• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

2. mája 2017 
@kilian a aky druhy? Ono je tazko radit, ja by som ho asi nepredala lebo predsa len ruzova uz konci a dopredava sa a ked ti neskor dojde, ze to vlastne lutujes a chcela by si ho naspat tak uz ho mozno novy ani nezozenies. A ked tebe aj malej vyhovuje...Je to tazke rozhodovanie, doverne ho poznam :rolling_eyes:
1. jan 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian - ja by som nedala, radsej by som ten dalsi dokupila a stokke si nechala s tym, ze sa rozhodnem ked skusim ten novy. tazko poradime, ked neviem aky tatosik je na plane :grinning: :grinning:
stokke mas skoro novy, nie je to skoda ho dat prec :unamused:
ja som minule pozerala, ze ci by sa nam nezisiel predsa len nejaky novy kocik :grinning: :grinning: , ale jedine ako vymena za quinny, lebo stokke nedaaaaam :grinning: :grinning: :grinning:
ked vidim ako ho maly lubi a tvoja mala este len do toho spravneho veku pride, kedy spozna vyhody tohto kocika :grinning:
1. jan 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats no ja som sa zalubila do bgb cameleona s ciernou konstrukciou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: @jessicax
ten moj stokke je fakt ako novy,som pozerala nema ani skrabancek......mam ho tu pod nosom ,lebo som ho fotila a neviem sa rozhodnut. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zase zaujemkyna caka uz na odpoved... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. jan 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian no a nestaci len vymenit bgb za nove bgb??? a stokke nechat :grinning: :grinning: :grinning:
ja by som predala len bgb a stokkiho este nechala, ved este sa budete kocikovat aspon rok aj dva :grinning: :grinning:
1. jan 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/kilian/album/moja-rodinka-/8086847/
tuto kuk a uznaj, ze ruzova vyhladne je neodolatelna :grinning: :grinning: :grinning:
1. jan 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som vcera chytila zachvat, ze idem kupit novy model stokke, len ma kamoska odhovorila, ze nech neblaznim, ze ved uz dojazdime s tym co mam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
uz som aj chystala kreditkuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
ale asi ma pravdu, ze by som naprv mala aspon quinny predat. lenze ked som videla, ze v akych cenach idu!!!
a ten nas bol par krat vonku a inak v nom len maly spal :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. jan 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian tak to mas tazke. Ale chameleon pre teba nie je nic nove takze by si z neho nemala byt sklamana poznas vsetky jeho za aj proti kedze si ho pouzivala asi aj dlhsie ako stokkiho. A ked je to laska tak vsetok rozum aj nase rady pojdu asi do pozadia :slight_smile: Ked uz mas zaujemkynu a tak velmi tuzis po inom chod donho, mozno sa k stokkacu casom vratis ked za cam omrzi :wink:
@mycats no to bgb bee+ si necham,uz nechcem mat tolko vela kocikou naraz,neviem sa potom nikdy rozhodnut ktory beriem :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
@kilian :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved to
1. jan 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax no laska je to aj u bgb aj u stokke. :grinning: :grinning: :grinning:
1. jan 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats len @kilian ma tusim este riflove becko tak tri kociky by jej asi boli zbytocne
1. jan 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax no vsak to.a tri sa mi do kufra auta nezmestia,iba ak by som ich zlozila :grinning:
1. jan 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian zena, ty si neni nahodou vahava vaha :grinning: ?
1. jan 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jessicax no ma to tazkeeee :grinning: :grinning:
ja som presne takto kupila quinny a potom som nasla limit. ediciu, ciernu, som straaaasne lutovala. :confounded:
@kilian- len ked ty mas limitku a ked ju das prec, uz nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jedine fialovy :slight_smile:
1. jan 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jessicax ja som lev.........keby mam par stoviek naviac,si necham vsetky... :confused: :confused:
1. jan 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats ten cierny quinny buzz je pekny,ale buzz by som uz nechcela....to so stokke sa uz inac jazdi...
1. jan 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian tak jedine si poklebetit s malou v ktorom sa jej lepsie vozi ritka :grinning: :grinning: :grinning:
1. jan 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jessicax @mycats ale viete kocky,niekedy mi to uz trocha vadi ako ma kazdy ocumuje na ulici......lebo stokke je fakt neprehliadnutelny.....
1. jan 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian neprehladnutelne krasny a este aj s tym zimnym setom. Mna tiez ocumuju, minule som s nim bola u nas v lekarni tak si ho hned okukovala a skusala lekarnicka, potom vo vecierke ho obdivovala predavacka a ja som bola v siedmom nebi :grinning:
1. jan 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kilian tak mozno najvyssi cas na zmenu, i ked to bude skoda. uvidis ci ti bude za nim luto a potom sa rozhodnes. mne to tiez vadilo, ale uz som si zvykla a myslim, ze aj ludia si zvykli na moj kocik.
tak po skusenostiach s buzzikom by som si ho uz ani ja nekupila, ked som skusila stokke :grinning: :grinning:
ale kym nebolo stokke, tak som bola spokojna :grinning: :grinning:
1. jan 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessicax to aj ja poznam :grinning: :grinning: to tak cloveka potesi, take tie pozitivne reakcie. tu v dedine ho vsetky kamosky vyskusali :grinning: :grinning:
1. jan 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian ja osobne by som stokke nedala, nech cumi kto chce a kolko chce, aj ked mi to vadi. nebudem ja ziadnu "kravu" tlacit pred sebou len koli pohladom a to nie som ziadny exhibicionista :grinning: :grinning: :grinning:
1. jan 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kilian zas do jedneho vreca nechcem hadzat bgb, neskusala som. ale ked som po stokke skusila iny kocik, tak mi vsetky prisli nejake nemotorneee :grinning: :grinning:
1. jan 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mycats @jessicax ale niekedy by som rada isla na ulici tak trocha inkognito.....
1. jan 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kilian :slight_smile: treba dat siltovku :grinning: :grinning: :grinning:
ja suhlasim, ved aj ja by som skusila a vudis ci ti nebude chybat. kupis druhy. alebo na tych par 100viek co chybaju skusit kreditku alebo :grinning: ja robim tah na manzela v style, ze ked predam kocik, tak ti vratim :grinning: :grinning: :grinning:
1. jan 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats to je fakt pravda ,ze quinny bol dovtedy super,kym som vyskusala moj prvy stokke.ale bgb je tiez fajn,je sice sirsi pri kolieskach,ale nieje az tak napadny......
1. jan 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian no a ked su doma 3 tatosiky, tak aky je problem ist inkognito?? len treba zobrat iny kocik.
i ked ja si myslim, ze s ciernym bgb budes svietit tak ci tak :grinning: :grinning:
uz som par krat bgb stretla a tiez je to taky kocik pritahujuci oci
1. jan 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats no to uz u nas davno nefunguje!!!uz stokke som kupila potajomky a doteraz nadava.a teraz zrazu,ked som ho dala na bazar uz zase zmenil nazor,zrazu je ho skoda!!! :angry: :angry: a potom neviem co robit....
1. jan 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kilian to ako u nas :grinning: :grinning: :grinning: ale suhlasim s mng, ze je skoro novy, takze by som ho nedavala.
ja som stokke kupovala potajomky :grinning: :grinning:
a nestaci co predavas chameleona??
1. jan 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mycats no nestaci-novy stoji 990€..... :grinning: :grinning:
1. jan 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok