Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

jessicax
2. feb 2012

@pumicamt na stranke babymarketu

mycats
2. feb 2012

@jessicax - jj, ale dnes rano som uz nasla fotecku u nich na stranke. jj, na tom nemeckom shope bola super velka fotka, ja ju mam odtial 😀 😀 😀

v brendone lepsie vychadza sportak. nemyslela som komplet. tak akcia s autosedackou je super 😀 😀 😀

novamaminka
2. feb 2012

@pajka7 tak vidim,ze nie som sama..u nas by mi to ale tiez nepreslo..ja som kupila cerveny a mesiac nato vysla von ta ruzova limitka..ja som chcela rychlo predat kocik a kupit ten ruzovy,no to si mala pocut tie komentare😀ja mozno aj lutujem,ze som nekupila dark navy ale co uz teraz..

jessicax
2. feb 2012

@mycats ale tvojej akcii co si vtedy vystihla sa nevyrovna nic 😉

novamaminka
2. feb 2012

@pallacinka akoze,on nie je zly ale ani z neho na rit nepadam a nebudem si ho kupovat len aby som mala ☹ ale rozmyslam ze kupim len tuto podlozku http://www.pinkie.cz/detail/237/podlozka-white-... a mam summer kit jak vysity 😀

mycats
2. feb 2012

@jessicax to teda nie. co len ja, ved aj lodgermaniacka ma z brendonu. no a za bodiky si kupime setik s deckou 😀 😀 😀

jessicax
2. feb 2012

@novamaminka ved tato kombinacia pre dievcatko je krasna http://www.facebook.com/groups/220343861314466/... 🙂

jessicax
2. feb 2012

@mycats inak ja ked som videla ten letny set tak k nemu mi ide lepsie ta gulickova deka co mam zo strasieho

mycats
2. feb 2012

@jessicax 🙂 ja som z neho nadsena. no len ta starsia deka je flisova, to sa zmolkuje. mala som taku od quinny a po par praniach to vyzeralo ako 5e deka, to moc nemusim. 😝 😝
ak sa nebude hodit, tak potom uvidim co dalej 😀
ved cakam kym to bude na stokke stranke nech mozem testovaaaat do nekonecna 😀

novamaminka
2. feb 2012

@jessicax nehovorim,ze to nieje pekne..ale neviem,nejak som z toho neni taka ze oooo musim to mat ☹

novamaminka
2. feb 2012

baby a z toho patishop.co.uk ste niektora neobjednavali?lebo ja som tam raz videla taku jahodkovu textiliu a teraz to tam nikde nemozem najst..a ci mate nejake skusenosti?

novamaminka
2. feb 2012
jessicax
2. feb 2012

@mycats ano zmolkuje sa ale mne sa aj tak velmi paci, je taka velkostou akurat, makkulinka 🙂

mycats
2. feb 2012

@jessicax 😀 😀 😀 ved ja nehovorim, ze je zla, ale vadi mi to zmolkovanie.

pajka7
2. feb 2012

@novamaminka ja som tiez chcela dark navy...ale mm si postavil hlavu.....preto stale zvazujem ten style kit dark navy...ale kedze chcem aj winter kit a chcela som aj letny.....som nemala ani odvahu mu navrhovat este aj nejake prezlieknie mimo tych dvoch 😖

pallacinka
2. feb 2012

@novamaminka To mas pravdu, sice sa hodi, no nie je to ziadne waw. Ja som sa chystala objednavat textilie z Willowtreedesigns (su na FB) tak skus pripadne mrknut tam ci ta nieco neoslovi 🙂

mycats
2. feb 2012

@novamaminka 😀 😀 ten motylikovy je uuuuzasny

novamaminka
2. feb 2012

@pallacinka noo,ale ja nie som na fb..a viacmenej mam na tom patishop vybraty ten jahodkovy len tetuska mi este neodpisala na mail😀

jessicax
2. feb 2012

@mycats ten je krasny 😵 😵 😵

novamaminka
2. feb 2012

@mycats hovoris ze som u teba nacala novu maniu? 😀

novamaminka
2. feb 2012

@pajka7 no to u nas by som urcite nepresla,to nemusim ani skusat😀

mycats
2. feb 2012
mycats
2. feb 2012

@novamaminka jj, uzasne veci robi. ten fialovy je uuuuplne naj, len zase dievcensky.
ale moja laska stale patri lentilkovemu orginalu na leto 😀

novamaminka
2. feb 2012

@mycats no tak tetuska uz odpisala,poslala ma na FB ale ja niesom na FB ale aj tak to ide..no posiela aj na sk,ale mate niekto PAYPAL?😀

novamaminka
2. feb 2012

@mycats tak uz mi nejde ten FB,neskusis mi prosim pozriet ci tam ma tie jahodky?

mycats
2. feb 2012

@novamaminka ja nemam, ale vraj sa tam staci niekde registrovat. mne vzdy kupi kamoska ak je tam platba cez paypal a ja jej to supnem len na ucet 😀 😀 😀
urob si registraciu na FB, zide sa ti 😀 😀

mycats
2. feb 2012

@novamaminka nenasla som tam ziadne jahodky, mozno uz take nerobi

novamaminka
2. feb 2012

@mycats nie,nie..ja sa tam nemozem registrovat lebo by sme skrachovali to uz vidim😀musim aj ja najst taku dobru dusu,ako mas ty kamosku..no a strieska,ten zadny potah,vnutorna vlozka a shipping na sk 108e to neni vela,ci?

novamaminka
2. feb 2012

@mycats ale pisala,ze cokolvek najdem aku latku tak to ona kupi a mi spravi tak idem hladat..sice som chcela ist upratovat no smola😀