Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kaska
31. máj 2010

pardon za preklepy..

lenocka23
31. máj 2010

@kaska V predeti ti v poho objednaju len športovú časť, ja som si u nich dala zistiť cenu a že okolo 915 EUR by to stalo..

kaska
1. jún 2010

Caute, bola som v predti, ten novy stokke vyzera este krajsie ako na obrazkoch, ked mi vyreklamuju moj terajsi kocik, tak ho ideme kupit...len neviem chcela by som cierny a ta tmava farba sa vola Dark Navy, ale to nie je tmavomodra, ci? baby co mate teito kociky cierne, ako sa ta vasa farba vola?

susisus
2. jún 2010

hm..dark navy je podla mna tmavomodra...ale na obrazku vyzera cierna. Moj cierny stary model bol tusim normalne black...

kaska
22. jún 2010

tak a mame objednany ten Dark Navy...mal by byt o 2 tyzdne...sa tesim 😵 😵

lenocka23
22. jún 2010

@kaska mas na co... 😀 😀 😀

bianocka
9. júl 2010

Čaute kočky, chcem sa Vas opytat, co si myslite o nazore ludi na kocik stokke, ze je neprakticky?

lenocka23
9. júl 2010

@bianocka nuz, podla mna to tvrdia prave ti ludia co ho nevlastnia... je to kocik ako kazdy iny, jednemu vyhovuje inemu nie... ja osobne si myslim ze je to zatial najlepsi kocik co sme mali a to sme ich pri prvom synovi vystriedali viac... 😉 zalezi od toho, co od kocika ocakavas... (ak byvas niekde "na samote u lesa" tak ti ho isto nedoporucujem... 🙂 🙂 🙂 )

lenocka23
9. júl 2010

OZNAM baby, ktore mate novy model stokke (2010), kontaktujte svoju predajnu ohladom vymeny suciastky... konkretne ide o cast, ktorou sa pripaja strieska k vanicke/sportovej casti... ide vraj o chybu od vyroby a na predajni by to mali vymenit bezplatne... treba priniest aj doklad o kupe... 🙂

bianocka
9. júl 2010

lenocka23, ja si tiez myslim, ze je ok, ja ho mam velmi rada a vobec mi nepride neprakticky. Len tak sa pytam, ze co si o tom myslite Vy, ktore ho tiez mate, ci ste spokojne. Dost ma to hneva, ked ho odsudzuju najma tie, ktore ho nemaju a nevyskusali.

leishmania
9. júl 2010

chce3la by som sa spytat ako zvlada stokke mierne nerovny teren, jasne ze to nie je na horsku cestu, ale take bezne porpaskane chodniky, dlazbove kocky a pod, s cim sa clovek stretne aj meste....mne to naopak pride prakticky kocik, len sa trochu bojim toho ze absolutne nie je odpruzeny

lenocka23
9. júl 2010

@leishmania vela zalezi od drobca, co sa v nom vozi, nas ma rad natriasanie, takze ak idem po chodniko zo zamkovej dlazby, alebo v ba po starom meste, je blazeny.. 🙂 aj po trave to zvladame v pohode....
@bianocka no hej, vacsinou ho negativne hodnotia ti, co ho len vidia na obrazku... ale ved sto ludi-sto chuti.. 😀

bianocka
9. júl 2010

@lenocka23 ved ano, nie nadarmo je kopa kocikov, nech si kazdy vyberie to, co mu najviac vyhovuje. My sme skor mestsky typ, casto nakladam a vykladam z auta a na to je ako stvoreny. A ked potrebujem nieco nakupit, vsetko sa mi vodje do dolnej tasky.

@leishmania na nerovne chodiky a dlazbu je v pohode. Natriasa s nim, to je pravda, ale nasa to ma tiez rada, dokonca ked bola mensia, tak spala kym sme isli po dlazbe a ked sme presli na hladky chodnik, zobudila sa, ze akoze co to ma byt 😀 Ja chodim po Kosicach a pekne si ho kerujem jednou rukou 🙂

leishmania
9. júl 2010

dakujem, myslela som si ze to bude nejak takto 🙂

leishmania
9. júl 2010

ja chcem hlavne lahky, dobre ovladatelny kocik, rozmyslam medzi
stokke - vyhody - vanicka aj sportak je vysoko, je od narodenia vhodny nevyhoda to odpruzenie
bugaboo bee - vyhody - je odrpuzeny, este lahsi nez stokke, ale zas nevyhoda, ze je nizko a pre novorodenca je sice ta vlozka ale neni to vanicka

lenocka23
9. júl 2010

@leishmania no ja isto odporucam stokke... ale bugaboo som "soferovala" len v predajni a stokke denne, takze asi nie som objektivna... 😉 😀

lenocka23
9. júl 2010

a este jedno zistenie, ten matrac z vanicky presne pasuje do vanicky neonato... takze je jasne, ze vanicky vsetkych kocikov su priblizne rovnake... 🙂

leishmania
9. júl 2010

@lenocka23 nic ine by som od stokkarky ani necakala 😀

lenocka23
9. júl 2010

@leishmania vdaka.. 😀 🙂

kaska
16. júl 2010

Ahojte, tak uz ho mame doma, trvalo to dlhsie, ale uz sa vytesujeeeem, je prekrasny 😉 😵 😵

lenocka23
17. júl 2010

@kaska tak vela stastnych kilometrov... 🙂 len pre pripomenutie, pytala si sa v predajni na pripojenie striesky k vanicke/sportovej casti..? pisala som o tom vyssie...(9.jula)

lia
17. júl 2010

@lenocka23,co je na tych strieskach vadne??

kaska
17. júl 2010

no @lenocka23 nepytala, a pochybujem, ze keby som sa aj pytala, tak by mi aj vedeli povedat....zlozili nam ten kocik priamo pred nami, ale maturovali tam tie predavacky nad tym, veduci obchodu je na dovci...a co tam ma byt akoze chybne?

kaska
17. júl 2010

na ich oficialnej stranke o tom nic neviem najst...

lodgermaniacka
17. júl 2010

@kaska ahoj 🙂 no super, že už mate kočík, ako sa šoferuje? Ja som tiež konečne spokojna 😀 😀 aj ked jeden viac na prevoz by ešte bodol 😅

lenocka23
17. júl 2010

@lia
@kaska no vraj maju nejaku vyrobnu chybu tie suciastky, ktor spajau striesku s kocikom, ale je to len na novych modeloch...

kaska
18. júl 2010

@lodgermaniacka super, uz ste sa vratili? este som ho zatial velmi nekocikovala, ale maly v nom vcera spal a chvilu po zahrade...je naaadherny...a super je, ze maly je tak vysoko, tesim sa zneho velmi...

@lenocka23 snazili sme sa vcera s muzom najst nieco na tom speoji, ale zatia fakt nic nevyzera, ze by bolo pokazene...ved nie je problem, ked sanejaka suciatska pokazi, sadnut do auta a ist do obchodu...

maximilian
18. júl 2010

@kaska pofot a hod do placu nech sa pokocháme 😀

lenocka23
18. júl 2010

@kaska naozaj neviem co tam moze byt za problem, ked to nejak neprekaza v pouzivani, tak sa netreda stresovat.. 🙂 len som posunula info dalej, ak budem mat cestu do obchodu, spytam sa blizsie co je to zac.. 😉

lia
18. júl 2010

@lenocka23 no spytaj sa,ja mam aj novy model,tak ho vykukavam co tam moze byt.sice mi to hovorili,ze preto musim nanho cakat,lebo je s tou strieskou nejaky problem,ale za dva tyzdne to mali vyriesene?? 😅