor
3. jan 2020

@ikina30 máš záujem o ten royal jewell či o to verino? Lebo do jewellu sa ti isto vojde aj 2 ročné dieťa.. je to typický veľký poľský kocik..používame ho už 5 mesiacov naozaj denne a je okej..Aj to vrganie sa dá urobiť.. stačí ho vystriekat vodou a natrieť a je jak nový..

ikina30
27. feb 2020

@sandra49 Máme skôr záujem o verino 🙂