Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

eviss
29. dec 2011

@mycats hmm ten vypada luxusne, me ho prave vnucuje kamaradka, tak mam jeste dilema ci stokke nebo bgb frog myslim ze to je

mycats
29. dec 2011

@eviss tak z mojej strany mozem povedat, ze stokke je stokke a ma jednu uzasnu vlastnost vo forme vyhladne pre dieta a maminka sa nemusi nikdy zohnut 😀 😀
nedavno som bola na nakupoch s nasim quinny a po par metroch ma skoro porazilo, ked som sa asi 30 krat zohla k malemu, lebo on stale nieco ukazoval a pytal. a to nehovorim, ze sa stale staval, kedze je zvyknuty na stokke a z toho vidi kazdeho hava 😀 😀 😀

mycats
29. dec 2011

@eviss a ten frog, to nie je nahodou ten starsi model od nich???

mycats
29. dec 2011
eviss
29. dec 2011

@mycats jojo jew to ten starsi a me se ani moc nelibi, tak je rozhodnuto, ja teda byla celou dobu pro stokke ale chtela jsem si to tady ujasnit 😀

mycats
29. dec 2011

@eviss - mne bgb zatial neucarovalo designom, okrem tej edicie tam hore. trosku je na mna prilis tvrdy a hranaty. zase stokke je dost extravagantny a aj ked celej mojej rodine pride ako totalne nepouzitelny a zle rieseny, ja tvrdim presny opak.

eviss
29. dec 2011

@mycats dulezity je,ze vyhovuje tobe co rodine, ta ho denne nepouziva 🙂

mycats
29. dec 2011

@eviss ale sestra vzdy nezabudne podotknut, ze maleho na "koze" nebude kocikovat 😀 😀 tak ak nakoniec pre malu kupite stokke, tak sa priprav na komentare "tazkeho inteligencneho typu" a pohlady co stoja za to 😀 😀

eviss
29. dec 2011

@mycats no to jo,a uz vidim jen moji mamku co bude rikat - to bude zase jaky vymozenosti ted jsou a ze zlatej drcak na zahradu atd atd 🙂

mycats
29. dec 2011

@eviss to bolo aj u nas 😀 😀 😀 vsetci chvalili kociky z tych rokov, hotove zazraky v com sme vyrastali 😀 😀 sa niekedy divim, ze sme prezili hojdanie v tom zazraku a hlavne, ze to prezila ta matka taku "kravu" tlacit pred sebou, lebo len kocik vazil aspon 50kg.
osobne mi ale pride uzasne, ze sa tieto kociky pouzivaju od roku 2003 a do dnesneho dna sa nejak extra nezmenili a su stale super pre tolko matiek! 🙂

eviss
29. dec 2011

@mycats jojo to mas pravdu ja jsem zatim vzdy nasla nejy negativum na vsech kocarkach co jsme doposudmeli,tak uvidime ted 🙂

kalista
29. dec 2011

dievcence da sa 🙂 ja som s drobcami sama, tatinko sa na nas tak trochu vy....... 😀 takze su poriadne kriticke dni. Ked som bola s malinkou na materskej tak som zvladala este robit dobrovolnu zachranarku 🙂 🙂 🙂 teraz ked sme sami a ja sa gulatim coraz viac som unavenejsia, nervoznejsia, ale tak uvidime co pride. Ja len pevne verim, ze babatko nebude tak narocne ako jeho sestra (kedze ju kriesili, tak starostlivost bola o to dôkladnejsia) a ze deticky nebudu ziarlit, lebo su na mna dost naviazani.

kalista
29. dec 2011

no inak ja som tiez kocikov vystriedala, ale BGB Cameleon bola srdcovka, potom prislo Bee, to nesmelo chybat, ale Cameleon chybal tak som ho malej kupila opät. A teraz caka co pride ked dojde domenky Stokke 😀 lebo uz boli myslienky, ze ho predam, ale tak zatial uvidime. 😀 😀 😀

mycats
29. dec 2011

@eviss tak, tak, kedysi bolo tak dobre, ze sme blahom vsetci umierali a holuby padali z neba a vsetko bolo naj, naj, naj 🙂 🙂
x krat moji rodicia dostali prednasku za tento nazor.
kedysi bolo vsetko dobre kedze sme ine nepoznali, ale zit zivot stylom, ze sa uz nikam od dobroty nepohneme, aby sme nezistili ci to bude lepsie je pre mna nepochopitelne aj napriek veku 60r.

lenka0283
29. dec 2011

baby ja mam stokke starsi model a bojim sa zimy ked pride sneh a fujavice..mam pocit ze je v tom kociku moc otvorena... v tych novych je to lepsie nechcme kupovat novsi model kedze mame doma uz kocare dva ale ked bude fukat a bude sneh no neviem 🙂

eviss
29. dec 2011

@kalista pockej jak vys... jako ze jsi uplne sama s detma a do toho 3 prceek na ceste?

kalista
29. dec 2011

no jo..... 🙂

mycats
29. dec 2011

@kalista manzel chodi na tyzdnovky, tak som tyzden sama. niekedy tazke, ale zasa nikto nekafre do nicoho 😀 😀 a nemusim pocuvat mudrosti typu, moja babka to robila inak.
ale zase byt sama s 3 detickami musi byt narocne. drzim palce!! urcite to zvladnete a najmladsie babo je vzdy lepsie ako to prve 😀 😀 😀 ja si to vzdy hovorim 😀 😀
syn uz je velky, bude pomahat 🙂

eviss
29. dec 2011

@kalista no tak to je vybornej chlap! ach jo tak hodne pevne nervy preju

mycats
29. dec 2011

@kalista stokke bude parada a s bgb vam to pojde uzasne 😀 😀 budes striedat podla potreby a nalady.

mycats
29. dec 2011

@lenka0283 - ja maleho mam len vo fusaciku, ved ked bude trestat, tak budeme doma pri krbe 😀 😀 😀
alebo naozaj skusit ten winter kit ci by nejako nesadol alebo nieco vymysliet, ved tie modely su dost podobne.

kalista
29. dec 2011

Dakujeeeem ste zlate 🙂 zvladneme vsetko a chlap je vyborny, ked mal problem mi nechat aspon auto, aby som decka mohla vozit do skolky a skoly tak mal s tym problem, tak som mu nechala vsetko a nech sa popasuje s vlastnym svedomim.....................

kalista
29. dec 2011

no mna Stokke presvedcil hlavne kvoly vyhladni 🙂

mycats
29. dec 2011

@kalista no len aby nejake mal, lebo uz opustit tehotnu manzelku nemoze mat so svedomim nic spolocne 😖 😖
a mozno aj lepsie, stretnes lepsieho a ak nie, budes stastna maminka a tie sa nikdy nenudia.
horsie, ze bude len jeden prijem, to niekedy nie je sranda.
napr. ja odkedy sme sa odstahovali z ba, by som s tym srandovnym platom asi ani psa neuzivila 😝 😝

mycats
29. dec 2011

@kalista to nas vsetky!! on sa aj super ovlada, mne sa dobre sklada, paci sa mi, ze je nastavitelna vyska sedadla. zatial vzdy co som potrebovala bolo so stokke mozne 😀

mycats
29. dec 2011

@kalista inak ta obdivujem, lebo ja by som toho mojho aj umlatila, keby ma nechal s 3 detmi a v zurivosti by som mu ich vsetky zbalila, ze su jeho!!
s mng som uz nejaky ten rocik, tak viem, ze by sme sa casom zase udobrili 😀 😀 😀
sak po 12tich rokoch by si uz na novu tazko zvykal, ked ja som si ho pre seba vycvicila 😀

kalista
29. dec 2011

@mycats ja ho uz neriesim
co sa tyka financii o to viac sa tesim, ze to zvladam a napriek tazkemu zaciatku a dopracovala som sa k slusnemu standartu. No ja som tiez odisla z BA a ten prijem je nizsi, ale aj vydavky sa podstatne znizili. Ja som mala dost stresujucu pracu, takze ja si tak vychutnavam ten klud teraz.
Mna niekedy bavi, ze mnohi posudzuju Stokke s "bohatstvom" , ale to, ze si niekto dopraje kvalitu, ved je to normalne.
Ja som Jakubovi kupila prvy kocik v Polsku po prvej prechadzke som ho zaparkovala na balkone. A potom prisli dalsie a dalsie lacne kociky a takto som zainvestovala na zaciatku a urcite nebudem mat tak skoro 😀 potrebu menit.

kalista
29. dec 2011

@mycats sak toto, ze to treba odznova cvicit 😀

mycats
29. dec 2011

@kalista - my sme momentalne v dedinke nedaleko nitry a teda tu su platy, ze by jeden pozeral 😝
ja si myslim presne to iste o stokke, ze pre svoje dieta chcem len to naj, naj a hlavne na co by som kupovala xy kocikov, ked mi jeden da to co hladam.
len v pripade stokke je to o tom, ze ho ludia zatracuju koli designu a koli cene, lebo si ho nemozu dovolit, tak radsej ofrflu, aby sami seba presvedcili, ze ten 350e kocik z PL je ten naj, naj super na svete.
sama som tym presla a ked vidim reakcie okolia, tak mam pocit, ze ich k tomu zenie potreba presvedcit sa o tom, ze to super co im ja hovorim, oni vlastne nepotrebuju a ja v ziadnom pripade nemam pravdu.
a ked to poviem nahlas, tak sa urazia. ved ja som si tento kocik kupila vlastne intuitivne a nie preto, aby som niekomu nieco dokazala!! ja nepotrebujem nikomu dokazovat, chcem si len uzit mamickovani 🙂 🙂

mycats
29. dec 2011

@kalista este to tak! by som tak 10 rokov potrebovala pauzu, aby som samu seba presvedcila, ze idem este raz do vycviku chlapa 😀 😀 😀
radsej 10 psov