Kočík Stokke Xplory. Má ho niekto?

mimamima
30. mar 2009

Zdravim vsetky mummies and mummies-to-be 🙂 S manzelom sa nam straaaasne zapacil kocik Stokke Xplory, prehladala som uz vsetky google od .sk az po australsky 🙂) ale celkovo je na nete strasne malo skusenosti. Vsetko co som nasla tu na Slovensku su len nazory mamiciek, ktore ho nekupili kvoli vystrednemu designu a pod. co ma strasne mrzi, lebo nemam ziadne relevatne info a skor ako take nieco kupim, chcela by som pocut nazor niekoho, kto ten kocik realne ma. Budem vdacna za akukolvek odpoved / odporucanie 🙂

nikuska124
15. jan 2012

Ahojte baby, ten kocik je nadhera a skvely, prakticky. Iny kocik by som uz nechcela. Dcerka ma 6 mesiacov a stale pouziva vanicku ale zaroven sa mi zda ze je aj velmi pohodlny. Dokonca vzdy ked ju polozim do kocik tak v tom momente zaspi aj ked je doma. Citala som vela prispevkov a pisu,ze farba vybledne casom ale to vobec nie je pravda mam fialovy a kedze zijem v Spanielsku a tu stale slnko svieti a nic take sa mi nestlo stale vyzera ako novy. Je prakticky z hladiska rozlozenia a zlozenia taktiez v pripade cestovania lietadla je skvele spratny( a lahko si s nim pomoze aj mamicka ked sama cestuje). Teraz cakam druhe babo opat mi to vychadza na jul a zas budem kupovat tento kocik,budem mat dve,ale chcem obom detickam dopriat pohodlie. V pripade,ze ma niekto otazky kludne sa pytajte.....

mycats
15. jan 2012

@nikuska124 😀 😀 my tu zdielame tvoj nazor.

nikuska124
15. jan 2012

@klarawerder Davaj su pozor na karabinku, aby nebola pri kolieskach ked sa sklada...Mne sa to uz tiez raz stalo. Netreba ju zakazdym skladat. Myslim ,ze som ju za 6 mesiacov zlozila 9 krat a to len preto,ze som cestovala lietadlom a tam mi to kazali dat zvlast inak ju nikdy nedavam dole....

lenocka23
15. jan 2012

@klarawerder ja uz Stokke nemam... ale ked som mala, tak to bol model 2009, ten mal tu nakupnu taku skladaciu.. pacila sa mi viac ako ta nova teraz... 🙂 dufam, ze ti pomozu a moc ich nezaskocis... 😉

lenocka23
15. jan 2012

@klarawerder pozri si fotky co pridala finda na predchadzajucej strane.. na tom s cervenym WK je vidiet na sedej taske, kade ide usko, ktorym je taska pripevnena... ma to ist "vrchom"...

klarawerder
15. jan 2012

@nikuska124 No, na té tašce je z jedné strany ten obyčejný popruh, na konci s karabinkou...z druhé strany je popruh podšitý gumou a s očkem,kam se karabinka zapíná...A já když mám tašku na tom podstavci narovnanou, aby tam hezky seděla, tak to vychází zrovna tak, že mi část té karabinky zavazí v tom "skládacím prostoru"...tj. kočárek se poskládá,ale nezacvakne...Tak jsem z toho jelen... 😖

finda
15. jan 2012

@klarawerder no uz mam aj summer kit doma, len dufam ze zo stokke nedaju nejaky nadherny novy summer kit, lebo konecna u mna 😀

nikuska124
15. jan 2012

@klarawerder ked ho skladas skusk trosku potocit tasku

klarawerder
15. jan 2012

@finda Božééé 😀 Já zatím odolávám a chystám se summer koupit až fakt před létem (i když jsem teda taky měla cukání ho objednat hned 😀) ...jak říkáš, "co by,kdyby" vyšla nějaká nová kolekce...zatím se držím 🙂

klarawerder
15. jan 2012

@nikuska124 Jdu na to 😉

finda
15. jan 2012

@klarawerder ja som ine psycho na ten kocik, mna uz take prachy stal, ze no comment 😀 A obdivujem tvoju pevnu volu 😀

mycats
15. jan 2012

kity su pekne, ale co ak budu krajsie 😀 😀

klarawerder
15. jan 2012

@nikuska124 No,tak aj když tašku pootočím (kam až to jde),tak mi tam ta pitomá karabinka furt zavazí... 🙄 ...přemýšlím, jestli to nemám reklamovat,aby mi dali jinou tašku...myslíš, že by to jako reklamaci mohli vzít?

klarawerder
15. jan 2012

@finda No to věřím 😀 Prosímtě, ty máš i tu kožešinku, že? Vejde se ti tam mimčo i když tam dáš tu kožešinku a fusak? Všimla jsem si, že jsi psala,že jedete do Itálie na hory...tak pak dej vědět, jak se s kočárkem jezdilo 🙂 ...já bydlím ve Švýcarsku, nicméně sníh pořád nikde, tak to na sněhu nemůžu vyzkoušet...

finda
15. jan 2012

@mycats s tymi novymi farbami ani nesranduj, a ty co ten fialovy? Nezlomime ta nan? 😝

klarawerder
15. jan 2012

@mycats No, však právě 😀 ...je to celý zatěžkávací zkouška na moje nervy, jak dlouho ještě vydržím summer kit neobjednat 😀

finda
15. jan 2012

@klarawerder ano mam aj tu, mala sa tam zmesti v pohode, sak ona nema este ani 6kg 😀, ale ona je strasne zvedava a ked bola vo vanicke a boli sme vonku a bola hore a nic nevidela no nervy neskutocne mala. Inak ja som jej tam dala este aj tu novorodenecku podlozku a mam ju stale v lahu, ale tak ked ma stiahnutu striesku pekne cumakuje na svet a je velice spokojna 😀
Podam infosky ked sa vratime 🙂

mycats
15. jan 2012

@finda 😀 😀 neda sa, mam chlapca. ale skocila by som po nom hned. musim byt skromna a pockat na dievcatko 😀 😀

mycats
15. jan 2012

@klarawerder tak ja som blazen, ja by som bola schopna kupit aj z tych novych a pripadne ten stary predat, keby uz bol "ojazdeny", a pre mna uz menej atraktivny. no ved uvidime co vymyslia. len to zas bude blazinec a vseeeecko bude vypredane 😀 😀

finda
15. jan 2012

@mycats ale ved fialovy je pekny aj pre chlapca, ja keby mam chalosa, kludne ho do natrepem aj do takej farby 😀

mycats
15. jan 2012

@finda no ale tolko reci co by som pocuvala od rodiny mi akosi za to nestoja. tak radsej pockam ci si to nerozmyslim 😀 😀

klarawerder
15. jan 2012

@mycats Já si taky myslím...původně jsem měla zálusk na růžový, ale pak jsem si to rozmyslela, protože růžové už by bylo asi opravdu všechno (včetně růžové malé v růžovém oblečení s růžovou dečkou 😀 )...a vzhledem k tomu, že bych do budoucna ráda ještě jednoho raubíře (to manžel ještě neví 😀 ), tak jsem si právě vzala fialovou s tím, že kdyby byl kluk, tak to taky jde...na fb jsem viděla fotky fialových Stokke s chlapečkama a vypadalo to normálně...stejně tak,jako když dáš hoku do dark navy nebo do toho světle modrého...však proč ne. Kluka bych nedala akorát do té růžové (to by byl chudák :-P )

finda
15. jan 2012

@mycats no dobre, uz ta nebudem pokusat. A ked nahodou ja budem chciet nieco objednat, tak ma prosim ta odhovor, bo ja sa tak kontrolovat veru neviem 😀 😀

mycats
15. jan 2012

@klarawerder 😀 😀 neblaznite ma. manzel by asi nesuhlasil. neviem, ja by som to pre dievcatko brala hned, ale pre chlapca ....
nejako som tomu este neprisla na chut. ja by som nekupila ani cerveny pre chlapca a to ho tu bezne baby maju.

klarawerder
15. jan 2012

Tak tady dávám srovnání toho, jak tam mám tu zatracenou tašku já a jak by to mělo být tak, aby to šlo složit...Takže co teď?? Mám to zkusit reklamovat?? (myslím tu tašku) nebo si to mám přešít sama a dát tam nový popruh, který tu karabinku posune, kde má být...(to je ale pak zase otázka, jestli by mi vzali reklamaci,kdybych reklamovala kočár...aby mi neřekli ať si trhnu nohou, protože jsem do toho vrtala...) Poraďte prosím nebo mě už z toho trefí šlak...

mycats
15. jan 2012

@finda 😀 😀 oki

mycats
15. jan 2012

@klarawerder ta pracka tam zavadzia, podla mna. na starsom type je to sice podobne, ale trosku ine a nerobi to ziadny problem. baby isto budu vediet co s tym

lia
15. jan 2012

Ahojte
@klarawerder čítam tvoj problek. Máš inú tasku,teda z tých prvý stokacov ked vyšiel tento model. Ja som mala tri tieto kociky a stredný mal tuto tasku,že som to nevedela spolu zložiť. Skús to reklamovat,ale neviem či ti to uznaju. Ešte to nepresivaj. Držím palce

klarawerder
15. jan 2012

Tak jo, díky...zkusíme jim poslat mail a zeptat se, jestli nám to vezmou...jestli ne, tak si s tím holt poradím sama... Hergot, taková banaita dokáže teda člověka naštvat... 😖

lia
15. jan 2012

@klarawerder mrzí ma to,aj ja by som bola nastvana