Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

lolitka08
24. apr 2010

Ahojte, my sa tiez vozime v Stokke uz 20 mesiacov. Stare modely su fajn, nove vsak vychytali vsetky male chybicky. Avsak, Stokke boli opat raz mudry a tu zakladnu konstrukciu zachovali tu istu. Ak bude dalsie babo, my si urcite kupime len tu sedlovu cast novu. No ci stary alebo novy model, len odporucam, fantasticky produkt a stoji za tie peniaze. 🙂

lenocka23
7. máj 2010

Ahojte spokojne majitelky.. viete mi niektora poradit, ci sa da kupit nejaky "letny" potah do sportovej casti aj samostatne? v letnom sete do noveho modelu je, ale cely ten set nepotrebujem, len ten potah... vdaka.

masie
11. máj 2010

Ahojte, pridavam sa k spokojnym majitelkam a prosim o radu kde v BA alebo na internete sa da zakupit `summer kit` k novym modelom. Dakujem velmi pekne!

petinax5
11. máj 2010

masie: videla som ho v predajni "pre deti" na košickej. Máš nový model? 😠

lenocka23
11. máj 2010

masie, maju ich aj v babymarkete na Vajnorskej.. ale v obidvoch predajniach si to treba objednat...

masie
12. máj 2010

lenocka, petinax, dakujem za odpoved. Mam model 2009, ale studovala som velmi podrobne novy model a na vanicku musi ten summer kit sediet. Moja mala je drobna a tak bude v lete este vo vanicke. Ma velmi citlivu plet a preto ju nechcem mazat kremom s faktorom a tak je pre mna dolezite, ze material z ktoreho je kit vyrobeny ma SPF 50... Ak vas to zaujima, dam potom vediet, ci je to kompatibilne.

lenocka23
12. máj 2010

masie, urcite daj vediet.. ja som novy obzerala koli potahu do sportovej casti.. mozno este slnecnik, ale zda sa mi to zbytocne vela penazi za dve vyuzitelne veci... ☹ (no a nakoniec som kupila potah uplne inej znacky, v predajni v Eurovey mi predavacka ochotne pootvarala viac druhov a skusali sme... 🙂

lenocka23
15. máj 2010

masie, boli sme sa vcera s manzelom pozriet v "predeti" koli sedacke a neodolala som okukavaniu kocika... pytala som sa aj na letnu sadu na novy model a dozvedela som sa ze je to trosku problematicke k staremu modelu.. vraj slnecnik sa vobec neda zalozit na sportovu cast, ale nenapadlo mi spytat sa ako je to so starou vanickou a novym modelom slnecnika... tak nas asi trochu nepotesili... my sme si este dali zistit cenu len sportovej casti, tak uvidime co bude dalej...

adgam
15. máj 2010

Ahojte, my už máme doma odstavený nový model Stokke xplory v purpurovej farbe, už len čakáme kedy sa malá vypýta na svet 😉

masie
16. máj 2010

lenocka, ten letny set budem mat doma o 10 dni tak to ´life´ vsetko otestujem a dam vediet - podla navodu na nete by novy slnecnik na vanicku mal sediet... Sportova cast ale natolko zmenena, ze si myslim, ze to sediet nebude. Ta cena za sportovu cast by teda zaujimala aj mna - da sa kupit aj bez podvozku? Ja zijem v Nemecku a tu som zatial nenasla predajcu, kde by sa to dalo tak objednat.
adgam - malicka sa ma na co tesit 🙂

leishmania
16. máj 2010

adgam nechcelo by sa ti hodit nejake fotky? 🙂

kuriatko33
16. máj 2010

babulky ja som dnes kupila tasku stokke na star. model za 77eur oproti 105eur co ju maje v baby markete je supra cena 🙂 🙂

kuriatko33
16. máj 2010

taska je z brendonu 🙂

lenocka23
16. máj 2010

Kuriatko.. tak teraz si ma nastvala... 😀 my sme tasku kupili za povodnu cenu.. my sme tam dnes kupili letny set na stary model... to bolo schodne riesenie, kedze mi dnes volali z "predeti" a nepotesili ma... sportova cast sa samostane kupit neda, jedine aj s podvozkom, plus je tam nakupna taska, plastenka a sietka proti hmyzu... no a cena je 915 €, co je fakt vela.. ☹ podotykam ale, ze je to na Slovensku, takze neviem ako v Nemecku..

bianocka
16. máj 2010

Ahojte, pridavam sa so klubu Stokke 😀 Ten kocik je fakt uzasny, mame este Quinny, s ktorym sme tiez spokojni, ale ked som vyskusala Stokke nazivo, pochopila som, preco je taky perfektny. Nestaci vidiet na fotke, ani v obchode a to odkazujem aj tym, ktore maju nanho tie "inteligentne" poznamky 😉

adgam
17. máj 2010

Tak pridávam pár foto nového modela Stokke:

susisus
17. máj 2010

Adgam: kraaaasny, drobcek sa v brusku urcite vytesuje 🙂

adgam
17. máj 2010

a ešte športovú časť:

leishmania
17. máj 2010

veru krasavec, mne sa ta bordova tvelmi paci, najviac sa mi paci bezova, len teraz na novej verzii sa mi zda podla obrazkov ze to madlo na sportaku je l;atkove, tak si neviem predstavit jak by to casom vypadalo v tej bezovej...

leishmania
17. máj 2010

a dakujem adgam 🙂

zebricka23
17. máj 2010

Adgam, je krasny 🙂)))))

adgam
17. máj 2010

😉 som rada, že sa Vám pozdáva tak ako mne 😵
leishmania madlo na novom modeli sa dá vybrať, nie je tam na pevno takže až tak by sa to špiniť nemuselo

bianocka
17. máj 2010

Adgam, nadherny je!!! Z 2010 najkrajsi 🙂

cigaretka5
17. máj 2010

Kocky stoke sa nám
tiež s manželom dosť pozdaval, ja mu hovorím nakupny kosik ale myslím to pozitívne. Čo má ale na ňom zasadne odrádza je tvarovanie hlbokej vanicky čo ju robí ešte menšiu. Minco sa narodí v júli a ja by som rada časť zimy prežila v hlbokej vabicke a obavam sa že sa do nej s fusakom nepomestime.

lia
17. máj 2010

ahojte,

aj my mame model 2009 ,ale uz mam aj novy model sportaku,len si mam objednat potah a neviem sa rozhodnut ci cerveny alebo fialovy.joojj adgam,skoda,ze este s nim nebrazdis.kde si ho kupila,na vajnorskej??

kuriatko33
17. máj 2010

adgam tento tvoj je krasny, na zivo som nevidela, iba zelený a z toho som bola sklamana, ale aspon ma uistil, že nas tirkisový je naj. ale to uz kazdy ma svoju farbu, nas uz caka na babusko v obivacke 🙂 a velmi sa z neho tesenkame

lenocka23
17. máj 2010

cigaretka, vanicka je sice tvarovana, ale vobec to neprekaza... nas je tiez do nej uz "LTT" ale nie koli tomu vyrezu... aj tak ziadne babo nema nozicky tesne pri sebe, takze ma dost miesta.. a ak mozem odporucit, aj do vanicky si kup zimny fusak s nozickami, ktory je urceny do sportovej.. vyuzijes ju dlhsie...
adgam, ta latka na zadnej strane sportovej casti sa da odobrat? (zda sa mi trosku zbytocna.. 🙂 )

lenocka23
17. máj 2010

lia, objednanu mas lev tu sportovu cast alebo aj s podvozkom a prislusenstvom..?

susisus
17. máj 2010

cigaretka - vanicku vyuzijete minimalne 6 mesiacov aj s fusakom - standardne ako u inych kocikov, vanicka nieje o nic mensia, len tak opticky posobi. Niektore deti dokonca vo vanicke vydrzia dlhsie, ked niesu tak natiahnute do dlzky, ako sme boli napriklad my.
A okrem toho ked das babo do sportaku v nanozniku a lahnut, ani nezbada ze nieje vo vanicke a je tam rovnako schovane pred zimou - to mi ver ! 😉

Lia bordovyyyyy 😉 ale ja by som sla do kremovej 🙂

lia
18. máj 2010

lenocka,doma uz mame novy tip podvozku a sportaku a mam si vybrat farbu textilie,co je dost problem 🤐
susi,ved kremovy mame,ved vies 😉
bordovy??myslis cerveny??ochhh,to je hrozne si vybrat a hlavne ked nemaju ani vzorky textilii a ani kociky vystavene ☹