Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

susisus
18. máj 2010

lia no ten odtien ktory tu postla aj adgam - purple a viem ze mas kremovy, ale inak teraz ma napadlo, ze uz nas 2x osral vtak a neviem ako by to slo dole z kremovej ☹ a tiez by som mala problem si vybrat, vsetky su pekne. 🙂 a teraz mas doma 2 podvozky?

lia
18. máj 2010

jezisi susi 🤐
mno,mne sa praveze tieto nove tak nepacia ako minule
ano,mame dva,jeden podvozok ostane u nasich
asi pockam kym ich uvidim na zivo,len neviem ci ich niekto objedna 😖

susisus
18. máj 2010

Ozaj? To je sranda, mne sa zas pacia ovela viac, ale mne sa uz do neho investovat nechce, tak budem len slintat 🙂

adgam
18. máj 2010

Náš stokke sme kúpili v Kike v Ke, pôvodne sme ale mali objednaný červený ale keďže nám domotali objednávku tak prišiel tento purpurový-fialový a dali nám ako ospravedlnenie 20%zľavu takže máme nový model za super cenu 😉
Lia tento fialový je naživo oveľa krajší a hlavne na dennom svetle je svetlejší a nepôsobí tak tmavo a strieška je o niečo svetlejšia ako zvyšok taká cyklaménová takže pre dievčatko veľmi pekná farba a keď si vezmeme tak veľa dievčenských vecičiek je ružových alebo fialových takže to bude všetko pekne doladené, aspoň ja som tak uvažovala keď som sa dozvedela, že máme na sklade fialový 😉 Červený som nevidela a tiež ani len vzorku látky ale určite je tiež krásny.

adgam
18. máj 2010

Lenocka všetko by sa malo dať dole, už len kvôli praniu, aj tá zadná časť, sme tuším skúšali ale neviem naisto, skúsim to opäť rozobrať a dám vedieť. Veľmi ho ešte neviem ovládať, musím povinne naštudovať všetko 😉

lenocka23
18. máj 2010

adgam, vdaka.. ja som si tiez este pred porodom urobila aj s manzelom "kurz ovladania".. 😀

susisus
18. máj 2010

Adgam - tak to si paradne nakupila, len by ma zaujimalo, za kolko ho potom nakupuju, ked si s prehlasom dovolia dat 20 % zlavu 🙄

susisus
18. máj 2010

Prehlasom = prehladom 😀

lia
18. máj 2010

ja to ani nechcem vediet susi 🤐
adgam,aj ja som si to hovorila,len mala jedno body fialove a moc jej nesvedci 😖 neviem sa stale rozhodnut,je krasny ten tvoj,len ja sa bojim,ze ma casom prejde ta fialova 😖

susisus
18. máj 2010

mas pravdu, radsej nevediet... 🙄
no ta cervena je podla mna prilis agresivna a akcna, aj ked veeelmi krasna a putava... ale kedze ja verim na vplyv farieb, nesla by som do nej 😒 nech mi nahodou nenabudzuje bejby...

lenocka23
18. máj 2010

susisus, my sme koli tomu vybrali zeleny, lebo ta vraj ukludnuje... 😀 😵

petinax5
19. máj 2010

...videla som červený v EUROVEi, s letnou sadou a vyzeral perfektne... 🙂 🙂 🙂 . Kebyže si mám kúpiť, tak dám na červenú.
Ja chcem malému šporťák Maclaren GRAND tour a nikto nemá s ním skúsenosti ☹ ☹ ☹ . Vyzerá perfektne. Dúfam, že ho nebude mať každá druhá 😝 😝 . Ja chcem červený a manželovi sa páči tá čokoládová 😒 😒 😒 To bude hádok.

fryda
21. máj 2010

aj ja rozmyslam nad stokke kocikom susisus kolko ta vysiel? Lebo tu v BA sa mi to zda predrazene

susisus
21. máj 2010

fryda vela aj tu, aj s autosedackou, isofixom a vseetkymi doplnkami takmer 2000 € 😒 ale kamoska si ho sla kupit do budapesti a kupila ovela lacnejsie. Teraz na neho dokonca je vraj akcia v niektorom obchodaku v pesti, na tvojom mieste by som sla tam. 😉

fryda
21. máj 2010

tak sem s adresou ak vies 🙂 budem vdacna. uz som rozmyslala objednat aj z UK....

petinax5
21. máj 2010

fryda-a v uk ťa nevyjde lacnejšie? Minuloročné kočíky vyšli v UK o 15-18tisíc lacnejšie ako tu na Slovensku. To bolo na šľak trafenie. Baby, čo máte nový Stokke - ste spokojné? Aj kvalita textílií vyzerá lepšie. Aj môj mužíček už provokoval minule, keď chytal nový kočík,, že vyzerá byť kvalitnejší. Skoro som ho nakopala. Ináč 2000€ si myslím, že je prehnaná suma. Nás minulý rok vyšiel iba na 1600€ 😅 😅 😅

fryda
21. máj 2010

no som zavahala, ked na tom bolo euro lepsie teraz ten rozdiel nieje az taky velky :( ale s tym sa budem musiet asi zmierit, lebo teraz to tak bude asi vsade 🙂

fryda
21. máj 2010

teraz stoji 769 libier co je cca 800 eur

petinax5
21. máj 2010

fúha to máš nejaký dobrý kurz. Dnešná libra je za 1,15€ takže to vychádza cca 885€ a to je dnes dobrý kurz. Tuším v pondelok bol 1,17€-viem sú to len 2 centíky, ale pri takej sume je to dosť - to máš na 1/4 dopravy napriklad. 🙂

fryda
21. máj 2010

sak teraz som kukala na NBS-ke. No ale to je jedno lebo tie sumy su dost podobne. U nas zaklad je 900 eur tak nie?

petinax5
21. máj 2010

takže je to 1/1

fryda
21. máj 2010

sak to mala som ho kupit ked na tom euro bolo lepsie :( susisus ak budes vediet tu adresu v pesti tak daj vediet hned tam skocim 😉

julianna78
21. máj 2010

Susisus prosím akej značky máš tú ružovú zavinovačku v sportáku čo máš v albume.Ja som nekupovala fusak do sportáku,v zime sme tu aj tak neni ale tá zavinovacka by mohla sediet.Bola by dobrá aj pre väčšie bábo.
Adgam purp.stokke je naj farba z novej kolekcie...ja už môžem len slintat nad obrázkami,svoj oranžovo kvetinkový už menit nebudem.
Petinax my sme teraz kúpili maclaren techno a som max spokojná,už sa mi nechcelo skladat stokke do auta.Z maclarenom budeš určite spokojná len ten tour mi príde velký v podstate další športák,ale je perfektný a nemusíš mat strach že by si ho stretávala na každom kroku.

lenocka23
21. máj 2010

baby, to sa fakt oplati ist do zahranicia..?? ta cesta tam a ak sa nieco "pototo" tak tam zasa cestovat koli pripadnej reklamacii... nas vysiel stary model na 1450 €,a to sme dokupovali ruksak, zimny fusak do sportaku aj tu letnu sadu so slnecnikom...
petinax, si si ista ze na 30 tisicovom kociku usetris az 18 tisic ak si ho objednas z UK? hlavne ak vacsina stranok (e-shopov) na Svk ani nedovaza.. my sme zistovali ceny cez znamu v Norsku, kde sa Stokke priamo vyraba, a ani tam ta zlava nie je az taka velka, ani ked ti ho dovezia znamy... oni si totiz udrzuju podobne ceny v celej Europe...

petinax5
22. máj 2010

lenocka23: kamarátka ho kupovala komplet /fusaky obidva, forest cream, držiak na pohár, slnečnník...proste všetko/ a platila 1.040€ aj s dopravou sem. Zisti si, kto sem dováža, lebo aj taká možnosť existuje. A kurz bol tuším 1,14. A mňa skoro šlak trafil.
julianna78: a maclaren techno náhodou neseká detičkám prstíky 🙂 . Tie kočíky sú super. Keď som bola v Dubaji tak ich mala každá mamička. Kúpime asi Grand tour, lebo techno má už hocikto.

petinax5
22. máj 2010

...robila to cz nakupy.co.uk

leishmania
22. máj 2010

peti a cez ktory obchod to objendavala na tej stranke nevies nahodou?

susisus
22. máj 2010

fryda v madarsku v Brendone. Tolko viem. Skus zistit kde to je, ja sa jej spytam ak je este na slovensku.
julianka to je emitex zimna zavinovacka 🙂

julianna78
22. máj 2010

Susisus díky a myslíš,že sa do nej vojde aj väčšie bábo?
petinax to o prstíkoch bol blud z ameriky tam sa dá zažalovat všetko.Jasné,že môže odseknut prst tak jak hociktorý kočík ked ho skladáš z babom a strčí tam prst.Ja som spokojná a u nás ho nemá nikto nie je to až taký lacný golfáč,no my sme potrebovali hlavne niečo do lietadla.

susisus
22. máj 2010

juli ee, max do 7 mesiacov, teda moja je riadne dlha a uz som ju tam pchala LTT, ak je mensie babo tak mozno aj do roka, neviem.