Kočík Stokke Xplory. Aké máte skúsenosti?

agatkag
23. feb 2009

Ahojte, máte niekto skúsenosť s kočíkom stokke xplory? Hlavne by ma zaujímala tá športová časť, či
naozaj bude stačiť veľkosťou pre dieťa do troch rokov, zdá sa mi aj dosť otvorená, nekrytá. Veľmi sa mi páči, ja a môj manžel sme dosť vysokí a ostatné kočíky sú dosť nízke,...vyzeráme pri nich komicky. Ďakujem za akúkoľvek radu a názor..../moje prvé bábätko čakám v auguste a nemám žiadnu skúsenosť s kočíkmi/

michell13
23. feb 2009

Ahoj maska uz som ta nasla, posli mi foto toho kocika, neviem aky to je, misa

annon
24. feb 2009

Podľa môjho názoru je fakt dosť otvorený, neviem či to má vôbec na športovú časť nánožník, videla som ho osobne iba s hlbokým dielom, ale ako športiak by som ho využívala veľmi málo, lebo nie je vhodný ani na prudké slnko a takisto ani do vetra. Neviem, či sa dá sedačka otočiť v protismere jazdy, ja mám S4 ktorá sa otočiť nedá a to mi dosť vadí, ja by som si ho určite nekúpila, iba ak si môžeš dovoliť ešte jeden do zlého zimného počasia. a neviem či sa s týmto dobré jazdí napr. po snehu.

moko123
24. feb 2009

agatkag

aj podla mna je otvoreny je to kočik do teplych krajín alebo iba na leto a pochybujem že dvojročne dieta tam bude mat pohodlie je to niečo ak PP skate sú to moderne kočiky menej prakticke moj názor nemusí byt tvoj,,,
proste je to premna kočik navyše mat ešte jeden a menit to podla veku a počasia

tucika
24. feb 2009

Pozri si tuto temu, tam su rozobrate vyhody aj nevyhody:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Mne sa inak velmi paci! 😀

petra2505
25. feb 2009

Stokkac je paradny kocik.

katyl
25. feb 2009

kraaasny, ale absolutne nepraktickyyyyyyyyy.
radsej mat za tu cenu viac kocikov, ako toto 😀 😀 😀
podla mna dieta musi byt v prvych mesiacoch dobre chranene pred necasom, potom ked je v sportovom, musi mat dost miesta, aby sa mohlo rozvalovat, dobre si pospat, natiahnut sa aj si pohodlne sadnut.
A mamina potrebuje aj tasku a kosik, ved len ked nieco male kupis v drogerii napr., a so sebou treba pre dieta mat nahradne plienky, oblecko, hracky, flasu s vodou, prsiplast.......
Je pravda, ze deti su odolne a ze preziju cokolvek, aj rodicovske experimenty... 😎
Ako pise moko, dieta tam nebude mat pohodlie. Ja som tiez dost vysoka, 175cm a manzel ma cca 187cm.
Mame concord fusion, ten je skvely a este kupujem bertini x6, kvoli otoceniu sedacky k maminke.
A vyzerame pri nich normalne, podla mna.... 😀 😀

agatkag
autor
25. feb 2009

ďakujem zatiaľ za odpovede, čakala som podobné ohlasy, ale som zúfalá, neviem aký kočík si mám
vybrať, páči sa mi peg perego alebo chicco, ale tiež sú dosť malé, a nepáči sa mi na nich športová
časť.......ale asi sa budem musieť zamerať na funkčnosť, praktickosť a pohodlie pre bábo
a nie na dizajn......ak by ste vedeli o nejakom dobrom kočíku, možno nezvyčajnom, dajte vedieť prosím.
Ale už som prešla všetky značky, tak neviem...........ďakujem

bmmz
25. feb 2009

mne sa paci bertiny

michell13
25. feb 2009

Agatka hlavne mysli na to ze babatko bude v zime väčšie, sak bude mat cca 6mes. na to potrebujes uz sportovy kocik, vidis ja som mala tri, a nakoniec som musela kupit samotny sportovy, no skoda ze si taka vysoka, ten Brio je fakt super, velky priestranny, dnes som ju otocila smerom aby videla von, no parada, pozerala okolo seba, ako bucik 😀 a cez leto sice bude uz chodit, ale ako sportovy bude tiez super. A ten peg perego aky model?

katyl
25. feb 2009

agatka, a co concord neo?