• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

2. januára 2017 
@mycats dekuju jsi zlata!sice v nem bude holcicka,ale proste se mi libi a hlane i ta cena :grinning:
29. dec 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian - neviem ci aj v rakusku je hniezdo zachrany, ale podla mna aj pubertiak sa tam niekde musi dat o nieco uviazat :grinning: :grinning: :grinning:
mojmu malemu vzdy hovorim, ze ak nebude posluchat, tak skocim do toho hniezda ja :slight_smile:)
29. dec 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats super takze maleho mozes brat ako prirodzenu antikoncepciu :grinning:
29. dec 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eviss tak ja som zo vsetkeho nadobudla pocit, ze tyrkys je vlastne dievcenska farba :grinning: :grinning: lebo okrem nextu nepoznam znacku, ktora by v tejto farbe robili vecicky aj pre chlapcov.
inak je to dost vyrazna farba, takze budete viditelniiii aj v noci :grinning: :grinning:
ja som zamilovana do fialoveho :grinning:
29. dec 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax tak ten ani v noci nespi aby nic nebolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats @jessicax no moj synacik spi v noci,ale medzi nami v spalni.takze 5 dieta nehrozi.. :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@eviss v mojom albume mam par foteciek ako si moj maly nezbednik uziva tento kocik. mozem povedat, ze ho miluje a hned od rana sa pyta len do kocika, ked aj len pozerat TV :grinning: :grinning: :grinning: alebo ho kocikuje po celom dome a ked sme vonku, tak pozera vsetkych havkou a pipky, sam si vyberie v obchode cukriky :grinning: :grinning: :grinning: a maminka sa ani jedinky krat nemusi zohnut :grinning:
a este som zabudla, ze si sam dociahne na drziak s flaskou a napije sa sam :grinning:
je to naozaj kocik, ktory dietatku posluzi do troch rokov!! podla mna jeho naj vlastnost je to vysoko osadene sedadlo a deti ho miluju pre ten vyhlad :slight_smile:
29. dec 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian to aj nas!! ale maminka to zatrhla a zlozila postielku, ze uz je velky.
29. dec 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ta fialkova je uzasna,ale manzel uz nadava i tak a prece jen nasi cacorce uz jsou 2m. a kocarek mam takze jako druhy by to byl drahej spas :slight_smile:..Malej je kraaasnej a opravdu si kocarek uziva co?
29. dec 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian @mycats baby no mate ich poriadne prespekulovanych :grinning:
29. dec 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eviss - ja som mala 4 kociky a stokke ako posledny :grinning: :grinning: moj manzel z toho uz ma infarkt a ked vidi, ze som niekde na bazariku, tak hned krici, ze nie ze kupis dalsi kocik :grinning: :grinning: :grinning:
tak ja som k stokke prisla ked mal maly 18m a doma mam aktualne dva a mala som tri pri jeho kupe.
podla mna je to normalne, nie kazda mamicka ma len jeden kocik.
baby, ze je to tak a mate tiez viac kocikov!!! :grinning: :grinning: :grinning:
ja si zivot doslovne s jednym kocikom neviem predstavit.
a ak bude na ceste druhe babo, stokke je isty - tento krat asi pojdem napriek nekonecnej hypoteke do noveho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jj, moj maly ten kocik miluje!! ako jediny z nasich kocikov!! este mal raz quinny zapp :slight_smile: ale nie az tak ako tento. ja si myslim, ze obaja budeme aj plakat ked pojde prec, ale verim, ze este potesi nejakeho drobca.
i ked ja som si stokke kupila bez akychkolvek vedomosti doslovne zo sekundy na sekundu
:grinning: :grinning: :grinning: intuicia mala pravdu
29. dec 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jessicax - len sa netes, aj tvoji casom pridu na to ako zabranit dalsiemu surodencovi :grinning: :grinning:
29. dec 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats je mi to jasne, uz teraz na mna kuju pykle :grinning:
29. dec 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:grinning: :grinning: :grinning: to moji znami maju druhe babo tusim po 10 rokoch a ich mala im kazdy vecer nacupotala do postele s vetou, "nie, ze budete nieco robit!"
nastastie sa im to podarilo aj napriek malej snahe. :grinning: :grinning: :grinning: no kde na to tie deti chodiaaaa!!!
29. dec 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats ja som mala pri malej 8 kocikov, pri malom teraz tiez 8 ak pocitam stokke 2x a to mal len vcera rok :sweat_smile:
29. dec 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jessicax :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a to moj drahy krici, ze uz ziadny kocik!!! kto vie kde by som skoncila ja keby ma nebrzdil :grinning:. minule som poskulovala, ze by sa mi pacila nuna alebo zapp xtra :grinning: :grinning: a aj quinny mood ma laka
jaaaj, :grinning: :grinning:
29. dec 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats ja som nateraz spokojna, takze neriesim ziaden kocik :slight_smile:
29. dec 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jessicax ved ja som tiez spokojna, ale radost by mi to isto urobilo. nejaka krasna limitovana edicia :grinning: :grinning: mozno stokke. asi zacnem setrit :grinning: :grinning:
29. dec 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats ved to, aj ten riflovy bude urcite krasny, no ale zase bemozem mat vsetko :grinning: Dmo mojho som si dala usit peknu namornicku podlozku tak sa tesim ako ju na jar vytiahnem :slight_smile:
29. dec 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax toto je na stokke super, ze clovek moze mat novy kocik ked mu kupi "novy kabatik" ja som k mojmu nechala usit nanoznik, na jar sa nam zide. a mala by som druhy kocik predat, lebo uz ho tu len prekladam z miesta na miesto :slight_smile: :slight_smile: budem redukovat ako kilian a skoncim s novym tatosikom :grinning: :grinning:
29. dec 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats veru treba preriedit stajnu :slight_smile:
29. dec 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jessicax kupim "igelitku" sedativ a pripravim manzela :grinning: :grinning: :grinning:
uz som slubila, ze priorita je strecha na pristavbe :slight_smile:
29. dec 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats to mas pravdu ja u prvni dcery jich vy\stridala 6 :grinning:
29. dec 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats tak ho dobre nadopuj :grinning: ale nie, strecha je dolezitejsia a kocik pocka na druhe baby :slight_smile:
29. dec 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviss takych nas tu je :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats taky si myslim,ale vysvetli to chlapovi :grinning:
29. dec 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax - co uz, budem skromna :grinning: :grinning: ked z 200e sa tozko setri. vratim sa do prace a bude to lepsie. strecha ma najvyssi cas, uz caka tusim druhu zimu. igelitku si necham v mrazaku na horsie casy :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviss ja mam tiez takeho a co je najhorsie, ze ho vsetci nasi znami v tom podporuju!!! lebo vsetky ich manzelky mali len jeden kocik a moja sestra dokonca jeden pre obe deti!! :grinning: :grinning: to sa potom tazko obhajuje.
a najradsej mam take 60tnicky a vyssie, ze oni na jednom kociku deti odchovali vsetky. ako keby vtedy mali na vybeeer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dec 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats jezis to mluvis o to mem ne? :grinning: asi mu dam precist tuhle diskuzi :grinning: :grinning:

holky a jeste takovej dotaz,mate nektera zkusenost s bugaboo?
29. dec 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviss :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: podla mna ich musime nechat kocikovat denno denne aby pochopili preco je obcas nutne zmenit kocik a preco proste jeden nestaci na vsetko!!
ja som bgb nemala, ale tu mi ho vrelo odporucali. tak kto vie :grinning: :grinning: ked predam buzz-ika, ci nepribudne.
http://minihipster.com/stylefiles/bugaboo-vs-marc-jacobs tento je neodolatelnyyyy!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vraj je super aj do snehu :slight_smile:
29. dec 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok