Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

boska79
19. apr 2012

@milankovazuzana nemas link? ja som mala... taky modry maskac.. taku mam podlozku a navlek na madlo ani za toho sv. nemozem najst...asi som to vyhodila. to ja mavam taku maniu, par krat do roka, ze vyhadzem vsetko co nepouzivam do vriec a vyhodim...

a mala som aj podlozku s jednej strany cervena bavlna a z druhej strany biela bodka na ciernom podklade... k deke elodie details, ale tu podlozku som dala k beecku ked som ho predavala...

lea1333
19. apr 2012

@milankovazuzana a v pohode vsetko ?lebo ak sa mi raz podari otehotniet tak by,som chcela ale,moj drahy odmieta dat 1100e za kocik za,to sa pytam ,a je strasne malo kocikov v bazaroch!:

boska79
19. apr 2012

@lea1333 z nemecka sa da aj lacnejsie doniest...a ked budes tehu, tak urcite budes mat dost casu aj po inzeratoch snorit. 🙂 nech Vam to vyjde co najskor

lea1333
19. apr 2012

@boska79 dakujem vazne z nemecka sa da lacnejsie priniest?ja mam krsnych rodicov v Mnichove!super dik za typ

mima01
19. apr 2012

@lea1333 ahoj, skocim vam do debaty...ano, da sa. Ja idem objednavat kompletku, teda vanicku a sportak za cca 800. Len by sa najskor mojej vyplate trebalo uracit 😠

lea1333
19. apr 2012

@mima01 aha to je super potom!ale neviem co by mi povedal drahy keby som mu povedala ze za kocik musi dat 800e a za auto sedacku 200e asi by ma zabil tak aza to som sa pytala na ten bazar!

mima01
19. apr 2012

@lea1333 no ved jasne, ja som tiez knurala po bazaroch, ale nikde som nenasla ten nas fialovy, ktory chceme, tak proste kupime a verim ze si nebudem trieskat hlavu o stenu, lebo pri mojom stasti tyzden na to nejaky inzerat najdem 😀

lea1333
19. apr 2012

@mima01 filaovy som nasla ale len sportovy tusim! 😕

mima01
19. apr 2012

@lea1333 heeej? A kde? Nepamatas? Ako, mne je to uz viac menej jedno, len nech uz je doma 😝

boska79
19. apr 2012

@mima01 fialovy tu bol, navlek tusim na sportovy kocik... ak sa nemylim 😕

mima01
19. apr 2012

@boska79 to viem, aj vanicka bez striesky, ale ja som myslela skor kompletku.

lea1333
19. apr 2012

inak na to kolko kocikov stokke je na slovensku strasne slaby je bazar! 😔

mima01
19. apr 2012

@lea1333 ooo, dakovala, teraz som tu na konovi dlhsie nekukala inzeraty 😅 Veru zvazim, ci len potom vanicku nedokupit 🙂

lea1333
19. apr 2012

@mima01 prosim ja cekujem stale!
to to sa opalti nie?len ta farba!
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/xdv4/sto...

mima01
19. apr 2012

@lea1333 ja si netrufam povedat, ci sa oplati alebo nie, vobec nemam prehlad po kolko sa predavaju tie stare verzie...ale tak mne osobne sa to zda dobra cena. Ale oranzovu fakt ze nemusim, to by ma asi nikto nedonutil 😅

lea1333
19. apr 2012

@mima01 sak ani ja nemusim!!!a v com je lepsi novy typ?

boska79
19. apr 2012

@lea1333 to je narazove...raz ich je na bazare par, niekedy ani jeden...ked budes cakat, tak najdes.

ale ved tehu niesi zatial, tak Ti to vobec neponahla 😉

mima01
19. apr 2012

@lea1333 na youtube je take video, kde je krasne vidno tie rozdiely...ako su to malickosti, ale jedna k druhej a je to celkom rozdiel. Nam sa ale paci dizajnovo viac ten novy, takze stare ani nepozeram.

lea1333
19. apr 2012

@boska79 nie absolutne mi to neponahla ja len tak konstatujem a čekujem už dlhšie že čo a ako! bohuzial tehotenstvo este nie je a asi ani niak skoro nebude ☹ale neva mozno pre mna sa zase vyrobi novy model 😀

lea1333
19. apr 2012

@mima01 kuknem to!

tannia87
19. apr 2012

@mima01 ahoj ty si zilincanka?citam citam aja tiez idem obejdnavat stokke fialovy 😉 bude zaplava tusim uz som ich tu apr fialovych videla 🙂

mima01
19. apr 2012

@tannia87 ano, zilincanka 🙂 Tak dalsia do party 😉 Nooo, ja registrujem fialove dva, ale mozno ich viac beha, netusim. Ved som vravela, ze ked sme stokke objavili, tak ludia ani nevedeli co to je, po ziline behal jeden sivy a teraz sa celkom rozmnozili. Ale stale ich nie je tolko co inych kocikov a nie je to taka masovka ako napr. concord. Ja tomu hovorim, ze to je ako mor po ziline 😀 Samy concord. Teraz teda ale nic proti kociku, kazdy nech si kupi co chce, len by ma to rozculovalo keby som stretla 10 mamiciek a z toho by malo 9 rovnaky kocik ako ja 😀 A kde ides objednavat? Cakate dievcatko ci chalaniska?

katka911
19. apr 2012

Baby chcem sa spytat na autosedacku stokke.
Da sa z nej vybrat vnutorna vypln ked je uz babatko trosku vacsie?

tannia87
19. apr 2012

@mima01 no mne sa vzdy pacili ine veci ked som videla stokke som este ani enpalnovala baby a uz sm vedela e iny nechcem 😀 takze sme nemalai tazky vyber my cakame dievcatko podla morfo sono ale zaciakom maja ideme na 3d tam sa to potvrdi chceme fialovy aj pre chlapca takze to je jedno aj ekd ten ruzovy je rkasny tiez ale moc kriklavy 😉

mima01
19. apr 2012

@tannia87 tak sme na tom rovnako...u nas bola stokke tiez laska na prvy pohlad asi 3 roky dozadu. Sice sme mali taky vykrik do tmy, ze ideme kuknut aj nieco ine, tak sme posnorili po bugaboo a brio ale laska je laska 😝 A tiez sme hned chnapli po tom fialovom, aj ked pre dievcatko ma drazdil ten ruzovy. Mali ho v miragi v pre deti vystaveny, lebo ho objednavali pre nejaku kocku, tak som sa tam chodila realizovat. O mne si tam musia mysliet, ze som nejaky uchylak 😀 😀 😀

tannia87
19. apr 2012

@mima01 hej nie si sama ja som tam stale a stale pri stokke ke dosm tam videla fialovy nazivo iny som hned nechcela 😀 a uz mas kociarik doma?

mima01
19. apr 2012

@tannia87 boze, az mi slza vysla od smiechu, ze nie som sama taka "postihnuta" 😀 So mnou tam manzel uz odmieta chodit, tak chodim sama na tajnasa 😀 Alebo s kamoskou, co je taka ista siblina. Ten fialovy je uuuuuuzasny, uuplne ze vrrrrrr 😝 Nie nie, este nemame, chystam sa objednat z nemecka, len mi nejak nechodia peniaze z prace, neviem co tam tento mesiac nacvicuju, tak cakam kedy dorazia a hned objednavame. Ale tak aby sme mali radost, tak sme si aspon winter kit fialovy kupili 😀 A odkial si v ZA?

tannia87
19. apr 2012

@mima01 no ja som tam uz dovliekla cleu rodinu akmsoky uz aj maleho priatelovho synovca som si v nom psokusala predavacka vserko ukazala pytala som si cneu na vsetko aj s vajickom tak ze 1450€ som sa zasmiala lebo my ho ideme objednat zaciatkom maja tiez z nemecka poslem ti do ip stranku odkial pokukaj 😀

mima01
19. apr 2012

@tannia87 hahaha, ty si trdlo...tak beriem spat, si vacsi psycho ako ja 😀 😀 😀 Ale v dobrom samozrejme 😉 No daj, som zvedava, ci mame tu istu...ja mam vytypovanu vanicku a sportak za 800 😝 A vajko zo stokke nechceme, strasne tazka je, tak kupime maxi cosi.