Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

kilian
12. jan 2012

@klarawerder hmm,ja ked ho zlozim,tak drzi to pokope,kym to zase tou packou na tyci neuvolnim....to je cudne,to by si tak nemala mat...

julinkak
12. jan 2012

@klarawerder ahok, presne tak ako pise @kilian ono by to malo zostat v tej polohe ako kocik zlozis. urcite bu sa ti to nemalo rozklapat..niekde bude chyba..

klarawerder
12. jan 2012

Díky za radu - přišla jsem na to, že problém není v kočárku, ale neschopná jsem já 😀 ...musela jsem k sobě ty kola trošku přitlačit, protože aby to zacvaklo úplně volně, mi bránila ta karabina, kterou je okolo té tyče připevněná nákupní taška. Jo a takhle zacvaknout se to teda má aj když půjdu po schodech..nebo zkrátka když pojedu pouze po těch zadních kolech (třeba v horším terénu atd.) ??

lenocka23
12. jan 2012

@klarawerder zakazdym si to zasekni.... moze sa stat, ze by sa ti inak kolesa uvolnili... inak aj ja som sa s tym na zaciatku trapila presne ako ty... potom mi doslo, ze tu tasku jednoducho musim vzdy odobrat z tyce... 😉 🙂 🙂

kilian
12. jan 2012

@klarawerder @lenocka23 davate si dole nakupnu tasku?inak to nezacvakne?

lenocka23
12. jan 2012

@kilian ja uz Stokke skoro rok nemam tak si to uz len predstavujem.. ono sa to casom nejak "usadilo", ale na zaciatku som ju davala vzdy dolu (resp ked som isla len u nas v dedine von tak som ju nenosila..) 😉 asi zalezi aj na tom, ktory mas model.. (moj bol 2009)

kilian
12. jan 2012

@lenocka23 zato sa cudujem,lebo ja ju nedavam dole pri skladani.to by bolo asi uz moc,este aj tasku davat dole. 😀

barborka27
12. jan 2012

ahojte zienky,ja sa trosku vtirkam do vasej skupinky,ale musim sa pochvalit,lebo som nasla 3 kombinaciu Stokke za 899 eur...do konca januara je tato akcia,sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

mikolajova.zuzana
12. jan 2012

@klarawerder musis davat pozor ako mas kolieska otocene, oni si sice same najdu miesto, ale musi ti to po zlozeni tak zacvaknut - pocut to a niekedy ked su kolieska nejako blbo otocene - tie predne male myslim, tak to necvakne, to vtedy len otocim predne koliesko nohou, ale nerobi to casto, len sem tam... ak to nebude v kolieskach, tak je nieco chybne...

mikolajova.zuzana
12. jan 2012

@lenocka23 ja tasku odoberma jedine ak davam do auta, aj to nie kvoli zlozeniu, ale kvoli tomu, aby my to cele potom voslo aj so sportovou castou pekne ulozene... inac tasku netreba vobec odoberat, ta karabinka by tam nemala vobec vadit...

mikolajova.zuzana
12. jan 2012

@lenocka23 tak ja myslim model 2011 - ten mam ja...

klarawerder
12. jan 2012

@mikolajova.zuzana Ok, díky...zítra to půjdu natrénovat 🙂 Ale tašku sundávat teda taky nechci...to musím najít nějakej fígl,aby to šlo i s ní 😉

lenocka23
12. jan 2012

@klarawerder neboj, najdes... chce to len trochu cviku... 😉

denda1301
13. jan 2012

Ahojte kocky chcem sa vas opytat,ci sa vam v pohode zmesti 9 mesacne dieta do sportovej casti kocika aj s fusakom 🙂 je to pre vase babo pohodlne? Mam zaujem o tento kocik,ale zda sa mi sportova cast velmi mala na zimu.

danielle25
13. jan 2012

@denda1301 ahoj, tak ja Ťa asi rýchlo vyvediem z omylu, že športová časť je malá 🙂 Na strane 130 sú fotky môjho synčeka. Fotené pred niečo vyše týždňom a ako vidíš, je nielen vo fusaku, ale ešte má pod ním aj tú kožušinku. No a teraz to "vybalím"- Tomáško mal 11.1. 9 mesiačikov a má 11,1kg a je aj dosť dlhý, nie je tučko 😀 proste veľké dieťatko po nás oboch 🙂 Miesta ešte habadej 😉

danielle25
13. jan 2012

@denda1301 no a ten jeho úsmev hovorí za všetko 😀 takže určite sa tam cíti fajn

denda1301
13. jan 2012

@danielle25 maly je super v tom kociku.Mne sa mala narodi na leto,tak viem ze bude v hlbokej vanicke.Od kedy si mala synceka v sportovom?A tie kozusinky sa daju dokupit zvlast aj postupne nechcem to vseto naraz kupovat,lebo ten kocik je drahsi.Dakujem

danielle25
13. jan 2012

@denda1301 no náš malý výmyselník bol už od 4 mesiacov v športovej, lebo vanička moc v jeho obľube nebola 😅 no a v športovej si už potom lebedil 😀 aj tie fotky z leta sú na tej strane, asi si videla...Všeeetko sa dá dokúpiť, ja som tiež postupne dokupovala, sú to riadne "pálky", to je fakt 😠

denda1301
13. jan 2012

@danielle25 Si zlata dakujem ak by som sa chcela este nieco opytat tak napisem.

danielle25
13. jan 2012

@denda1301 jasné, vpohode aj do IP 😉

kalista
13. jan 2012

pridavam foto 🙂

lodgermaniacka
13. jan 2012

@kalista kraaasny 😵 😵 😵 a ake maš z neho pocity? 😉

kalista
13. jan 2012

@lodgermaniacka zatial v pohode oproti Bgb je to riadna vyska 😀 ,potom budem môct povedat 🙂

sashabb
13. jan 2012

farby pre rok 2012 😉

kilian
13. jan 2012

ten zlty je nadherny... 😵 😵 😵 😵

jeudi
13. jan 2012

ahoj maminky chystam se si tento kocarek koupit v ruzove barve a nechce se mi projizdet diskuse ,je kocarek stabilni? jak je prostorny ? budeme jezdit po kostkach tak jestli je trochu odpruzeny ,diky za info

jeudi
13. jan 2012

@sashabb ten zluty je krasny ale musi na to hrozne kadit mouchy 😀

lodgermaniacka
13. jan 2012

waaaau, ten žltýýý 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

janga
13. jan 2012

sakra ja chcem novyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!

lodgermaniacka
13. jan 2012

no ja by som sa opäť rozhodla pre dark navy-tmavomodra, tu farbu milujem, ale dokupila by som si žlty fusak 😵 😵 😵 😵 jaaaaj baby, ako vam zavidim tie babatka, ja už pomaly ale isto s kočíkmi končím 😢 😢 😢